Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Sdi #19736 üzenetére

    Üdv!
    Lehet, hogy ez lesz az oka, de majd az itteni dokik megmondják a tutit. Nekem ugyan nem áll szándékomban a visszaállás a Win 7-re, viszont a következő furcsaságot vettem ma észre.
    A tegnapi nappal bezárólag olyan 17 GB-nyi szabad helyem volt a C-n. Ma meg azt vettem észre, hogy hirtelenjében több mint 22GB-nyi szabad helyem lett, holott én sem töröltem semmit a C-ről, ráadásul ilyen méretű progikat se rakok ide, arra ott van az egy terrás HDD-m.
    Szóval elkezdtem bogarászni, hogy mégis hogy, és ezt találtam. A frissítéshez annak idején letöltődött ez a két mappa.

    A második mappa mappa mérete az 5 GB körüli volt tegnapig, ma meg már csak 47 MB-nyi lett. Vélhetőleg ennek a mappának a visszaállításban is lett volna szerepe, de így kiherélve, valószínűleg nálam se működne. Nézz rá Te is, hogy nálad mi újság, azután majd gondolom, hogy választ kapunk, hogy mi merre.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák