Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steverawen

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő problémába ütköztem
    :
    Tegnap a sógorom megbízott, hogy a laptopjára installáljam már fel a szép új webkameráját, mert Ő nem nagyon ért hozzá. Gondoltam mi sem egyszerűbb.
    User manual átnéz, lemez be, driver install start. Feljött egy panel, amin az a bizonyos növekvő izé tájékoztat az install folyamat előre haladtáról. Egy darabig elmászott a folyamatjelző, mejd felpattant egy panel egy OK fombal a közepén felette angol szöveggel: Lécci frissítsd az XP-t SP2 szervízcsomaggal, mer Én anélkül nem mükszök!
    A gyártó honlapján található leírás alapján, valóban. Minimum SP2 kell neki, de megy az SP3 és 32 ill 64 bites Vista alatt is.
    A problémát az okozza, hogy a gépen nem rég telepített (igaz nem jogtiszta) XP pro hun van, arra sorban felrakva az SP1 SP2 SP3 magyar nyelvű javítócsomagjai!!! Ötletként az ugrott be, hogy ráerőszakolom a hozzá adott drivert, de a lemezen nincs más .inf állomány csak az autorun.inf, egy pár .exe, egy .ico és egy .dll fájl. mellett. Arra gondoltam, biztos az XP törése kavar be, és elmentem egy ismihez akinek fullos, jogtiszta SP3 van a gépén. Mondanom sem kell, nálla is a fenti hibaüzenetet kaptam majd megszakadt az telepítés.

    Link a kamerához: http://www.speed-link.com/?p=2&cat=1M&pid=17401&paus=1
    A saját (lemezen adott) és a honlapon található drivert is próbáltam felrakni, egyik sem ment.

    Tud valaki megoldást?

    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák