Hirdetés

  • Új órával készül a Black Shark

    ma A Xiaomi gaming brandje az S1 Pro formavilágát viszi tovább, amit immár MIL-STD szabványokkal egészít ki.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • 150tomi150

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy netezéskor nem akarnak betölteni az oldalak. Csak töltenek, majd időtúllépéses hibaüzenet, frissítek egyet és van, hogy egyből betöltődik és minden jó egy pár oldal megjelenítésig, majd újból időtúllépés.

    Windows újratelepítés után minden tökéletes, minden lap pillanatok alatt betölt. Kb. egy hét múlva már érezhetően lassabban töltődnek, néha időtúllépéses hiba. Pár hét múlva pedig minden második oldal időtúllépés miatt nem tölt be csak többszöri frissítésre.

    Mi lehet a probléma, miért csinálja ezt?

    CCleanert futtattam, utána is csak pár oldal megnyitásáig szűnt meg a baj. Próbáltam Win7-el, Win8.1-el. Most Kaspersky-t használok, de előtte volt AVG is, sőt vírusirtó nélkül is próbáltam, mindig ugyan addig bírta, pár hét és szinte lehetetlen netezni. Mindig csak újratelepítéssel szűnt meg a probléma.
    Chrome-ot használok, de próbáltam már Firefox-al is.
    Nem a memória kevés a gépben. (8GB van)

    Mit tudnék csinálni ellene?

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák