Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allfinanz

    senior tag

    No kérem, találtam egy újabb Dellmont változatot:

    http://www.onevoip.com/getting_started

    Kapcsolási díj 1 cent, ez a díj változó.
    Le kell tölteni az XLS file-t, hogy megnézd.
    Ha nincs Office-od, akkor töltsd fel Google Drive-ba és megnézheted ott is.

    Három féle ártáblázata van a hangminőségtől függően:
    - grey
    - standard
    - premium

    Magyar árakban nem nagyon van eltérés.

    Tud SIP-et.

    Így kell tárcsázni a különböző tarifákkal:
    Grey: 00001 36 1 1234567
    Standard: 00 36 1 1234567
    Premium: 00000 36 1 1234567

    Még nem próbáltam, de véleményeket várok hozzá.
    Köszi.

    Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

  • Stanlee

    őstag

    válasz instantwater #14357 üzenetére

    1&1 csak DSL elofizetes melle ad VoIP-ot. Az internetet toluk veszem, ezert van VoIP elofizetesem is naluk.

    @Siriusb: olvastad az elozo hozzaszolasokat, hogy sokaknak nem megy a Dellmont? A sok felesleges hivas miatt mar lassan megeri nekik a mobilrol telefonalni es a Dellmonttal nem kell hulyeskedniuk. Nekem szemely szerint az elmult 4 honapban a dellmont-os hivasaim kozul csak 2 db volt sikertelen 55 hivasbol, mobil iranyba. A 2 db szar hivasbol az egyik lett volna fontos. Ami azt jelenti, hogy a hivasaim 3,6%-a volt teljesen sikertelen. Ilyen rossz mutatokkal semelyik masik altalam hasznalt VoIP szolgaltato nem rendelkezik. A legtobb SIP trunk reseller meg is irja, hogy ha greyrout-ot veszek toluk, annak a minosege szar lesz. De az a legolcsobb. Valaszthatok egy rossz greyrout-ot olcson, amiben mondjuk a DTMF alapban nem fog mukodni, amit a normal felhasznalo az esetek tobbsegeben nem is hasznal, vagy vehetek premium minoseget is 3-4x annyiert. Persze Te dontod el, hogy az olcso hivasokert cserebe hasznalod a Dellmont-ot, ami majd ha belekerulsz a FUP-ba akkor random modon fog szamlazni, 1-2 dollarert leszamlaz olyan hivasokat amik nem voltak sikeresek, stb. Csak ha az megtortenik, akkor nem szabad miatta felhaborodni. Cegeknek a Dellmont nem alternativa, nekik a dragabb jo VoIP szolgaltatokhoz kell menni. Ami meg mindig olcsobb, mint ha a Telekomnal lenne elofizetesuk.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • anadroid

    senior tag

    válasz Zeki #19273 üzenetére

    A bent levő pénz, ha 5 eurónál több, a felhasználói fiók megszüntetésekor visszaigényelhető a Dellmonttól. Tehát a pénz odavesztétől nem kell tartania a partnernek. Vagy kiszáll, és a banki költség szintű veszteséggel megússza, vagy lassabb lesz a megtérülése a kevesebb ügyfél miatt (ettől nem igazán félnék a helyében).

    A Dellmont elődei (Finarea és Betamax) sem költöttek marketingre, a szájról-szájra terjedő hírrel mégis egész jól megvannak bő 10 éve.

    Ha nekem valami gondom volt, az elmúlt 4 évben, amióta a Dellmont gondot fordít rá, még mindig megoldotta az ügyfélszolgálat, az első automata választól eltekintve nem semmitmondó, hanem személyre és problémára szabott módon, majdnem mindig gyorsan (aznap vagy a következő munkanapon). Egyszer csúsztak el vele, egy 50 eurós, közvetítő szolgáltatós befizetést 5 hét múlva írtak jóvá, akkor viszont másfél eurót rátettek. Volt olyan is, amikor tavaly palesztin "barátaink" feltörték a Fritz!Boxokat, és onnan szerezték meg a belépési adatokat, hogy a csalással, emelt díjas hívásokon át elemelt pénzt visszatették.

    A nagykereskedelmi Dellmont szolgáltatásoknál három minőségi szint és ennek megfelelően három árszint van. A Grey a legolcsóbb, semmilyen minőségi garancia nincs vele. Lehet, hogy az op3ndott ezt használta.

    A rossz voip minőséget amúgy ezer dolog idézheti elő, bárhol az átviteli láncban lehet pillanatnyi vagy tartós gubanc. A heterogén ügyféloldali környezet is alaposan belejátszhat, mobilnetnél meg semmit sem garantál egyik hazai mobilszolgáltató sem.

    Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

  • Stanlee

    őstag

    válasz anadroid #19255 üzenetére

    Én kevesebbért tudnék nagykereskedőtől percdíjat venni, de ugye ez nem sokat jelent, mert pár ezer perc/hó-ért nem éri meg foglalkozni vele. És nincs greyroute meg nem tudom még mi, csak normális hangminőség.

    Sajnálom, hogy ennyire felvitték a percdíjakat...

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • GardenLeo

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tudtommal a Dellmont dealerek 3 kategóriában szolgáltatnak:
    GREY: a lehető legalacsonyabb áron, nem garantált minőség
    STANDARD: alacsony árak, jó minőségű
    PREMIUM: valamivel magasabb áron, nagyon jó minőségű
    Lehet tudni, hogy melyik dealer milyen csomagban van?

  • Zeki

    nagyúr

    válasz anadroid #19306 üzenetére

    Izé meg hozé... :)
    Érdekes a 3 route árazása a wholesal-nál. Grey, Standard mobile Hungary 0.0548 USD, Pemium 0.03 USD.
    A onevoip szintén hasonló, csak olcsóbb a Premium, 0.027USD

  • Joe123

    aktív tag

    Sziasztok,

    Ezt a szolgáltatót használja valaki?

    [link]

    Fórumban rákeresve nem volt találat, viszont úgy látom itt hívásonként lehet választani a 3 különböző minőségű dellmont verzió közül, ha esetleg a legolcsóbb nem elég jó. A standard alig drágább mint a grey.

    [ Szerkesztve ]

  • KTU

    addikt

    válasz Joe123 #20011 üzenetére

    Volt már szó róla.
    a megfelelő kereső szó: Grey :U

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • drpele

    senior tag

    válasz tibor23 #26763 üzenetére

    Visszaolvasva a topicban valaki korábban azt írta, hogy a bestvoipreselling-es (voipinfocenter) resellerek standard route-on működnek. A felület alapján azt tippelném, hogy a HungaroFon is az lehet.

    Míg úgy általában a Dellmontnál három minőségi kategória van: Grey, Standard, Premium.

    Kérdés, hogy pl. a saját márkái (pl. Stuntcalls) milyen route-ot használnak...

    "Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

  • tibor23

    senior tag

    válasz drpele #26764 üzenetére

    Ugyanolyan grey hidd el. Ha minőséget akarsz magyar szolgáltató kell - akkor is ha majd itt 10-en fogják állítani, hogy nekik mindig prémium.

  • KTU

    addikt

    Tegnap regisztráltam a VoipPRO Dellmont klónhoz, ami igazából "nagyker".

    Árak Euro-ban magyarországi irányba 1 percre vetítve:
    "Standard" hívással
    Hungary 0.0162
    Hungary Mobile 0.0060
    Hungary Mobile T-mobile 0.0105
    Hungary Mobile Telenor 0.0110
    Hungary Mobile Vodafone 0.0110

    Vezetékesre viszonylag drága! 5,42 Ft/perc.
    Mobil irányba az egyik legolcsóbb, kb. 3 Ft/perc.
    És ha még azt is hozzávesszük hogy másodpercben méri a hívásokat.
    Kivéve Mexikó irányába!

    Pár hívást intéztem róla, tényleg másodpercben méri, (az első sorban kiemeltem az időtartamot):
    A végén a hívás díja €-ban.
    2020-01-20 13:24:48;10;3620xxxxxxx;3676xxxxxx;0.00270
    2020-01-20 13:28:41;56;3620xxxxxxx;3676xxxxxx;0.01514
    2020-01-20 13:31:28;24;3620xxxxxxx;3620xxxxxxx;0.00439
    2020-01-20 13:35:52;62;3620xxxxxxx;3620xxxxxxx,0.01134
    2020-01-20 13:46:42;266;3620xxxxxxx;3620xxxxxxx;0.04867
    2020-01-20 15:34:03;21;3620xxxxxxx;3620xxxxxxx;0.00384
    2020-01-20 15:34:36;345;3620xxxxxxx;3620xxxxxxx;0.06313
    2020-01-20 16:55:27;27;3620xxxxxxx;3620xxxxxxx;0.00494
    2020-01-20 16:56:18;32;3620xxxxxxx;3620xxxxxxx;0.00585

    Gigaset IP-ről hívtam (saját mobilom is) hívás minősége nagyon jó volt, annyi késés volt mint GSM - GSM hívásnál.
    Háromféle ár van: GREY route, Standard, Premium,
    Fenti hívásokat "Standard" hívással intéztem, G.711u codec.

    Választani így lehet:
    "To select a route to terminate a call, please proceed as follows:

    for example for calls to Germany:

    VoipPro EUR/USD Grey: 00001 49 12345678
    VoipPro EUR/USD Standard: 00 49 12345678
    VoipPro EUR/USD Premium: 00000 49 12345678"

    Egyenlegfeltöltés:
    Elsőnek nincs PayPal, bankkártya lehetőség, csak olyan fizetési szolgáltatók amiket nem ismertem :U
    De van banki utalás. Svájci bankszámlára kell utalni, közleménybe írt számmal irányítani, innen tudják melyik fiókhoz érkezett a feltöltés.

    Itthonról utalni még mindig drága, pedig jelentősen csökkennie kellett volna az áraknak.
    pl. CIB ECO számlám is van, innen 17,4 USD az utalás ára. (utolsó link cikkben táblázat) :(
    TransferWise-al töltöttem fel, 10,25 euró utalás díja 0,63 EUR volt.

    Reggel 5 - 6 óra közt adtam a megbízást az utalásra, 11:05 perckor jött e-mail már a VoipPRO-tól, hogy egyenlegemen a pénz.

    Regisztráció kicsit más mint a szokványos Dellmont klónoknál.
    Ki kell választani azt is milyen devizát szeretnél, US$ vagy €.
    Én eurót választottam mert az USA dollár utalása drága még TranfeWise-ról is.

    Ukrajnai barátom "segített" a regisztrációban. :U
    Ezért kerül 10€ feltöltés 10,25€-ba.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák