Hirdetés

2015. szeptember 3., csütörtök

(#101) ollie válasza [pod]Diablo (#99) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

LoL

in chicken, we trust

(#102) sonar válasza Dilikutya (#98) üzenetére

sonar
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Akkor minek tették freebe a forráskódokat. (Legalábbis a Q3 ról biztosan tudom,hogy free a forráskódja)-ebből gondoltam hogy a jó öreg q1 kint lehet freebe.
De az a baj hogy ezt még megvenni se lehet mert én egy boltot se tudok ahol kapni lehet.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember….Your life – Your choices!

(#103) [pod]Diablo

[pod]Diablo
(őstag)

valaki nemtudja hogy a Worms Word Partyrol hogy holtudnám letölteni mert én úgytudom hogy azt ingyen lelehet tölteni csak még nemtaláltam egy oldaltse ahopnnan lelehetne szedni mármintha ingyen eggyeltalán lelehet-e szedni
alőrre is kössz

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#104) Mosqu!to válasza [pod]Diablo (#103) üzenetére

Mosqu!to
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Rosszul tudod, az egy full új, 1 v 2 éves game. Ugyan már, mért lenne ingyenes?

Amúgyúgy tudom, valahol az törvénybe van foglalva, hogy az 5 évnél régebbi szoftverek másolását a törvény nem bűnteti. Valaki alá tudná ezt támasztani?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#105) [pod]Diablo válasza Mosqu!to (#104) üzenetére

[pod]Diablo
(őstag)

sorry nemtudtam :O:O

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#106) Dilikutya válasza sonar (#102) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A forráskódok a modkészitők miatt nyilvánosak főleg. Amugy sokra mész vele, hogy free, te azzal semmit se tudsz kezdeni, ha nem értesz hozzá ;]
Még a Wolf3D sem free... a Doom sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107) Parker

Parker
(kvázi-tag)

Én a Drakant keresem már régóta. Ha tud valaki egy linket mondani , hogy honnan szedhetem le az szóljon thanx

blööööööeeeeeeee

(#108) Parker

Parker
(kvázi-tag)

Bocs a drakan nem is ingyenes:B Na mind1 sorry

blööööööeeeeeeee

(#109) twollah

twollah
(PH! nagyúr)

Valaki postoljon mar egy kulso linket ahonnet le tudom szerdni a GTA1et.
Nagyon benan keresem a Googleval.

(#110) Dilikutya válasza twollah (#109) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Itt van 3 mirror, valamelyik biztos jó lesz :)
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111) Csepy

Csepy
(senior tag)

A turok 2 nem lett még ilyen freeware? Nekem nagyon kéne. Anno imádtam és szép emlék maradt, de most már nincs meg.

Regards: Csepy

(#112) twollah válasza Dilikutya (#110) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Oh koszi.
Halam kiserjen halalodig!

(#113) sonar válasza Dilikutya (#106) üzenetére

sonar
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pedig ha jól tudom annak idején kisfloppyn osztogatták bizonyos verziókat! Ezt olvastam a gamestarban--mármint Doom meg W3D

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember….Your life – Your choices!

(#114) Wolverine válasza sonar (#113) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Igaz, de shareware volt már akkor is... ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#115) Dilikutya válasza sonar (#113) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Ahogy mondod... bizonyos verziókat ;] Közönséges demók voltak azok, még csak nem is shareware igazából, mivel eleve nem tartalmazták szerintem az egész játékot. Legalábbis pl a Quake1 shareware verziója nem.

(#116) ollie válasza sonar (#102) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

A forráskód lehet ingyenes, viszont a hozzá való Art (textúrák, grafikák, zenék, stb) mér nem, szóval még akkor sem tudsz vele mit kezdeni, ha le is tudnád fordítani magadnak.

in chicken, we trust

(#117) Csepy válasza Csepy (#111) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Valaki ''segytsen'', kérem!!!

(#118) sonar válasza Dilikutya (#115) üzenetére

sonar
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azért a Wolf meg a Doom demója nem egy egypályás demó volt hanem majdnem egy olyan 90%-os game csak a pár utolsó pálya hiányzott belőle.
Q1 hez nem tudok hozzászolni

(#119) Wolverine válasza Csepy (#117) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Talán nemrég volt GS-ben teljes játék, hátha meg tudod szerezni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#120) Csepy válasza Wolverine (#119) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Köszi!

(#121) Dilikutya válasza sonar (#118) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Én úgy emlékszem, az 5-6 fejezetből csak az első volt bennük. A játék olyan 20%-a talán. Q1 detto. Ez 5-6 pályát jelent.

(#122) Tomi13

Tomi13
(fanatikus tag)

Esetleg tudtok olyan oldalt ahonnan kisebb méretű játékokat tartalamzó cd-t lehet letölteni?Tudjátok lehetett kapni ilyen 100in1 meg ilyesmi cd-ket anno.

(#123) Macko_Lacko

Macko_Lacko
(újonc)

Help!

Lehet hogy nem az aktuális témához szólok, de HOGY LEHET A RAYMAN 2-ŐT ISO-ba elmenteni? örülnék ha valaki megadná erre a választ. ha wincommanderben megnézem, több mint 7 gigát foglal a cd-n.

:O:O:O:O:O:O:O

-Csókolom anyuka...meddig teccik maradni? -Hááát, ameddig nem zavarok... -Jajj! Még 1 kávét sem teccik meginni ?! :D

(#124) Macko_Lacko

Macko_Lacko
(újonc)

Már Oly régen próbálkozok, és próbáltam már scsi rommal, íróval, mindennel

-Csókolom anyuka...meddig teccik maradni? -Hááát, ameddig nem zavarok... -Jajj! Még 1 kávét sem teccik meginni ?! :D

(#125) ollie válasza Macko_Lacko (#123) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Nem lehet, hogy az nem cd, hanem DVD? Egyébként meg úgy tudom, hogy a Rayman 2 nem ingyenes, ez meg az ingyenes játékok topicja.

in chicken, we trust

(#126) Drizzt válasza sonar (#102) üzenetére

Drizzt
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Q3 forráskódja MÉG nem ingyenes, a Quake I-é már igen, jó ideje. Nem tudom, hogy a játékkal mi a helyzet.

Q3-é akkor lesz ingyenes, ha majd megjelenik az utolsó q3 engines game is(még van pár), s utána még eltellik egy ki idő.

(#127) Drizzt válasza Dilikutya (#115) üzenetére

Drizzt
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Quake I-ben egy epizód volt a shareben, kb. 7-8 pálya, meg asszem multi is. Quake fullban négy epizód volt.

(#128) neduddgi

neduddgi
(fanatikus tag)

:)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#129) Dilikutya válasza Drizzt (#127) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Tudom.

(#130) Caesarion válasza Macko_Lacko (#123) üzenetére

Caesarion
(fanatikus tag)

Nero_6: új összeállítása/cd-rom(iso) menüpont, <klikk> új/new, második menüsorban középen válaszd ki az optikai megható helyett az image recordert, jobbról DVD anyagát balra áthúzod, amíg szüttyög irány a hűtő egy túrórudiért, visszaérsz ''gyufás-ikon'' vagyis burn-it, mire megkérdezi hova mentse a saját tulajdonú dvd-ről készülő biztonsági másolatot. ;) a többit már vágod, remélem.
- - - - - - - -
De máskor tényleg figyelj oda hogy ne warezolj, föleg ha előtted 5en jöttek még elő ilyen gonddal.

A ''stupid invaders'' mennyire régi?
Illetve volt egy wheel of time, vagy timetraveler animációs-időutazós (szerintem) amiben az időkapu a WC-volt.. rémlik valakinek? annak mia pontos neve?

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#131) Brae válasza sonar (#96) üzenetére

Brae
(őstag)

Bővebben: link;)
Q betűnél az első.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! http://href.hu/x/chbe

(#132) atwe

atwe
(kvázi-tag)

Segitsetek a danger keepeer 1vagy2 honan lehetne szedni nagyon kéne
de inkább 2 az király warez is jo:F

Gyurunk Waze

(#133) Drizzt válasza atwe (#132) üzenetére

Drizzt
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezen a fórumon warez nem jó. Van megannyi fórum, ahol igen, de itt nem.Warezirányú tevékenységeimet én is más fórumokon bonyolítom. Olvasni alapelveket!

(#134) Darth_Revan

Darth_Revan
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Tudna adni valaki 1 linket,ahonnan lekaphatom a Tomb Raider Angel of Darknes 1órás trialját?:U

(#135) Dilikutya válasza Darth_Revan (#134) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Gugli nem nagyon segitett nekem se, a témáról nyilt topikban volt a megoldás, de nem próbáltam, jön-e innen.

(#136) Killberk

Killberk
(fanatikus tag)

Az Oktatási Minisztérium támogatásának köszönhetően, ingyenesen letölthető az 1848 nevű, magyar fejlesztésű hexa stratégia játék! Nagyon jó, nézzétek meg!
Bővebben: link

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#137) Killberk válasza Killberk (#136) üzenetére

Killberk
(fanatikus tag)

Eh, mérnem jó a link?
Újra: Bővebben: link

(#138) nagymesterc

nagymesterc
(újonc)

nekem a gta2 magyarul szinkronosan van meg,jó kis game volt régen:C

[Szerkesztve]

Az élet szar,de legalább jó a grafikája

(#139) ollie válasza Killberk (#136) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Izé, te ezt honnan vetted? Csak mert egy szó sincs erről az általad belinkelt oldalon.

in chicken, we trust

(#140) Killberk válasza ollie (#139) üzenetére

Killberk
(fanatikus tag)

Már késő van, nincs kedvem leírni a sztorit. Ha érdekel, olvasd el itt a PH-n az 1848 topikban, vagy a Hardwired oldalán a hírek közt, hogy mi történt. Egy óráig letölthető volt a full, illetve nemsokára megint visszateszik.

(#141) NuMuN válasza ollie (#139) üzenetére

NuMuN
(senior tag)

itt nézd meg:

(#142) ollie válasza NuMuN (#141) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Kösz!

in chicken, we trust

(#143) Lord Myn

Lord Myn
(senior tag)

Hallottátok, hogy (fél)legálisan hozzá lehet jutni a Tomb Raider: AOD-hoz? (nem mintha, olyan nagy játék volna, csak mint érdekesség...) Le lehet tölteni az EIDOS honlapjáról a demo verziót (1.4 GB), ami tartalmazza a teljes játékot, de csak 1 órát játszhatsz vele a regisztrációs kód nélkül, viszont(!) ha felrakod hozzá a legújabb patch-et, akkor az (állítólag) egyben kiüti az időkorlátot is... :C

"War does not determine who is right - only who is left."

(#144) Wolverine válasza Lord Myn (#143) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Igen, volt már róla szó ;)

(#145) Lord Myn

Lord Myn
(senior tag)

Akkor sorry... (nem mindig olvasom el az egész topicot) :B

"War does not determine who is right - only who is left."

(#146) Carmin

Carmin
(újonc)

Sziasztok!! Engem bármilyen gyűrűk ura játék érdekelne és bármilyen akciós is!! ha tudtok nekem ilyet mondani hogy hol keressek akkor feltétlenül szólj!!!:)):D

(#147) kisho válasza Parker (#108) üzenetére

kisho
(senior tag)

Nekem megvan a Drakan gyári cd-n (valamelyik vga-mhoz adták). Ha érdekel keress meg mailbe.

(#148) mongi

mongi
(senior tag)

jobbra fel:D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#149) DragonR+ válasza Carmin (#146) üzenetére

DragonR+
(senior tag)

:D

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#150) Hugo85

Hugo85
(fanatikus tag)

Egyébbként a helyes kifejezés nem a freewera hanem abandonware.
Vagyis a szerzőt nem érdekli tovább.
Keresettek erre a szóra google-ban, rengeteg találatot dob.
Két nagyon jó és tuti vírusmentes oldal:

Már az MDK is letölthető :Y , pl a felső linkről.

VISTA = Very Insane Step Towards Armageddon

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.