Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferix_

    csendes tag

    en is a minap vettem egy ilyen routert de problema az van vele:) kibontottam a dobozbol egybol ddwrt kerult ra. nem nagyon akart megbaratkozni vele neha volt net neha nem. ezutan visszatelepitettem ra a gyari firmwaret abbol is a legujabbat. azzal tokeletesen megy a upc s kabelnet egyetlen egy hibaval. a wifi nek a sebessége valamilyen oknal fogva csak 5.5 Mbps
    TX maximalis erteken vagy hagyva a router beallitasaban (150Mbps) 11bgn mixed modban van . amikor a wifi csatlakozik akkor 72mbps lesz az ertek de utana par masodpercre lecsokken. hiaba kezdek el tolteni lefele netrol nem akar 5.5mbps ertek fole menni pedig a net boven birja (15M) ahogy bedugom az utp t minden rendben megy.
    valakinek van valami otlete? operacios rendszer hiba lehet? windows 7 x64 ultimate van a gépen. DW1501 Wireless-N WLAN Half-Mini Card halozatikartya es a routertol kb 5 meter. jeleroseg persze maximumom.
    bar gyanitom h valami az en gepemmel lesz mert barki csatlakozik ra naluk rendesen megy minden csak nalam ilyen alacsony a csatlakozasi sebesseg!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák