Hirdetés

2014. november 26., szerda

(#101) ollie válasza [pod]Diablo (#99) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

LoL

Go for the eyes, Boo, go for the eyes! --- Hearthstone videóim: http://www.youtube.com/user/gyokzoli

(#102) sonar válasza Dilikutya (#98) üzenetére

sonar
(őstag)
LOGOUT blog

Akkor minek tették freebe a forráskódokat. (Legalábbis a Q3 ról biztosan tudom,hogy free a forráskódja)-ebből gondoltam hogy a jó öreg q1 kint lehet freebe.
De az a baj hogy ezt még megvenni se lehet mert én egy boltot se tudok ahol kapni lehet.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember….Your life – Your choices!

(#103) [pod]Diablo

[pod]Diablo
(őstag)

valaki nemtudja hogy a Worms Word Partyrol hogy holtudnám letölteni mert én úgytudom hogy azt ingyen lelehet tölteni csak még nemtaláltam egy oldaltse ahopnnan lelehetne szedni mármintha ingyen eggyeltalán lelehet-e szedni
alőrre is kössz

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#104) Mosqu!to válasza [pod]Diablo (#103) üzenetére

Mosqu!to
(őstag)
LOGOUT blog

Rosszul tudod, az egy full új, 1 v 2 éves game. Ugyan már, mért lenne ingyenes?

Amúgyúgy tudom, valahol az törvénybe van foglalva, hogy az 5 évnél régebbi szoftverek másolását a törvény nem bűnteti. Valaki alá tudná ezt támasztani?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#105) [pod]Diablo válasza Mosqu!to (#104) üzenetére

[pod]Diablo
(őstag)

sorry nemtudtam :O:O

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#106) Dilikutya válasza sonar (#102) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A forráskódok a modkészitők miatt nyilvánosak főleg. Amugy sokra mész vele, hogy free, te azzal semmit se tudsz kezdeni, ha nem értesz hozzá ;]
Még a Wolf3D sem free... a Doom sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107) Parker

Parker
(kvázi-tag)

Én a Drakant keresem már régóta. Ha tud valaki egy linket mondani , hogy honnan szedhetem le az szóljon thanx

blööööööeeeeeeee

(#108) Parker

Parker
(kvázi-tag)

Bocs a drakan nem is ingyenes:B Na mind1 sorry

blööööööeeeeeeee

(#109) twollah

twollah
(PH! nagyúr)

Valaki postoljon mar egy kulso linket ahonnet le tudom szerdni a GTA1et.
Nagyon benan keresem a Googleval.

(#110) Dilikutya válasza twollah (#109) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Itt van 3 mirror, valamelyik biztos jó lesz :)
Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111) Csepy

Csepy
(senior tag)

A turok 2 nem lett még ilyen freeware? Nekem nagyon kéne. Anno imádtam és szép emlék maradt, de most már nincs meg.

Regards: Csepy

Tel: 30/570-8393; telószám nélkül nincs üzlet

(#112) twollah válasza Dilikutya (#110) üzenetére

twollah
(PH! nagyúr)

Oh koszi.
Halam kiserjen halalodig!

(#113) sonar válasza Dilikutya (#106) üzenetére

sonar
(őstag)
LOGOUT blog

Pedig ha jól tudom annak idején kisfloppyn osztogatták bizonyos verziókat! Ezt olvastam a gamestarban--mármint Doom meg W3D

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember….Your life – Your choices!

(#114) Wolverine válasza sonar (#113) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Igaz, de shareware volt már akkor is... ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#115) Dilikutya válasza sonar (#113) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Ahogy mondod... bizonyos verziókat ;] Közönséges demók voltak azok, még csak nem is shareware igazából, mivel eleve nem tartalmazták szerintem az egész játékot. Legalábbis pl a Quake1 shareware verziója nem.

(#116) ollie válasza sonar (#102) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

A forráskód lehet ingyenes, viszont a hozzá való Art (textúrák, grafikák, zenék, stb) mér nem, szóval még akkor sem tudsz vele mit kezdeni, ha le is tudnád fordítani magadnak.

Go for the eyes, Boo, go for the eyes! --- Hearthstone videóim: http://www.youtube.com/user/gyokzoli

(#117) Csepy válasza Csepy (#111) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Valaki ''segytsen'', kérem!!!

(#118) sonar válasza Dilikutya (#115) üzenetére

sonar
(őstag)
LOGOUT blog

Azért a Wolf meg a Doom demója nem egy egypályás demó volt hanem majdnem egy olyan 90%-os game csak a pár utolsó pálya hiányzott belőle.
Q1 hez nem tudok hozzászolni

(#119) Wolverine válasza Csepy (#117) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Talán nemrég volt GS-ben teljes játék, hátha meg tudod szerezni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#120) Csepy válasza Wolverine (#119) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Köszi!

(#121) Dilikutya válasza sonar (#118) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Én úgy emlékszem, az 5-6 fejezetből csak az első volt bennük. A játék olyan 20%-a talán. Q1 detto. Ez 5-6 pályát jelent.

(#122) Tomi13

Tomi13
(fanatikus tag)

Esetleg tudtok olyan oldalt ahonnan kisebb méretű játékokat tartalamzó cd-t lehet letölteni?Tudjátok lehetett kapni ilyen 100in1 meg ilyesmi cd-ket anno.

(#123) Macko_Lacko

Macko_Lacko
(újonc)

Help!

Lehet hogy nem az aktuális témához szólok, de HOGY LEHET A RAYMAN 2-ŐT ISO-ba elmenteni? örülnék ha valaki megadná erre a választ. ha wincommanderben megnézem, több mint 7 gigát foglal a cd-n.

:O:O:O:O:O:O:O

-Csókolom anyuka...meddig teccik maradni? -Hááát, ameddig nem zavarok... -Jajj! Még 1 kávét sem teccik meginni ?! :D

(#124) Macko_Lacko

Macko_Lacko
(újonc)

Már Oly régen próbálkozok, és próbáltam már scsi rommal, íróval, mindennel

-Csókolom anyuka...meddig teccik maradni? -Hááát, ameddig nem zavarok... -Jajj! Még 1 kávét sem teccik meginni ?! :D

(#125) ollie válasza Macko_Lacko (#123) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Nem lehet, hogy az nem cd, hanem DVD? Egyébként meg úgy tudom, hogy a Rayman 2 nem ingyenes, ez meg az ingyenes játékok topicja.

(#126) Drizzt válasza sonar (#102) üzenetére

Drizzt
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Q3 forráskódja MÉG nem ingyenes, a Quake I-é már igen, jó ideje. Nem tudom, hogy a játékkal mi a helyzet.

Q3-é akkor lesz ingyenes, ha majd megjelenik az utolsó q3 engines game is(még van pár), s utána még eltellik egy ki idő.

(#127) Drizzt válasza Dilikutya (#115) üzenetére

Drizzt
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Quake I-ben egy epizód volt a shareben, kb. 7-8 pálya, meg asszem multi is. Quake fullban négy epizód volt.

(#128) neduddgi

neduddgi
(fanatikus tag)

:)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#129) Dilikutya válasza Drizzt (#127) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Tudom.

(#130) Caesarion válasza Macko_Lacko (#123) üzenetére

Caesarion
(fanatikus tag)

Nero_6: új összeállítása/cd-rom(iso) menüpont, <klikk> új/new, második menüsorban középen válaszd ki az optikai megható helyett az image recordert, jobbról DVD anyagát balra áthúzod, amíg szüttyög irány a hűtő egy túrórudiért, visszaérsz ''gyufás-ikon'' vagyis burn-it, mire megkérdezi hova mentse a saját tulajdonú dvd-ről készülő biztonsági másolatot. ;) a többit már vágod, remélem.
- - - - - - - -
De máskor tényleg figyelj oda hogy ne warezolj, föleg ha előtted 5en jöttek még elő ilyen gonddal.

A ''stupid invaders'' mennyire régi?
Illetve volt egy wheel of time, vagy timetraveler animációs-időutazós (szerintem) amiben az időkapu a WC-volt.. rémlik valakinek? annak mia pontos neve?

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#131) Brae válasza sonar (#96) üzenetére

Brae
(őstag)

Bővebben: link;)
Q betűnél az első.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! http://href.hu/x/chbe

(#132) atwe

atwe
(kvázi-tag)

Segitsetek a danger keepeer 1vagy2 honan lehetne szedni nagyon kéne
de inkább 2 az király warez is jo:F

Gyurunk Waze

(#133) Drizzt válasza atwe (#132) üzenetére

Drizzt
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezen a fórumon warez nem jó. Van megannyi fórum, ahol igen, de itt nem.Warezirányú tevékenységeimet én is más fórumokon bonyolítom. Olvasni alapelveket!

(#134) Darth_Revan

Darth_Revan
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Tudna adni valaki 1 linket,ahonnan lekaphatom a Tomb Raider Angel of Darknes 1órás trialját?:U

(#135) Dilikutya válasza Darth_Revan (#134) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Gugli nem nagyon segitett nekem se, a témáról nyilt topikban volt a megoldás, de nem próbáltam, jön-e innen.

(#136) Killberk

Killberk
(fanatikus tag)

Az Oktatási Minisztérium támogatásának köszönhetően, ingyenesen letölthető az 1848 nevű, magyar fejlesztésű hexa stratégia játék! Nagyon jó, nézzétek meg!
Bővebben: link

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#137) Killberk válasza Killberk (#136) üzenetére

Killberk
(fanatikus tag)

Eh, mérnem jó a link?
Újra: Bővebben: link

(#138) nagymesterc

nagymesterc
(újonc)

nekem a gta2 magyarul szinkronosan van meg,jó kis game volt régen:C

[Szerkesztve]

Az élet szar,de legalább jó a grafikája

(#139) ollie válasza Killberk (#136) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Izé, te ezt honnan vetted? Csak mert egy szó sincs erről az általad belinkelt oldalon.

(#140) Killberk válasza ollie (#139) üzenetére

Killberk
(fanatikus tag)

Már késő van, nincs kedvem leírni a sztorit. Ha érdekel, olvasd el itt a PH-n az 1848 topikban, vagy a Hardwired oldalán a hírek közt, hogy mi történt. Egy óráig letölthető volt a full, illetve nemsokára megint visszateszik.

(#141) NuMuN válasza ollie (#139) üzenetére

NuMuN
(senior tag)

itt nézd meg:

(#142) ollie válasza NuMuN (#141) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Kösz!

(#143) Lord Myn

Lord Myn
(fanatikus tag)

Hallottátok, hogy (fél)legálisan hozzá lehet jutni a Tomb Raider: AOD-hoz? (nem mintha, olyan nagy játék volna, csak mint érdekesség...) Le lehet tölteni az EIDOS honlapjáról a demo verziót (1.4 GB), ami tartalmazza a teljes játékot, de csak 1 órát játszhatsz vele a regisztrációs kód nélkül, viszont(!) ha felrakod hozzá a legújabb patch-et, akkor az (állítólag) egyben kiüti az időkorlátot is... :C

"War does not determine who is right - only who is left."

(#144) Wolverine válasza Lord Myn (#143) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Igen, volt már róla szó ;)

(#145) Lord Myn

Lord Myn
(fanatikus tag)

Akkor sorry... (nem mindig olvasom el az egész topicot) :B

"War does not determine who is right - only who is left."

(#146) Carmin

Carmin
(újonc)

Sziasztok!! Engem bármilyen gyűrűk ura játék érdekelne és bármilyen akciós is!! ha tudtok nekem ilyet mondani hogy hol keressek akkor feltétlenül szólj!!!:)):D

(#147) kisho válasza Parker (#108) üzenetére

kisho
(senior tag)

Nekem megvan a Drakan gyári cd-n (valamelyik vga-mhoz adták). Ha érdekel keress meg mailbe.

(#148) mongi

mongi
(senior tag)

jobbra fel:D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#149) DragonR+ válasza Carmin (#146) üzenetére

DragonR+
(senior tag)

:D

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#150) Hugo85

Hugo85
(fanatikus tag)

Egyébbként a helyes kifejezés nem a freewera hanem abandonware.
Vagyis a szerzőt nem érdekli tovább.
Keresettek erre a szóra google-ban, rengeteg találatot dob.
Két nagyon jó és tuti vírusmentes oldal:

Már az MDK is letölthető :Y , pl a felső linkről.

VISTA = Very Insane Step Towards Armageddon

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.