Angol tudás erősen ajánlott!
myPhone tesztek a Logout oldalamon, kattints át! :) - Xbox Live gamertag: papaiprUK
Angol tudás erősen ajánlott!
myPhone tesztek a Logout oldalamon, kattints át! :) - Xbox Live gamertag: papaiprUK

köszi de én valami normálisra gondoltam 
ad 1.) Mi a normális?
ad 2.) Ha a gyártó honlapján nem találsz akkor vissza az ad1-hez... 
myPhone tesztek a Logout oldalamon, kattints át! :) - Xbox Live gamertag: papaiprUK
Ha Neked nem normális az XDA Developers, nem Neked való a WM frissítés. Ez ilyen egyszerű.
Konkrétan a Wizard Mobile 6 alfórumban nézz szét, van ott nagyon sok variáció.
[ Szerkesztve ]
Break Driven Development

igen már jártam abban a menüben csak azt nem értem hogy nekem most mda variom van és ugye az t-mobilos és kártyafüggetlen!
ott az oldalon meg csak ilyen t-mobilos cuccokat találtam!
nem lesz az t-mobil függő ha rárakom?
A HTC gépek függetlenítése 99% visszavonhatatlan, bármilyen ROM feltelepítése után megmarad.
...

Egy lama kerdes: hogy lehet linket (Windowsos terminologiaval shortcut-ot) kesziteni WinMo alatt? Van egy exe progim de nem keszitett telepiteskor linket a Programok koze ezert gondoltam magam adok egyet hozza. Csak a telefont hasznalva nem sikerult (nyilvan en vagyok a bena). Megoldaskent ActiveSync alatt vegul sikerult a Windows-os gazdagepen keresztul. De azert kivancsi lennek hogy kell ezt csinalni a telefonon.
Istenről beszélni ciki. Feszegetni a kérdést, hogy mi van a halál után nem illik. Pedig a statisztika nem hazudik: 100 emberből 100 hal meg.
A gyári file explorerben a kívánt exe fájlon nyomva tartod az ujjad és copy. ezután megkeresed a mappát ahova a shortcut-ot helyezni akarod itt Menu (jobb soft gomb) -> Edit -> Paste shortcut.
myPhone tesztek a Logout oldalamon, kattints át! :) - Xbox Live gamertag: papaiprUK

Szevasztok
Még nagyon kezdő win. mobile-s vagyok és lenne pár kérdésem.
Telefonszámokat, sms-eket szerkeszthetem sz.gépen?
A főképernyőről el tudom tüntetni a tulajdonos, idő részt? Testre lehet szabni valahogy?
Asus P535öm van.
ActiveSync-en keresztül szinkronizálhatod a dolgaidat PC-n.
A testre szabásról: maximálisan át lehet szabni az egész winmo kinézetet. 
Kínai WinMo és Android alapú készülékek tesztje a logout blogomban, ha kíváncsi vagy , lesd meg. :) # Logout Díj 2010 Legjobb teszt: i-mate SPL - ismeretlen ismerős by kaller1 :) #

A testreszabásról tudnál 1-2 szót mondani? Mit?Hogyan?
Olvasd el ezt az írást: [link],és a hozzá tartozó topikot,onnan mindent meg fogsz tudni... 
Kínai WinMo és Android alapú készülékek tesztje a logout blogomban, ha kíváncsi vagy , lesd meg. :) # Logout Díj 2010 Legjobb teszt: i-mate SPL - ismeretlen ismerős by kaller1 :) #

PointUI-hoz témákat és cuccokat honnan tudok leszedni? Az oldalukon korlátozva van letöltés 

Ma hívtam haveromat és nem hallottam a búgást miközben csörgette. Mikor felvette akkor már normálisan hallottam a hangját. Ez mitől van? 
Meg a Contacts-nál ha rányomok jobb oldalon a Menü gombra akkor leáll poutlook.exe hibával és hibajelentést akar küldeni.
ezen mi segíthet? 
Samsung i780-ról van szó egyébként.

"Meg a Contacts-nál ha rányomok jobb oldalon a Menü gombra akkor leáll poutlook.exe hibával és hibajelentést akar küldeni."
Erre közben találtam választ. Hátha másnak is segíthet. Szóval akkor jelentkezik, ha a SIM kártyán vannak tárolva a telefonszámok. Egyszerűen a telefonra kell másolni a számokat és megoldódik. 

Sziasztok!
eten m700-ra kene uj rom, valami leírást hol találnék róla?!
a rom telepítes az windowsmobil telepítéssel egyenlő?!
ezt úgy értem, ha új romot rakok föl, akkor olyan mintha új winfost dobnék rá?!

Migiri, migiri, úgy ám! :D 漢字 Minden sikeres férfi mögött áll egy nő, aki jól járt...

Hy!
Kollégámnak HTC Touch Cruise telója van WM6.1-gyel. Az iGO8-at le kellett szedni, mert hibásan müködött, de viszont újratelepíteni nem tudja, mivel azt írja, hogy az alkalmazás már telepítve van. Hogyan tudnánk mégis felrakni?
Üdv.
"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled
(#768) elfelejtette válasza elfelejtette (#767) üzenetére

Win Mobile 6.1 op. rendszernél a registry editort hogy lehet elérni?
"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled

sziasztok!
Angol nyelvü wm6.1-et hogyan tudom magyarítani? Egyáltalán lehet?
(#771) AdamMcKraken válasza elfelejtette (#767) üzenetére

elfelejtette: Mondjuk h uninstalálja elöbb azt ami rajta van! Programs mappában van uninstall iconja, legalábbis nálam..
voga34: Ez engem is érdekelne!
temes69: lehet! google a barátod! ;)
a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

Valaki abban tudna segíteni, h hogyan tudom a Start Menu-be bevarázsolni a Settings linket?! Mert valamiért eltűnt, bár ha ugye megnyomom a startot, ott látom, de ha rányomok, minden futó program leáll, aztán nem történik semmi. Total Commanderrel odamegyek a Windows mappában, és ott nincs ilyen link (merth feltételezem az is link ként volt ott, de javítsatok ha tévedek)! A leggázabb h enélkül nem érek el egy csomó beállítási opciót (vagy legalábbis nagyon macerásan..) T-Mobile MDA Vario IV-em van, Win Mobile 6.1-el, gyári verziós ROM-al.
a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire
TotalCMD for PPC-ben van ilyen lehetőség. (A gyökérkönyvtárból elérhető a legfelső "mappában". Újabb verziókon talán Plugins néven is fut a dolog. Jah és \\kezdetű.)
(#769) voga34: Ahogy az eddigiekről hallottam, mind így működik sajnos.
myPhone tesztek a Logout oldalamon, kattints át! :) - Xbox Live gamertag: papaiprUK
(#774) AdamMcKraken válasza AdamMcKraken (#772) üzenetére

Közben rájöttem... \Windows\Start Menu-ben csak simán létrehoztam egy Settings mappát, és kész... mostmár ugyanúgy megnyitja a Control Panelt. 
a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

Szevasztok
Win Mobile 6 esetén a Remote Desktop Mobile-t hogyan kell beállítani hogy használni tudjam?

Windos CE 5.0-án van mód VBS scriptek futtatására? Már próbáltam simán és html-be beágyazva a böngészőből indítani is, de úgy se müxik.

Ezekszerint vagy sehogy, vagy nem nézett ide senki
Egyelőre sikerült megoldani html+ javascript-tel, de ha fájlba kellene írnom bajba lennék.
Még csak annyit, hogy valahogy az ActiveSync által Mobileszköznek nevezett elérésre lehet hivatkozni parancssorból, vagy le lehet képezni meghajtó betűjelre?
[ Szerkesztve ]
Pfff...
Azt sem értem, amit írsz (tudom, ciki, de így van
), nemhogy segíthetnék... 
...

Te is jófej házigazda vagy 
1.: .vbs kiterjesztésű állományokat futtatnék, de nem tudok. Ha a benne levő kódot egy weboldalba rakom, amit a PC-s IE le tud futtatni, azt a kézi gépen lévő IE nem. A javascript meg nem engedi a fájlba mentést (ha mégis, javítsatok ki, mert akkor meg van oldva, meg nem vagyok nagy JavaScriptes de a minimális angoltudásom és a copy/paste velem van)
2.: Az ActiveSync becsatolja a meghajtók közé a csatlakoztatott kézigépet (Mobileszköz ikon), hogy a rajta levő állományokat PC-n keresztűl buzeráljuk. Én egy progit írnék, ami magától buzerálná, de mivel nem értek ezekhez a kütyükhöz, csak azt tudom leprogramozni, amit parancssorból, pl cmd.exe -ben ki tudok adni (Win2k/XP/Vista/7), de eddig még nem sikerült parancssorból elérnem a mobileszköz mappa tartalmát.

Na a 2.-ra valaki?

Akkor magamnak, hogy el ne felejtsem
Cecopy :
[link]
Igaz nem parancs, hanem egy EXE, de legalább müxik parancssorból.
[ Szerkesztve ]
hát...jó szórakozást hozzá...
Aztán majd tájékoztass bennünket a fejleményekről, hátha nekem is kivilágosodik a dolog

http://www.betateam.hu | Samsung Galaxy S II |Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Mi nem érthető? Már kész is a maszek vonalkódos PC "nyílvántartó" információs progi. A pc-s klienset, ami a vonalkódokat létrehozza/nyomtatja/feltölti az olvasóba, megcsináltam JAVA-ból + kötegelt állományokból (erősen lerontja a Windowson kívüli felhasználást, de legalább gyorsan elkészült
)
Maga az olvasó egy kutya közönséges kézigép technikai szempontból, csak éppen nincs teljes értékű Visual Studio .Netem, meg egyébb fejlesztőeszközöm hozzá, és még a nyamvadt VB scriptek se futnak.
Ezért megírtam egy HTML oldalt JavaScripttel körítve, ami a beolvasott vonalkódot (ez is vicces, hogy maga a vonalkódolvasó rész már a Wordpadba is be tudja olvasni a kódot, úgyhogy az oldalhoz illesztésnél csak arra kellett ügyelni, hogy automatikusan megkapja a fókuszt a szövegdoboz), átalakítja elérési útvonallá, ahonnan megnyitja az adott gép leírását tartalmazó html doksit. Már csak azt kéne megoldani, ha nincsen olyan vonalkód, dobjon egy hibaüzit.
Tudom igénytelen, de kezdetnek és belső használatra talán elmegy, majd meglátjuk, meg még valami normális fejlesztőeszközt keresek az olvasóhoz. Tényleg milyen ingyenes fejlesztőeszköz van Windows CE .NET 5-höz?
[ Szerkesztve ]

Sziasztok.
Htc tytn pda-m van.gyári wm 5.0-ás szoftverrel és t-mobile függő.Valaki tudna nekem linkelni egy oldalt ahol le van írva h kell be frissíteni 6-osra vagy 6.5-re?Ha lehetne magyarul....Az angollal is boldogulok csak az hosszabb idő...:S.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Zoleee
Szerk.:
Ha lehetne akkor wm 6.5-re frissíteném ha bírja a készülék.
[ Szerkesztve ]
A disznó egy indokolatlanul arámvonalas állat. – Miért, látott már valaki 80-nal futni egy disznót ?
Ha lehetne akkor wm 6.5-re frissíteném ha bírja a készülék.
Október 6-án lesz hivatalosan elérhető a WM 6.5 (egyedül a német Voda tette közzé a HTC Touch Diamond2-höz a 6.5-öt tegnap) 
http://www.betateam.hu | Samsung Galaxy S II |Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!
Az XDA-developers megfelelő részlegén érdemes szétnézned! 
myPhone tesztek a Logout oldalamon, kattints át! :) - Xbox Live gamertag: papaiprUK
sziasztok!
lg ks20-am van, és gondolkodom rajta, hogy frissítek majd windows mobile 6.5re. előtte a gyári romot kéne valahogy megmenteni
az lehetséges, hogy lementem vhogy?
és szerintetek fognak kiadni hivatalos 6.5 romot ehhez a telefonhoz? 
Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Összes hirdetésem: http://goo.gl/OkUDA
Hivatalosan csak az idén megjelent WM6.1 PDA-k egy részéhez adnak ki WM6.5 frissítést.
Filtörd teknúz sztrím: http://twitter.com/erdoke
neee 
Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Összes hirdetésem: http://goo.gl/OkUDA
Van 3 db 6.1-es Windows Mobile eszközöm, ezek közül csak egy látja a wifi hálózatot amihez kapcsolódni szeretnék, valaki találkozott már ilyennel?
Kicsit részletesebben,
Adott egy Motorola (Symbol) WS2000 wireless switch, 4 db AP300-as access pointtal.
Közvetlenül egy AP mellett, mind a HP notebook-om, mind pedig az SE P990i telefonom látja a hálózatot és tud csatlakozni.
A Windows Mobile eszközök közül az egyik látja a hálót, és csatlakozni is tud rá, ezen Windows Mobile 6.1 Professional van (5.2.20774 a build), a másik kettő pedig nem is látja a hálózatot.
Ezek a cuccok: Windows Mobile 6.1 Classic 5.2.20758
Windows Mobile 6.1 Classic 5.2.19581
A fenti eszközök mindegyike gond nélkül csatlakozik egy Linksys WAP54G AP-hoz.
MCSE+M/S, MCITP, VCP5 - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''
Ilyen témában nem akar esetleg valaki csatlakozni az "íráshoz"? Kíváncsi lennék, hogy más talált-e már hasonló (na meg legfőképp jobb) ingyenes játékokat.... 
"Happy endings are stories that just haven't ended yet..."
Nem teljes, de hasznos gyűjtemény, rövid bemutatókkal.
Filtörd teknúz sztrím: http://twitter.com/erdoke

i-mate jamin-on van winmo5öm. Hol találok 6ot, illetve hogy hogyan kell feltenni?
visszaolvastam, az ajánlott linkeken nem találtam semmi hasznosat 
Tud valaki segíteni?
Az életben nincs felesleges tapasztalat...
sziasztok
az a problémám hogy vettem egy wi-fi-s telót, azért hogy az egyetemen tudjam használni, azonban nem sikerül :S
proxyt kellene belőni így: http://img222.imageshack.us/img222/9917/proxy.jpg
sajna nem tudom hogy és hol kell :S
mindenkinek van saját felhasználó neve (EHA kód) és pass-ja, azt hová kell beírni? mert pc-n a böngésző kéri, itt is az fogja?
oprendszer: WM 6.1 alap kinézet ( felület)
böngésző: opera 9.x ?
előre is köszönöm a válaszokat, sürgős lenne :S

||| HP Elitebook 2530p ||| sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy Note 4.0.3 LPY + CF-Root |||

hello mindenki!
vettem egy symbol mc50 navot, a készüléket, plussz a töltőt ami ugye adatkábel is, és mivel a cucc használtba volt, semmi mást nem is kaptam hozzá.
a gondom az, h ha rádugom usbvel a pcmre, azt irja ki h az eszközt nem lehet felismerni. sad.gif kérdésem tehát, h kell hozzá vmi driver, vagy szoftver cd? ha igen, akkor azt honnan tudok letölteni ? vagy ha tud vki mellékelni megköszönöm!
meg annyit szeretnék még, h van e vki, aki megprobált már a gyárilag wm 2003 se- vel kiadott pocket pcére, ujabb fw.-t tenni, pl wm5.0, 6.0?
az elvét tudom, h miért nem lehet, ... ( a memoria kezelés miatt ) de elvileg működhet.
előre is thx minden segitséget!
UI: ha valakit tetoválás piercing érdekel, abban pedig én tudok segiteni, elkésziteni tervezni stb ... . ) egy kis rekl
na by all.
és még egy kérdés:
milyen navigáciot lenne érdemes feltenni rá? vagy mi az ami fut rajta? gondolom op.rendszer kompatibilitás szükséges.
nem volt még időm annyira utánaolvasgatni, ezért kérdezek, ergo sry ha valahol itt a közelben leirás is van ezekről ... igaz néztem párat de nem találtam.
esetleg használható frissités amiről biztosan mondható h stabil is? ( a jelenlegi windows mobil 2003 SE./angol )
gyere és varras egy frankó mintát:D
Sziasztok!
Egy rövid kérdésem lenne 
A Windows/Startup könyvtáron kívül van-e olyan más lehetőség Windows Mobile 6.1 alatt, ahol az automatikusan induló programokat tudom ki-be kapcsolni? 
Olyan lehetőségre gondolok, mint a Windows msconfig parancsa. 
Egyszer láttam ilyet a PDA-mban, de hiába böngészem át a Program és Setting menüket, semmi helyet nem találok, ahol az automatikusan induló felesleges programokat ki tudnám lőni... 
Köszi! 
Eladó Acer 65-90W adapter, Asus 65 - 90W adapter - Ha sürgős kérlek írj PÜ-t vagy hívj fel telefonon 0630-2257059 - Egerben: http://href.hu/x/gfjs
Registryben a HKLM\init alatt Launch (+szám) formájú kulcsok alatt vannak még automatikusan induló dolgok.
Filtörd teknúz sztrím: http://twitter.com/erdoke

HI!
Valakinek van személyes tapasztalata a Microsoft Exchange ActiveSync programról?
Előre is köszi!
...::: Nokijja Ennyóc meg CéHÉT :::... ...::: R.I.P. Samu PixOn12 :::...

Kérdésem hogy van pc-re valami program amivel tudok turkálni a névjegyzékben, sms-t tudok írni pl és mindezt teló nélkül? Nokiáknak is van ilyen programja.
Üdv mindenkinek! Új vagyok még WinMo témában, épp tegnap tettem szert egy használt HTC kaiserre (TyTN II) - nem az én szolgáltatómtól van, de SIMlock mentes, telefonálni tudok is vele.
Egy komoly problémám van vele: a mobilnet (HSDPA) nem működik
Szoftverproblémát sejtek, mert a régi szolgáltató ROM-ja van rajta, ami esetleg nem szereti az enyém beállításait.
Azt tervezem, hogy az XDA-developers.com-ról frissítem az egész OS-t WiMo 6.5-re, találtam egy jó leírást és egy aktuális ROM buildet.
Kérdésem: csinált-e már valaki ilyent? mennyire kockázatos a dolog? (vissza lehet-e állítani az eredeti állapotot, ha rosszul sülne el) Illetve van-e valami ellenjavaslat, hogy egy alapban WiMo 6.0-s készülékre 6.5-öset tegyünk?
NAGY HDD Statisztika készül: http://prohardver.hu/tema/hdd-k_megbizhatosaga_elettartama/hsz_1-50.html