Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    Sziasztok!

    Van egy WR-841N routerem. 20 MBit-es netet oszt meg, nem lehet mondani, hogy le lenne terhelve, 1 LAN és 1-2 WiFi eszköz kapcsolódik rá. Kb. 3 hónapos, és az elmúlt kb. 1 hónapban a következő hibajelenséget produkálja: a weboldalak nem töltődnek be vele rendesen, csak félig-meddig (képek nem jelennek meg, vagy semmi, és frissíteni kell a böngészőben párszor, mire úgy-ahogy megjelenik a weboldal). Ez igaz a router kezelőfelületére is, az is vagy megjelenik rendesen, vagy nem. Természetesen router nélkül - közvetlenül a modemre kapcsolódva - nincs gond, tehát tuti, hogy a routerrel van valami. Továbbá ha kikapcsolom a routert, és "pihen" egy kicsit (mondjuk 1-2 órát), aztán újra használatba veszem, akkor pár óráig megint gond nélkül működik, aztán újra előjönnek a fenti hibajelenségek.

    Érdekesség, hogy vagy 2 éve albérletbe is egy ugyanilyen routert vettem (teljesen más helyszín, más netszolgáltató stb.), és ugyanezt produkálta, de aztán gondolván, hogy biztos csak egyedi hiba lehetett, itthonra is ilyet vettem most. Akkor is írtam itt a problémámról, megoldás nem született.

    Van bárkinek ötlete?

Új hozzászólás Aktív témák