Hirdetés

Aktív témák

  • batagy

    őstag

    Hát nem tudom gyerekek, de nekem rettentően elbonyolítottnak tűnik az egész.

    Általában az a véleményem minden SW-ről, az a jó SW, ha intuitív, de ehhez majdnem pilótavizsga kell, hogy átlássa az ember elsőre.

    De hogy pár konkrétumot vagy konstruktív javaslatot is mondjak:

    1. Ha belemegyek egy akármilyen hirdetésbe, alatta az illető "TOVÁBBI APRÓHIRDETÉSEI" szakaszra szerintem semmi szükség nincsen, én legalábbis nem tenném bele. Számomra rendkívül zavaró. Ha valaki hirdetéseit meg akarom nézni, akkor explicit úgyis odamegyek.

    2. Ehhez kapcsolódóan - bár most per pillanat úgy látom, a kommentek nem jelennek meg -, de a hirdetéshez kapcsolódó hozzászólásoknak közvetlenül a hirdetés alatt kellene lennie, most közbe van ékelve:
    - illető további apróhirdetései.
    - Google hirdetés
    - "Légy te az első hozzászóló" gomb.
    Ezeknek mindnek nem kellene itt lenni.

    3. Hirdetéseim adminisztrációja:
    Ez rendkívül átláthatatlan. Túl sok az infó egy helyen.
    Az ÉRVÉNYESSÉG, UPOLÁS, KIEMELÉSEK 3-as oszlop megosztást szerintem nem így kellene csinálni, talán inkább egymás alá, de nem is biztos hogy mindent egy oldalon meg kellene jeleníteni.

    4. Ha a jobb oldali profil részből megyek az "UPolás" menüre, akkor a legördülős hirdetés megoldás nem túl ergonómikus megoldás:
    - Innen nem látszik melyik mikor volt upolva.
    - Ha egyet kiválasztok és upolom, alig látszik hogy történt valami, eggyel csökken a napi upolhatóság számra, de ennyi. Aztán pár másodperc múlva már nem tudni, hogy akkor most melyiket is upoltam?
    Szerintem az upolást vagy csak a komplett listából kellene elérni, vagy magából a hirdetésból, vagy mindkettőból, de így külön upolás nem tűnik szerencsésnek.

    Remélem segít a véleményem megosztása, tudom, hogy a fikázás könnyű, de megpróbáltam kicsit konstruktív lenni, remélem nem tűnt nagyon fikázásnak, mert nem az volt a célom.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák