Full stack fejlesztő

Cég: Penge Média Kft

Feladatok

Freelancer full stack fejlesztőket keresünk a 360 Marketing ügynökséghez, hosszú távra, izgalmas és nagyszabású projektekre.

Összefoglalva a feladatokat, mobil alkalmazás és a hozzá tartozó webes kliens valamint API fejlesztésével kell foglalkoznod.
A teljes leírást itt találod:

Végzettség

Középfok

Nyelvtudás

Angol középfok

Kit keresünk

Proaktív, nyitott

Munkakörnyezet

Otthonról végezhető a munka, de természetesen az iroda is nyitva áll. Modern, barátságos környezetben várunk Budapest VIII. kerületében, a Bláthy Ottó utca 4-8 alatt, a 3. emeleten.

Szakmai tapasztalat

3 év

A 360 Marketig ügynökség 2018-ban alakult. Az ügyfeleinket teljes körben kiszolgáljuk marketing területen, célul tűzve fejlődésüket és, hogy mindig versenytársaik előtt járjanak.

Óradíj vagy projekt alapon történik a munkavégzés, elsősorban számlázással

Bruttó fizetés

1 - 2 Ft