Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Sk8erPeter #14017 üzenetére

    bocs ha nem egyértelmüen írok,csak igy megy..igen eltávolitottam az összes particiot,akkor se bootol csak a vista(már ez is haladás) igyekszem minden kérdésre válaszolni 1 napja itt ülök,bocs ha médógse menne..mennyi idöt vártam?Hát már vagy 1000x raktam fel az xp, rohadt sok konfigra,mert itt ebbe a kis putri faluba rajtam kivűl nem sok ember"ért" .Igen rengeteget vártam még egy p2es gép is bebotolta volna annyit vártam idöbe kifejezve kb 20percet..akkor amikor nem csinál semmit akkor nem is csinál.leáll a cd,a monitor nem kapcsol ki,nem megy a winyó se csak fekete kép van de megy a monitor,és kész innen tovább sehova..nem futtat semmit se...érdekes mód a vista feltelepült minden gond nélkül,de ezen a konfigon,az összes többi lemez,win98 tól nézve meg nem,egyis xp sem sima sp1,sp2,sp3, csak a vista . konfig nem tom pontosan kb ennyi foxconn alaplap int.vga,int lan,int hang,1gb mem 160gb sata winyó 3ghz 775ös celeron proci 1db sata dvd iró lg.Remélem válaszoltam mindenre,mert tényleg nem akarok senkit se fárasztani,meg untatni örül hogy segitetek ennyi idő ,meg hülyeségem után is.Am a vistával még az is bajom ezen a gépen,hogy a driverek se jok hozzá csak a hang szóval xp kellenne,de már ez is jobb mint a semmi szóval szerintem a particiok,meg a formázás már biztos jó,mert elötte a vista se ment föl,..

Új hozzászólás Aktív témák