Hirdetés

2015. január 26., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

PROHARDVER!

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13851) atiiika

atiiika
(lelkes újonc)

Üdv!

Mi a különbség a díszes varázsigekönyv és a varázsigekönyv magazin között?

(#13852) Assimilator válasza htc07 (#13850) üzenetére

Assimilator
(fanatikus tag)

A másik accod is prémium fiókos?

(#13853) htc07 válasza Assimilator (#13852) üzenetére

htc07
(senior tag)

Nem, de a prémiumosról lett kimenekítve tavaly a simára, most meg hoznám vissza.

(#13854) csana válasza atiiika (#13851) üzenetére

csana
(senior tag)

Lényegében csak a megjelenése. Alapból, hogy tudd használni a varázslatokat, mindenki kap egy magazint, viszont ez nem látszik kívülről.
Ha pedig egy varázskönyvvel rohangálsz, akkor az láthatóan oda van csatolva a karaktered övéhez.

Lenne nekem is egy kérdésem. A wikin nem igen taglalják a különböző festék varázslatok működését. Mi van ha egy korábban már aranyra mázoltam a sapim, és szeretném összekenni színváltós szpellel? A korábbi festék megmarad?
És fordítva mi a helyzet: van egy halloween spelles satyim, amit kipingálnék aranyra. Megmarad a spell vajon?
Vagy mondjuk lehet rajta spell is meg a festék is, de nem tetszik a festék színe, és át akarom színezni másra, olyankor minden megy a levesbe?

(#13855) csana válasza htc07 (#13853) üzenetére

csana
(senior tag)

Nem biztos hogy jól értem, de alapból semmi nem cserélhető az ingyenes accodról. Ez a korlátozások egyike. Egy ingyenes accountra küldhetsz bármit, de ő már nem tud küldeni neked semmit, egészen addig amíg prémiumos nem lesz. Azt követően eltűnnek a korlátozások a cserélhető itemekről.

[ Szerkesztve ]

(#13856) htc07 válasza csana (#13855) üzenetére

htc07
(senior tag)

nem, amit kapsz, azt tovább is tudod tradelni; csak ezeket a varázs cuccokat tradelockolták tavaly, mert mindenki bespájzolt belőlük.

(#13857) Serpiko

Serpiko
(őstag)
LOGOUT blog

Segítség kéne! Elindítom a játékot és rögtön kilép, mutatja, hogy játékban vagyok pár másodpercig utána újra semmi. :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#13858) Cheesus

Cheesus
(fanatikus tag)

Kicsit lemaradtam mostanság, ez az End of the Line Community Crate mit takar? Ha jól értelmeztem sima kulccsal nem lehet kinyitni, de többet nem tudtam belőle kihámozni...

Steam iD: http://steamcommunity.com/id/lacek93/ ][ sneakerbox.hu

(#13859) csana válasza Cheesus (#13858) üzenetére

csana
(senior tag)

Ezek a lládák 1-2 napja esnek még csak, és nem ismert milyen itemek nyithatóak belőlük, illetve még kulcs sincs hozzá..

(#13860) gmx9 válasza Cheesus (#13858) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

Elvileg hamarosan lesz ez a End of the Line update, ehhez jöttek a ládák. Biztos valami "speciális" kulccsal kell majd kinyitni, bár nem hiszem, hogy nagyon megérné, mindegy mi lesz benne.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13861) Cheesus válasza gmx9 (#13860) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

& csana: Köszi a válaszokat :R

(#13862) Cheesus

Cheesus
(fanatikus tag)

Csak engem nem enged játszani a TF2? Nem szoktam keresési feltételeket stb állítgatni, de azt írja hogy:
"Disconnected, an issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers".
Ami vicces, mert még délelött engedett játszani, és nem buheráltam semmit rajta. Játékfájlok ellenőrzése megvolt, nem talált hibát, meg újra is indítottam a gépet. Ugyan ez a hiba van ha csak gyors játékot szeretnék játszani, meg akkor is ha a kedvencek közül próbálok egy szerverre felmenni...

És mire leírtam tárgytalan lett az egész :U

[ Szerkesztve ]

(#13863) BioNiCMaN válasza Cheesus (#13862) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ugyanebbe futottam bele pár perce... Mit csináltál, hogy megoldódott? :F

Konkrétan békésen játszottam, pályaváltás és beüt ez a szar... :W

[ Szerkesztve ]

Hála Istennek, a fóliasátornak és a teleportomnak.

(#13864) sgergi válasza BioNiCMaN (#13863) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Múltkor nekem is volt, 10-15 perc alatt magától megjavult. Egyébként itt a segítség.

[ Szerkesztve ]

(#13865) Piloss válasza BioNiCMaN (#13863) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Nálam is ugyanez volt kb 2 hete, egy gép restart megoldotta.

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius

(#13866) Cheesus

Cheesus
(fanatikus tag)

A Lugerszerűséget hogyan lehet megszerezni ha megvan a Poker Night in the Inventory játék?

(#13867) Cranium

Cranium
(lelkes újonc)

Hali, frissen telepített gép, és Steam, letöltöm a TF2-t, belépnék egy szerverbe azt írja ki, hogy You are in insecure mode, you must restart before you can connect to servers. Próbáltam kiguglizni, de semmi értékelhetőt nem találtam, a felsorolt megoldásoknál egyik se működött. MI lehet a gond? Amúgy most játszanék először ezzel a játékkal.

With blood and rage of crimson red, Ripped from a corpse so freshly dead, Together with our hellish hate, We'll burn you all--That is your fate!

(#13868) gmx9 válasza Cranium (#13867) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

Elviekben olyasmi a gond, hogy nem a legfrissebb a Steam (nem updatelte magát?). Két megoldást láttam, az egyik, hogy beállították részt vesznek a béta programban (a beállításoknál rögtön az account résznél át is lehet állítani), de nem mindenkinek vált be. Persze utána indítsd újra a klienst.

Még egy ilyet találtam, bár már macerásabb; viszont a srác azt írta megoldódott. [link]

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13869) Cranium válasza gmx9 (#13868) üzenetére

Cranium
(lelkes újonc)

Beállítottam mindent, még a linken levő lépéseket is megcsináltam, de semmi, még mindig insecure.

With blood and rage of crimson red, Ripped from a corpse so freshly dead, Together with our hellish hate, We'll burn you all--That is your fate!

(#13870) Piloss válasza Cranium (#13869) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Steam Guard be van kapcsolva (Beállítások-->Fiók)?

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius

(#13871) Cheesus

Cheesus
(fanatikus tag)

Ha 3 kinyert fémből barkácsolok egy sityakot, azt el lehet adni / van értelme megcsinálni?

(#13872) BigBlue69 válasza Cheesus (#13871) üzenetére

BigBlue69
(őstag)
LOGOUT blog

Ink a 3 fémért keress olyat ami tetszik.. Szvsz még 2-3 is kijönn belőle. :)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2 .

(#13873) Cranium válasza Piloss (#13870) üzenetére

Cranium
(lelkes újonc)

Be van kapcsolva, VAC státuszom is jó, szóval nem értem mi a gond.

[ Szerkesztve ]

(#13874) Cranium válasza Cranium (#13873) üzenetére

Cranium
(lelkes újonc)

Legújabb frissítés sem oldotta meg a problémát, most már végképp nem értem mi lehet a gond.

(#13875) Cheesus válasza BigBlue69 (#13872) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

Hát csak azért kérdeztem az eladást, mert tudom hogy böszmeség (nem akarok senkit megsérteni), de nagyon megtetszett a repeszpuskából ill rakétavetőből az ünnepi változat, és arra gondoltam, hogy vmi wallet pénzt össze kellene harácsolnom hozzá, hogy meg tudjam őket venni. Ezért kérdeztem hogy van-e értelme sityakot barkácsolni, hogy azt aztán le lehessen adni :)

(#13876) BigBlue69 válasza Cheesus (#13875) üzenetére

BigBlue69
(őstag)
LOGOUT blog

Az alap sapit ugyse tudnád eladni.. Akkor inkább gyüjtögess kulcsra..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2 .

(#13877) lalakov válasza BigBlue69 (#13876) üzenetére

lalakov
(senior tag)

Lehet a játékban kulcsot szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#13878) sgergi válasza lalakov (#13877) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Nem, azt csak cserélni és pénzért venni lehet.

(#13879) Cheesus válasza BigBlue69 (#13876) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

Köszi a tippet :R

Más: van vmi gyakorlati haszna is az új update-nek, amiben a játékon belül kacsákat lehet szedegetni? Elolvastam a hozzá tartozó wiki-t, de semmi érdemlegeset nem találtam...

(#13880) Cranium

Cranium
(lelkes újonc)

Mik ezek a winter crate-k? Szinte csak ezt dobja, mit lehet velük csinálni?

(#13881) Cheesus válasza Cranium (#13880) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

Olyanok mint az End of the Line dobozok, hogy majd idővel kidobják hozzá a megfelelő kulcsot, és lehet bontogatni őket. Nekem most csak az a fura, hogy két féle is van belőle (Naughty meg Nice)

(#13882) BioNiCMaN válasza Cheesus (#13881) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mindig is kétféle volt. A naughty-ban lesznek a festive cuccok (eddig így volt).

(#13883) Cheesus válasza BioNiCMaN (#13882) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

Akkor elnézést, ezt nem tudtam :R

(#13884) sajtee5

sajtee5
(újonc)

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Szeptember környékén újra felraktam a TF2-t, minden ment is faszán, de kb 1 hónap után használhatatlanná vált. Akármilyen szerverre akartam csatlakozni a szerver információ letöltése résznél mindig lefagyott a játék. Újratelepítettem az sem segített, úgyhogy beletörődtem a sorsomba. Azonban egyéb okokból újraraktam a windowst, és a Tf2-t is telepítettem, mondván most már biztos megoldódott a probléma (Formatálva lett az egész vinyó). Azonban a probléma még mindig fenn áll. Véletlen folytán észrevettem, hogyha olyan szerverre próbálok fellépni, aminél le kell töltenem valamit a csatlakozáshoz (pálya, audio stb.) arra tud csatlakozni, de csak olyanra, a többinél még mindig lefagy a szerver információ letöltése résznél.
Találkozott már valaki ilyen problémával? Tudja valaki a megoldást?
Előre is köszi!

(#13885) Cheesus

Cheesus
(fanatikus tag)

Nincs valakinek linkje, infója arról, hogy mire jó az "ajándékozás szelleme" tárgy? Már 3 ajéndékot szétosztottam, és nőtt is a rangja a tárgynak, de az ajándékozás örömén kívül van/lesz egyéb haszna is?

(#13886) BirkaZoli válasza Cheesus (#13885) üzenetére

BirkaZoli
(senior tag)

Úgy tudom az Ajándékozás szelleme nevű tárgynak ami egy szívet ábrázol, annál nagyobb lesz minél többet ajándékoztál. És ha ezt hordod, a többiek is láthassák milyen jószívű is voltál.:)

Nintendo 3DS Friend Code: 5215-0647-6734🎆Raptr: http://raptr.com/Viharvadasz

(#13887) Cheesus válasza BirkaZoli (#13886) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

A cél a 12 ajándék kiosztása, utána befejeztem :D (most tartok 10-nél)

Más: Ha mindenképp ki akarom erre dobni a pénzt, akkor milyen ládát lenne érdemes most kinyitni?

(#13888) BioNiCMaN válasza Cheesus (#13887) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A mostani ládákból? Naughty-t.

(#13889) Cheesus válasza BioNiCMaN (#13888) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

Pont erre gondoltam énis, de ha olyat nyitok, és nem tetszik a benne található Festive fegyver, annak a késöbbiekben lesz azért értéke, ha el akarom adni/cserélni? (mert pl az agancsos lángszóróból már láttam egy párat)

(#13890) gmx9

gmx9
(fanatikus tag)

Gondoltam nyitok egyet, ha már feljött, és esett egy Strange Festive Backburner :C Elég szép ára van most, de biztos lefog menni hamarosan, gondolom nem tudják kitenni az emberek az 1 hetes trade lock miatt. Azért a kulcs árát szerintem visszahozza majd bőven.

(#13891) Cheesus válasza gmx9 (#13890) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

Én nem lettem ilyen szerencsés, nekem egy Atomic Punch lett belőle... Ment is Outpost-ra.

(#13892) BioNiCMaN válasza gmx9 (#13890) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

(#13893) Cranium

Cranium
(lelkes újonc)

Amúgy ez az item kereskedelem, ez hogy szokott menni TF2ben? Mert olvasom, hogy ennyi pénzt kerestek, meg annyit, és nem értem a menetét. (Időközben sikerült megoldani a problémát, a TF2-t a Steam mappájába kell telepíteni). Ja, és vettem is a Mann Co. Store-ban egy itemet, szóval Prémium felhasználó is vagyok. Ti hogy szoktátok, mit szoktatok csinálni?

(#13894) Cheesus válasza Cranium (#13893) üzenetére

Cheesus
(fanatikus tag)

Hát én a tegnapi után rájöttem, amit a többiek gyakran mondogatnak is, hogy ládáűt nem igazán éri meg nyitni (ha csak nem wallet pénzből teszed). Amúgy én azt szoktam "csinálni", hogy a felesleges fegyverekből scrapet -- majd ref-et csinálok, és azzal próbálok vmit kezdeni, (csináltam pl sityakot belőle, nem tetszett, felraktam outpost-ra, nem kellett a kutyának se, így 2 sityakból csináltam egyet, aztán vmi boxolós öv jött ki a heavy-nek...). Szóval ha "cicomázni" akarod a karaktered, ink vedd meg ami tetszik, mint hogy egy szerencsés ládanyitásra bízod magad :)

(#13895) anddrew

anddrew
(lelkes újonc)

Üdv. Ha veszek egy spy órát store-ban akkor megkapom a prémiumot? Tegnap nézegettem és a vásárlás adatainál azt írta hogy kapok premiumot. Egy így igaz?

[ Szerkesztve ]

(#13896) Tiroy válasza anddrew (#13895) üzenetére

Tiroy
(lelkes újonc)

Igen. Ha bármit vásárolsz a storeból akkor megkapod a Prémiumot ingyen hozzá.

Steam: http://steamcommunity.com/id/Tiroy/

(#13897) Hangm4n válasza anddrew (#13895) üzenetére

Hangm4n
(tag)

Giftapultot vegyél inkább. Az csak 7 cent és azért is megkapod a prémiumot.
Spy órát cserélve olcsóbban be lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#13898) anddrew válasza Hangm4n (#13897) üzenetére

anddrew
(lelkes újonc)

Az a gond, hogy alig van pár cuccom, mert tegnap előtt kezdtem:)

(#13899) Piloss válasza anddrew (#13898) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Achievementekből is beszerezhető egy csomó cucc, vagy vegyél olyan cuccot amit refért el tudsz adni. abból meg vehetsz fegyókat

(#13900) BioNiCMaN válasza Piloss (#13899) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

De régen láttalak. :(((

(#13901) Piloss válasza BioNiCMaN (#13900) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Izé, valami gondod van velem? :F

(#13902) BioNiCMaN válasza Piloss (#13901) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Miért lenne? Csak megjegyeztem, hogy régen láttalak. Úgy értem játszani.

[ Szerkesztve ]

(#13903) Piloss válasza BioNiCMaN (#13902) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Jaaa, a smile miatt félreértelmeztem :D

Vagyok én, csak mostanában tradeszerókon töltöm időmet

(#13904) BigBlue69 válasza Piloss (#13903) üzenetére

BigBlue69
(őstag)
LOGOUT blog

Miért régen nem? :DDD

(#13905) Piloss válasza BigBlue69 (#13904) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Hát őőő......najó, egy "picit" jogos a kérdés :DDD

(#13906) Sirandrish

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Letöltöttem Steamről a cuccost...elvileg ugye free to play.
El is indul a menüig. Ott viszont a multi, a coop de még a training is errort ír.
Miért? Valamit csinálnom kéne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! <> "A Rock örök és elpusztíthatatlan"

(#13907) CanibelZ válasza Sirandrish (#13906) üzenetére

CanibelZ
(kvázi-tag)

Miféle error-t? Egy kép, vagy pontos szöveg sokat tudna segíteni. Amúgy nem kell egy garast sem költened, ha nem akarsz, én is 3 hónap játék után vettem egy kulcsot, hogy legyen prémiuim-om, és nyitottam egy scout fejkendőt.

(#13908) Sirandrish válasza CanibelZ (#13907) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Valami olyasmit hogy nem tudott csatlakozni a steam szerverekhez.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! <> "A Rock örök és elpusztíthatatlan"

(#13909) CanibelZ válasza Sirandrish (#13908) üzenetére

CanibelZ
(kvázi-tag)

Steam-en online állapotod van, vagy offline? Meg olyat is találtam, hogy valakinek az oldotta meg, ha leiratkozott a steam beta frissítéseiről. Meg megnéznék egy fájlellenőrzést is.

[ Szerkesztve ]

(#13910) Sirandrish válasza CanibelZ (#13909) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Online állapotom van.
És hogy tudok leiratkozni arról a frissítésről? Illetve mi az a fájlellenőrzés? bocsi de sose használtam steamet...

[ Szerkesztve ]

(#13911) CanibelZ válasza Sirandrish (#13910) üzenetére

CanibelZ
(kvázi-tag)

Hát, ha nem használsz régóta steam-et, akkor a beta-ra nem hiszem, hogy fel vagy iratkozva, de itt tudod megnézni: Beállítások -> Fiók -> Beta feliratkozás és itt ki tudod választani, hogy akarod-e használni a steam beta verzióit.
Fájlellenőrzés: Könyvtár -> Játék nevén jobb klikk -> Tulajdonságok -> Helyi fájlok -> Helyi fájlok ellenőrzése (vagy valami ilyesmi)
De most még olvasgattam, valakinek meg az oldotta meg, ha steam beta-ra feilratkozott...
Szóval első lépésben fájlellenőrzés, és online állapottal próbálj szerverre fellépni.

(#13912) Sirandrish válasza CanibelZ (#13911) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Játékfájlok épségének ellenőrzése..gondolom ez lesz az.
Még olyan van hogy Helyi fájlok böngészése, de az nem hiszem hogy az lenne :N

(#13913) CanibelZ válasza Sirandrish (#13912) üzenetére

CanibelZ
(kvázi-tag)

Igen, az első az. Csak nekem angol is a steam, meg fejből írtam. :DDD

(#13914) Sirandrish válasza CanibelZ (#13913) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

AZ első az a böngészős..ez lenne?
A másik már lassan végez.

(#13915) CanibelZ válasza Sirandrish (#13914) üzenetére

CanibelZ
(kvázi-tag)

Amit az első sorban írtál, nekem az volt az első. :)) A játékfájlok épségének ellenőrzése. A böngészős meg csak megnyitja a TF2 mappáját win intézőben.

[ Szerkesztve ]

(#13916) Sirandrish válasza CanibelZ (#13915) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Lement..jelentkeztem a bétára és megy a cucc :)
Köszönöm szépen a segítséget :R

(#13917) CanibelZ válasza Sirandrish (#13916) üzenetére

CanibelZ
(kvázi-tag)

Na, ezt nem gondoltam volna, hogy a bétás fogja megoldani. De örülök, hogy sikerült. :DD Amúgy az ellenőrzés talált valamit?

(#13918) Sirandrish válasza CanibelZ (#13917) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Nem, szépen végigment aztán kiírta hogy szuper minden. :K

(#13919) CanibelZ válasza Sirandrish (#13918) üzenetére

CanibelZ
(kvázi-tag)

Akkor rendben. Kicsit nézelődtem és ezt találtam a prémiumról: [link]
Olvasd el és majd látod, hogy megcsinálod-e, ha már játszottál egy keveset.

(#13920) Sirandrish válasza CanibelZ (#13919) üzenetére

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Rendben, és köszönöm :K

(#13921) zalan04 válasza htc07 (#13690) üzenetére

zalan04
(újonc)

Ez csalás

Samsung S3 lte kitkat 4.4.4 /Sony Ericsson Xperia X8/Ps vita Slim PCH-2004/Intel cerelon 2.60ghz

(#13922) BioNiCMaN válasza zalan04 (#13921) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az!!!4!!!négy

:U

(#13923) Piloss válasza zalan04 (#13921) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Mi?

Külön grat hogy egy több mint fél éves hsz-ra sikerült válaszolnod

(#13924) Иван

Иван
(őstag)
LOGOUT blog

Nem tudom itt szabad-e tradelni, de azért felteszem a kérdést.Jó ideje nem Tfezem, és szerintem már nem is fogok, de az inventorymban van 3db refined metal, és egy reclaimed metal. Nekem már tuti nem fog kelleni, szóval ha valaki elvinné őket kb hasonló értékű dota2 cuccokért, akkor mindketten jól járnánk. :R

Coming back from 25k gold and exp deficit #justLGDthings

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.