Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Antonio #9879 üzenetére

    Sziasztok!
    (hasonló a helyzet mint az előzményekben (ott magától elmúlt 4-5 napon belül))

    Röviden,

    UPC internet
    modem
    router NETGEAR WPN824 v.2

    gépem Lenowo thinkpad r500, IntelR wireless wifi link1500 gyári vista

    a szituáció 10-20 perecenként megszakad a kapcsolat a routerrel, és nem lehet visszalépni, legalább is nem tudom, hogy kellene. Másrészről úgy belassul a rendszer hogy a leggyorsabb megoldás a rendszer restart, utána minden jó (10-20 percig).

    lefuttattam a Vista saját Intel PROSet/wireless eszközök diagnosztikai tesztjét és kiírja hogy
    Rádió teszt: nem felelt meg "Nem állapítható meg a rendszer rádió állapota"

    A hétvégén egy szállodában próbáltam netre rámenni de gyenge volt a jel és nem volt kedvem lemenni a fsz-re (ahol jó volt) a hibák pedig most hétfőtől jelentkeztek, lehet elállítódott valami, lehet összefüggés?
    Nem értek nagyon az efféle routeres internetes beállításokhoz
    Nagyon megköszönném ha valaki adna valami tanácsot legalább azt hogy mit nézzek meg, milyen adatra van szükségetek hogy tudjatok segíteni! :( (na miközben írtam meg is szakadt a kapcsolat)

    Nagyon fontos lenne a stabil net !

    előre is hálás köszönet

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák