2012. május 31., csütörtök

Gyorskeresés

Főszponzorunk

ASUS

Útvonal

Tesztek  »  Multimédia rovat

Egy vezérlő mind felett

A Logitech Harmony távirányítói kényelmesebbé teszik az otthoni mozizást, vagy zenehallgatást. Cikkünk a Harmony 525-öst modellt mutatja be.

Hirdetés

Gombok kéz alatt


[+]


[+]

A Harmony 525 ezekkel szemben elegáns, egyenes vonalvezetésű távkapcsoló, mely a manapság leginkább divatos színekben (fekete, ezüst) pompázik. A műanyag ház formatervét egyedül az alsó szegélyen törték meg a tervezők, egyben itt a legvastagabb a távvezérlő. A vastagság az alulra elhelyezett elemrekesznek köszönhető, ahová a négy, működéshez szükséges AAA típusú ceruzaelem passzol. Az elemek miatt a Harmony 525 kissé "farnehéz", de a tapasztalataink alapján ettől nem válik kényelmetlenné a fogása.


[+]

A távirányító összesen 50 gombot kínál öt jól elkülönülő csoportban. Ezek zöme szokásos gumiöntvény, néhány gomb azonban keményebb műanyagból készült. A Harmony 525 a Logitech más távirányítóihoz hasonlóan szakít a gyártók által általában alkalmazott számgomb-elrendezésen, a numerikus blokk itt az egység legalján kapott helyet.


[+]

A leginkább kézreeső helyre; a számgombok felé helyezték el a kurzormozgató gombokat, illetve a hangerőszabályzó és csatornaváltó billentyűket. Hat funkciógomb után a lejátszást és felvételt irányító nyolc gomb következik, majd a kijelző, összesen hat nyomógombbal körbevéve.Végül az eszközök közt váltó és a különböző tevékenységeket elindító gombok és a kikapcsológomb található meg a távirányító tetején.

A központi helyen található, háttérvilágítást kapcsoló gomb a kijelző mellett az egész gombsort kivilágítja, majd másodszori gombnyomásra vagy a beprogramozott időintervallum leteltével kikapcsol.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Főszponzorunk

ASUS

Gyártók, szolgáltatók

Hirdetés

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.