Junior automation and reporting specialist (teljes vagy részmunkaidő)

Cég: ABT Hungária Tanácsadó Kft.

Feladatok

- Üzleti folyamatok automatizálását végzed majd VBA makrók készítésével
- Adatbázisok, adattárházak tervezésében és üzemeltetésében vehetsz részt
- Részt vehetsz üzleti, compliance, security és audit alkalmazások fejlesztésében
- Informatikai kockázatelemzés, IT audit, compliance projektekben segítheted a csapatot

Előny, ha tanulmányaidat informatika, gazdasági informatika vagy mérnökinformatikus szakon végezted

Nyelvtudás

Írásban magabiztos, legalább alapszintű angol nyelvtudás

Szívesen tanulsz és ismerkedsz meg új informatikai rendszerekkel, folyamatokkal s nem bánod, ha gyakran teljesen új kihívásokkal szembesülsz. Képes vagy önállóan dolgozni, magas fokú precizitással ellátni feladataidat. Legalább heti 24 órában tudsz dolgozni.

Munkakörnyezet

- Változatos munka különböző ügyfeleknél, mely kiváló lehetőség hosszú távú kapcsolatok kiépítéséhez
- Jó munkakörülmények, közvetlen légkört, stabil nemzetközi háttér

Szakmai tapasztalat

Rendelkezel SQL és VBA gyakorlattal, és az alap programozási műveletek magabiztos ismeretével. Nyitott vagy új területek megismerésére, új ismeretek elsajátítására (programozás).Többféle adatbázis ismerete előnyt jelent (MSSQL, MySQL, Oracle).

Cégcsoportunk, az ABT Treuhand 1980-ban kezdte meg működését Zürichben és immár 28 éve Magyarországon is jelen vagyunk. A budapesti iroda mára több mint 50 fő magasan képzett munkatárssal lát el feladatokat. Cégünk Magyarország szakmai élvonalába tartozik, ügyfeleink pedig megtalálhatók a világ 28 országában. Várunk munkatársaink közé, ha szeretnél multinacionális cégeknél tanácsadással foglalkozni, miközben az ABT nagyszerű, összetartó csapatába tartozol!

Egyéb juttatások

- Rugalmas munkaidő, próbaidő után home office lehetőség
- Tanulási lehetőség kollégáinktól

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft