Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ace05

    senior tag

    Sziasztok !
    Most épp mobilinternetről írok.Apám vagy két hete kitiltott egy Linksys Bef (sorozat számot csak eddig tudom de a router kék kétantenás kb 2004-05 típusú.) routeről. Ezt úgy sikerült orvosolnom .hogy reseteltem a router míg aludtak beállíttottam mindent a régi értékre és megváltoztattam a router íp címét 192.168.1.1 ről 192 .169.1.1 így ha megnézi tudok arra hivatkozni hogy ez egyszerű router hiba (mostanában sokat szarakodik így elvileg könnyen beetethető) ez mind idáig sikerült ám a drágalátos húgom egy röpke elszólással lebuktatott,Most megint resetelve lett de nincs semmi bizonyítéka ellenem de azt hiszi hogy én voltam .Most csak az anyám laptopja van csak be engedve . Mivel mindig ellenőrzi ha hazajön azt találtam ki hogy megváltoztatom a mac címemet mert ugye ez alapján enged be a router anyám laptopjának a címét sikerült megszereznem de hiába próbálkozom a MacMakeUp és a MACAddressChanger for windows xp programokkal egyszerűen nem sikerült ! Valakinek lenne erre, vagy valamilyen másik ötlete? Nagyon megköszönném mert írtóra nem nekem való a moilnet mert lassú és nem használhatom a torrent tékát!

    előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák