Hirdetés

2014. július 30., szerda

(#1) Pallmallman

Pallmallman
(újonc)

Hellotók. valaki segítsen az lenne a gondom hogy leszeretnék tiltani 1 weboldalt (www.chat.hu -t) mert nem szeretem hogy a lányom mindig itt van fent!!! segítsetek hogy tudnám letiltani hogy ha felmegy a weblapra ne jelenjen meg!!!!!! köszönöm előre is!!!!!!!!:O:(

(#2) X-COM válasza Pallmallman (#1) üzenetére

X-COM
(PH! nagyúr)

internet explorer esetén, a content advisor környékén nézz körül.
(tartalmi tanácsadó, vagy mi a neve magyarul)

vagy a windows\system32\drivers\hosts fájlba felveszel egy sort
127.0.0.1 www.chat.hu

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#3) Pallmallman válasza X-COM (#2) üzenetére

Pallmallman
(újonc)

Esetleg valami programal nem lehet meg oldani hogy nejöjön be?? mert én ehez nem értek sajnos :(. és néha felmehet szóval úgy kellene hogy pl jelszóval levédeni hogy felmehesen e vagy sem :(

(#4) Saycz

Saycz
(senior tag)

Ha van routerred akkor ottis belehet állitani, ha van tüzfalad akkor ottis belehet állitani a tiltott helyeket.

[Szerkesztve]

Lakásriasztó, Biztonsági kamera szerelés, adósságrendezés! PH-Kedvezmény! Pit-Bull Security! ///A8 4.2Q, 318i, GSX-R 750///

(#5) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

Vezérlőpult/internet beállítások/biztonság/tiltott helyekre katt, ott arra, hogy helyek és ott hozzáadod

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) Pallmallman

Pallmallman
(újonc)

Na valamit most azt hiszem elrontotam :( minden 1 weblap sem tekinthető meg HELP!!!!!!!!!

(#7) Saycz

Saycz
(senior tag)

Én nemakarok beleszolni a lányod nevelésébe de szerintem a Chat csak fejleszti az embert:)) ha mást nemis de a gyorsírást azt biztos:DD

Lakásriasztó, Biztonsági kamera szerelés, adósságrendezés! PH-Kedvezmény! Pit-Bull Security! ///A8 4.2Q, 318i, GSX-R 750///

(#8) Zsu_ válasza Pallmallman (#1) üzenetére

Zsu_
(őstag)

Szerintem ezzel csak azt éred el, hogy nem a chat.hu-n fog chatelni, hanem valamelyik másik oldalon.
Az összess chat oldalt pedig úgysem tudod letiltani... :U
De nem akarok beleszólni a nevelésbe...

(#9) Pallmallman válasza Saycz (#7) üzenetére

Pallmallman
(újonc)

Figyelj az lehet hogy fejleszti de a tanulmányi eredményeit meg lefele fejleszti... és valami olyan megoldás hogy ő netudja hogy ezt ÉN tiltotam le??? mert nem szeretném hogy nekem ugorjon :(

(#10) Winner_hun válasza Pallmallman (#6) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

Csináld vissaz, amit csináltál;)

(#11) -Jackson- válasza Pallmallman (#1) üzenetére

-Jackson-
(őstag)

moderátor vagyok ott, esetleg beszélhetek a lányoddal hogy ne cseteljen annyit mert függőséget okoz:D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#12) Agostino válasza Pallmallman (#1) üzenetére

Agostino
(Arcképgyáros)
LOGOUT blog

Üdv.

A chat.hu-n tapasztalható szinvonal miatt akarot a lapot korlátozni,vagy amiatt hogy sok időt tölt ott el?.
Ha a tartalom a baj, akkor szoktassad rá a PH!-ra :DDD.

...cigi nélkül nem is jó a buli, ezt üzeni neked lázárjani...

(#13) twollah válasza -Jackson- (#11) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Moderator a chat.hun?
Mi a fene.

En nem lattam meg egyetlen egy kirugott embert sem.

(#14) Pallmallman válasza Agostino (#12) üzenetére

Pallmallman
(újonc)

Nem a tartalom a baj.. hanem hogy haza jön a suliból és éjjfélig a gép előtt ülmert a chat.hu-n van:(a géptől meg nem tilthatom el:(

(#15) twollah válasza Pallmallman (#9) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

''mert nem szeretném hogy nekem ugorjon''

Hmmm....

Mintha a fejedre nott volna a lanyod...

(#16) Zsu_ válasza Pallmallman (#14) üzenetére

Zsu_
(őstag)

És mi lenne, ha leülnél és beszélnél vele:
hogy Téged nem zavar, ha chatel, de csak akkor tegye ezt,
ha már megírta a leckét, stb :DD

(#17) faster válasza Pallmallman (#9) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

Ha nem akarod, hogy megtudja, akkor marad a hosts fájl editálása.
Már ha egyáltalán Windowsról van szó.

[Szerkesztve]

(#18) twollah válasza Pallmallman (#14) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Miert ne lehetne eltiltani?

A lanyod amig a te kenyered eszi azt KELL csinalnia amit TE mondasz neki.

Nehogy mar a farok csovalja a kutyat.

(#19) Saycz

Saycz
(senior tag)

Nekem Fater Ügyesen kiokoskodta hogy-hogylehet hétközbe kiiktatni a gépezést, ELVITTE AZ ADSL MODEMET:DD aztán vélgülis megálapodtunk hogy minden hétvégén,Szünetben,És pirosBetüs ünnepnapokon Visszaadja:)) Persze ilyenkor még gépezhettem volna de ugye egyedül elég tré COD-ozni:D mást meg nemigazán jáccok.

(#20) -Jackson- válasza twollah (#13) üzenetére

-Jackson-
(őstag)

hát sajnos az ip-tiltás időkorlátos, de lehet azér' intézkedni;]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#21) Pallmallman

Pallmallman
(újonc)

nem nevelési tanácsokat kértem:Fazt szeretném meg tudni hogyhogyan tudnám letiltani!!! :(

(#22) faster válasza Pallmallman (#21) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

Hahó! Hosts fájl editálása, vagy tűzfal program telepítése! :) A nevelési útmutatókkal ne foglalkozz! :)

(#23) twollah válasza Pallmallman (#21) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Felraksz egy tuzfalat, es letiltod az internetexplodert.

(#24) Pallmallman

Pallmallman
(újonc)

letiltani már letudom. de akkor jelszót kér. és én úgy szeretném hogy semi nyoma nelegyen hogy levan tiltva :(

(#25) Pisti_zzZZ válasza Pallmallman (#1) üzenetére

Pisti_zzZZ
(kvázi-tag)

OFF

Hello!

Először is szeretném leszögezni hogy én se akarok beleszólni hogyan neveled a lányod, de ha meghallgatsz egy tanácsot.....

Először inkább próbáld vele emberi módon megbeszélni mi a helyzet. Mond el neki hogy a szabadidejében chatelhet nyugodtan, de fordítson időt a tanulásra. Mennyi idős a lányod? Szerintem biztosan meg fogja érteni! Én nem tartom erkölcsösnek hogy a háta mögött, titokban akarod letiltani a chatet. Ha te átvágod, hogy várhatod el tőle hogy bízzon benned és hallgasson rád??

Ha úgy véled hogy semmi közöm sincs hozzá, meg nincs jogom belepofázni, meg amúgyse vagy kiváncsi rám, akkor felejtsed el amit írtam......

Remélem megoldódik!!

Üdv.: Pisti

ON

Most látom nem nevelési tanácsot kérsz.... BOCS:B

[Szerkesztve]

''Onnan fogod tudni, hogy jól vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél'' - Kispál és a Borz

(#26) Pallmallman

Pallmallman
(újonc)

tűzfalam van :(. esetleg képet tudnátok mellékelni hogy a win-es SP2es tűzfalba hollehet beálítani:F

(#27) Saycz válasza twollah (#23) üzenetére

Saycz
(senior tag)

de csak a chat.hu t kéne neki tiltani.

(#28) Winner_hun válasza Pallmallman (#24) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

Ezt próbáltad? Vagy ez nem jó?:F:

Vezérlőpult/internet beállítások/biztonság/tiltott helyekre katt, ott arra, hogy helyek és ott hozzáadod

(#29) twollah válasza Pallmallman (#24) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Ha a tuzfalla lovod ki az explodert az eletben nem jon ra.

(#30) Pallmallman válasza Winner_hun (#28) üzenetére

Pallmallman
(újonc)

próbáltam igen. de így minde weblapot letilt és jelszót kér :S

(#31) Gambit válasza Pallmallman (#14) üzenetére

Gambit
(őstag)

Jelenleg a Zone Alarm 5.5... használom tűzfalnak, ebben van olyan beállítás (Web filteringen belül), hogy nem engedi a chat roomokat / instant messengereket. Esetleg próbáld ki. Nem tudom honnan dönti el, hogy melyik chat, de gondolom működik valamennyire. Aztán ha pampog a lányod, akkor széttárod a karod, hogy a biztonság érdekében kell a tűzfal, nem érted, hogy miért nem megy a chat. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#32) faster válasza Pisti_zzZZ (#25) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

Bazzz, senki nem akar beleszólnia a nevelésbe, de mégis beleszól, hagyjátok már ezt a fonalat.

(#33) twollah válasza Saycz (#27) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Akkor IP cim letiltasa.

(#34) Saycz

Saycz
(senior tag)

Szerintem erre a legjobb megoldás a Router ott pontosan belehet állitani hogy melyik weblapot akarod tiltani. De ugye ezért nemigazán éri venni egy routert:))

(#35) faster válasza twollah (#33) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

Nem tudom, hogy az SP2 beépített tűzfalában lehet-e egyszerű módon website-okat letiltani.

(#36) twollah válasza Pallmallman (#26) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

A belso tuzfalat felejtsd el.

Az szar sem er...

(#37) twollah válasza faster (#35) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

(#38) V.ki

V.ki
(senior tag)

Opera esetén:lehetetlen(asszem)
IExplorer esetén:biztonsági beállítások-->tiltott helyek-->hozzáad
Ha + jelszavas,kit érdekel,a jelszóra úgysem jön rá(hacsak nem ismeri a progi forráskódját;])
Esetleg windóz Plus! Kids?;]
De szvsz hagy cseteljen,majd az ORTT elintézi;]

[Szerkesztve]

(#39) Saycz

Saycz
(senior tag)

Rakjon fel egy NIS2004-et abba van Szülői Tartalomszűrés, és elég hatásos.

(#40) faster válasza twollah (#37) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

A Zonealarm viszont elég feltűnő, úgyhogy nehéz lesz beadni a hölgynek, miért nem jön be a chat.hu, miközben ott virít a tűzfal ikonja. :DD

Szerintem hosts fájl editálása a #2 szerint, az a legegyszerűbb.

[Szerkesztve]

(#41) Winner_hun válasza Pallmallman (#30) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

jah, csk nem válaszoltál, azthittem, hogy meg se nézted, vagy már túl fáradt vagyok:)

(#42) Dominator

Dominator
(fanatikus tag)

Tüntesd el a JAVA-t a gépről, akkor tuti nem lesz chat :DD
Meg az MSN-t is. Bár ha nem amatőr a géphez, akkor fel fogja rakni... :(

Ha szebb lennék, eljátszhatnám magamat egy filmben.

(#43) Gambit válasza faster (#40) üzenetére

Gambit
(őstag)

Pont azt mondom, hogy nem nehéz beadni. Egyszerűen azt mondja neki, hogy kell a biztonság miatt. És ráadásul nem csak a chat.hu lesz letiltva, hanem az összes chat.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#44) twollah válasza faster (#40) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Basszus NOBOL van!
Nem ferfibol!

(#45) Pisti_zzZZ válasza faster (#32) üzenetére

Pisti_zzZZ
(kvázi-tag)

Jóvanna bocsánatot kértem.....

''Onnan fogod tudni, hogy jól vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél'' - Kispál és a Borz

(#46) faster válasza twollah (#44) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

Azért azok a Zonealarm warningok csak furcsák lesznek neki, a színeket már csak meg tudja különböztetni.

Pisti: Nem gond, csak már a tied volt a harmadik ''nem akarok beleszólni a nevelésbe'' kezdetű hsz és a topiknyitó világosan kifejtette, hogy a műszaki részre kíváncsi.

[Szerkesztve]

(#47) Saycz

Saycz
(senior tag)

A JAvas dolog azért nemjo mert ha letörlöd a JAVA-t és megnyitod a chat.hu-t akkor az oldal rögtön kiirja hogy nics JAVA a gépeden és hogy mitkell tenned hogy megint legyen:))

(#48) Pallmallman válasza Gambit (#43) üzenetére

Pallmallman
(újonc)

De én nem akarom pl az MSN-t letiltani mert azt én is használom.. ott beszélgetek munkatársaimal is pl :F

(#49) twollah válasza faster (#46) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

A Sygate Personal Firewallban van Advanced Rules resz.
Ott le lehet tiltani akar IPcimet is.

Pl.:
Rule Summary:
This rule will block both incoming and outgoing traffic from/to all hosts on all ports and protocols. This rule will be applied to all network interface cards.

[Szerkesztve]

(#50) Gambit válasza faster (#46) üzenetére

Gambit
(őstag)

Igen, csakhogy a topicnyitó saját bevallása szerint sem egy nagy májer, tehát nyugodt szívvel mondhatja, hogy nem tudja mitől van a jelenség. (Egyébként szerintem be lehet állítani a figyelmeztetéseknél, hogy ne figyelmeztessen.)

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.