Hirdetés

Aktív témák

  • hedler

    tag

    válasz kelzsoca #32897 üzenetére

    Kelzsoca!
    Én köszönöm, hogy ezt megtehettem, mert nélkületek lehet, hogy Desire tulaj lennék, de én előbb olvastam, aztán vásároltam. No meg az ár nagyon vonzó volt.

    Remélem a videón mindent jól csináltam és nem nagyon bakiztam, és érthetővé vált a dolog. Ez az enyém után a második teló volt amit meggyártottam, viszont mind a kettő tökéletes, semmi hiba és jól futnak a romok is, ráadásul elsőre! De az enyémen az R11_Hun, a videóson meg a FLB-R8_HUN rom szaladgál.
    Gyerek nyúzza talking tommal meg a mérges madarakkal, meg valami autós meg repülős játékkel, én meg tolom rá az alkalmazásokat, meg törlöm a legtöbbet, de még soha nem akadt, vagy fagyott volna.
    A következő videón megpróbálom a rom cserét és visszaállításokat megcsinálni, csak még nem szántam el magam rá. Annyira jól fut a Kelzsoca R11_Hun, hogy nem érzem szükségét a cserének.
    De lehet, hogy most az új frissítéssel már meggyőző lesz az R8. Majd olvasom a beszámolókat és egyszercsak engedek a csábításnak. :-)
    Itt vagyok ám a háttérben, csak mindig le vagyok maradva pár 100 hsz-el. :-)

    Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

Aktív témák