Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    Sziasztok!
    Már hozzászoltam korábban is a fórumhoz a problémámmal kapcsolatban [link], és arra jutottunk, hogy valamit szervizeléskor rontottak el. Vissza is mentem a szervizbe ahol mondam, hogy valószinűleg rossz az antenna vagy a wifikártya. Mivel nem akartam, hogy elvigyék a szerrvizbe hosszú napokra, azt mondtam nézzék meg, hogy az antennák jól vannak-e rákötve. Annyit csináltak elmondásuk alapján, hogy a wifi kártyát ki-betették. Hazavittem a gépet, és a hálózat szakadozási probléma megszűnt. Használat közben arra lettem figyelmes, hogy néha egyszerűen megáll gondolkozni (nem tudom sajnos jobban megfogalmazni, mivel nem mértem magas pingeket), illetve drasztikusan vagy kevésbbé drasztikusan lecsökken a sebeség (néhány megabit- 0,01 megabit közötti). Arra lettem még figyelmes, hogy újra indítás után közvetlen, nem jelentkezik ez a probléma, csak néhány perc használat után. G-s WiFi-vel rendelkező notebookok stabilan működnek a mérési pontokon. Nem tudom, hogy most a w7 a probléma, vagy a kártyával van a gond, hogy tudnám megállapítani?

    Köszönöm előre is a segítséget.

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák