Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    Hoppácska, válaszoltak az Aquatuningosok: nem kell semmit visszaküldenem, a következő rendelésemhez hozzácsapnak egy ilyen ventit, ingyen!:Y Ez aztán ügyfélkezelés, le a kalappal.:R Úgyis akartam még ezt-azt venni, de szerintem már csak szeptemberben: erre a hónapra elég volt a Mo-Ra. Épp most építem át a rendszert, csak mobilról néztem fel a netre. Btw. a Silvestone venti érdekes állatfaj: van rajta egy fura csati, amire potit kötve fix 12V-os táplálás esetén szabályozható, anélkül 420-450 rpm-re áll be (12V-ról), de van hozzá egy rövidzáras cucc is, amitől fesszel szabályozható lesz. Ja és ezeket lehet kombinálni is (saját poti + tápfesz variálás), aztán igazodjon ki rajta az ember.:DDD Mindenesetre funny a 3 fekete slim venti mellett egy böszme fehér, de ideiglenesen megteszi, 500 rpm alatt meg baromi csendesek (mindannyian), szóval jó lesz ez egyelőre. (Igazából a Silverstone csendesebb, de hát kétszer annyi zsetonért az ember el is várja... Meg mondjuk abban durva tartalékok vannak ám: fel lehet tolni 1200+ rpmre, aztán jól elszáll a radi.:D)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák