Hirdetés

2014. december 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

PROHARDVER!

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13801) vitko válasza Spet (#13800) üzenetére

vitko
(őstag)
LOGOUT blog

Premium DLC installed! Thanks :R

(#13802) Evome

Evome
(fanatikus tag)

Genuine Professional Killstreak AWPer Hand
Ebbe mi ér olyan nagy pénzt?
Mert ahogy nézegettem a marketben semelyiken sincs rajta hogy számolná a killeket vagy akármi

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13803) LiLxWaYnEx

LiLxWaYnEx
(őstag)

Na végre :) .

( •_•) ( •_•) ⌐■-■ (⌐■_■)

(#13804) Piloss válasza Evome (#13802) üzenetére

Piloss
(senior tag)

A Professional kit miatt

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius

(#13805) Evome válasza Piloss (#13804) üzenetére

Evome
(fanatikus tag)

de az mit tud?
Semmi plussz funkciót nem találok rajta

(#13806) Piloss válasza Evome (#13805) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Minél többet ölsz az adott fegyóval annál jobban szórja a szemed az effekteket és számolja a killeket, halálkor nullázódik
Újabb e-penis növelő cucc, semmi gyakorlati haszna sincs, csak simán jól néz ki

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius

(#13807) Evome válasza Piloss (#13806) üzenetére

Evome
(fanatikus tag)

Egy újabb fegyver aminek inkább az ára kell mint tudása :D :C
Köszi!

(#13808) zserrbo

zserrbo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Ha a közösségi boltból veszek vmit azzal ugyanúgy jár a premium csak kell lennie már korábbi vásárlásomnak?

Gigabyte EP35-DS3, C2D E6400@3200, Geil Ultra 2x1GB 800MHZ CL4, gtx 280, 250GB WD Raid Edition, Asus k70ab-ty006L

(#13809) wjbhbdux válasza zserrbo (#13808) üzenetére

wjbhbdux
(senior tag)

Csak ezzel.

(#13810) Assimilator válasza wjbhbdux (#13809) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Ez mióta van így? Nekem a télen egy 7 centes sima vásárlással sikerült prémiummá tenni a játékot.

(#13811) Piloss válasza Assimilator (#13810) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Elég rég

Ez azoknak van akik nem tudnak vásárolni a store-ból, csak egy plusz lehetőség

(#13812) Assimilator válasza Piloss (#13811) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Ja értem. De akkor ez nem kizárólagos, csak egy opció azoknak akik nem tudnak fizetni steamen.

(#13813) Piloss válasza Assimilator (#13812) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Ígyvan

(#13814) gmx9

gmx9
(fanatikus tag)

Wiki szerint megkapható még egy teljesítmény mellé a Schadenfreude, valóban így van vagy már nem?

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13815) Piloss válasza gmx9 (#13814) üzenetére

Piloss
(senior tag)

A Schadenfreude sosem volt megszerezhető achievement által, sztem kevered a director's vision-al

(#13816) alratar

alratar
(őstag)

Lehet picit blöd lesz a kérdés...

Láttam egy videóban, hogy be lehet rakni egy találatot jelző hangot.
Melyik workshop cuccal lehet azt?

Számíts a legrosszabbra és reménykedj a legjobban.

(#13817) Assimilator válasza alratar (#13816) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Alapból a játékban be tudod kapcsolni a találatjelző hangot. Ha jól értem a kérdést.

(#13818) BirkaZoli válasza alratar (#13816) üzenetére

BirkaZoli
(senior tag)

A játékon belül a Haladó beállításoknál, a "Harci beállítások" 3.-ik pontja ez, hogy ha sebzel egy ellenséget kiadja ezt a hangot. :)

Nintendo 3DS Friend Code: 5215-0647-6734👻Raptr: http://raptr.com/Viharvadasz

(#13819) alratar válasza Assimilator (#13817) üzenetére

alratar
(őstag)

Igen jóra gondoltál, köszönöm szépen! :R

Számíts a legrosszabbra és reménykedj a legjobban.

(#13820) C$abi

C$abi
(senior tag)

Sziasztok, letöltöttem tegnap Steamen keresztül a TF2-tőt. Elindul a játék de a multiplayer szerverekre nem enged fel, merthogy nem védett módban vagyok. Tudnátok segíteni? Előre is köszi!

Aláírás betöltése, kérem várjon...

(#13821) Assimilator válasza C$abi (#13820) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Azt hiszem ez mindaddig így lesz amíg a SteamGuardod nincs bekapcsolva a Steam beállításaiban.

(#13822) C$abi

C$abi
(senior tag)

Köszi! :)

(#13823) C$abi válasza Assimilator (#13821) üzenetére

C$abi
(senior tag)

Be volt eddig is kapcsolva, de miután ki aztán bekapcsoltam ugyanaz a hibaüzenet fogadott.

(#13824) Assimilator válasza C$abi (#13823) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Akkor mivel úgy vagy, 15 nap mire letelik a guard.

(#13825) Piloss válasza C$abi (#13823) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Próbáld ezeket végigcsinálni

(#13826) C$abi válasza Piloss (#13825) üzenetére

C$abi
(senior tag)

Rendben van, megpróbálom.

(#13827) mate3553

mate3553
(PH! nagyúr)

Sziasztok! MVM-et van esély random csapattal megcsinálni?

Már próbáltam vagy 20-at, de esélytelen volt. Max. 3. szintig jutottunk. Állandóan lelépnek, afk stb. Elég idegesítő a dolog.

(#13828) sgergi válasza mate3553 (#13827) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Van, nekem már összejött, de tény, hogy nagyobb az esély egy összeszokott vagy csak rendesen összeszervezett csapattal.

(#13829) mate3553 válasza sgergi (#13828) üzenetére

mate3553
(PH! nagyúr)

Na jó, most lettem ideges. Elsőre minden szintet, lazán vittük végig a dolgot. Majd 6. kör, kb. 12 másodperc van hátra, kivág, hogy a gépem nem VAC biztos......

(#13830) Evome válasza mate3553 (#13829) üzenetére

Evome
(fanatikus tag)

Nem nehéz találni egy gruppot
Ha tickettel mész akkor 80% értelmes van
Csak a class választás lesznek gondok akkor votekick party :D

(#13831) mate3553 válasza Evome (#13830) üzenetére

mate3553
(PH! nagyúr)

Utolsónál nagyon jól nyomtuk, simán hoztuk is a dolgot. Csak franc tudja miért írta ki a VAC-os baromságát :D Pedig tényleg csak 10-12 másodperc volt hátra.

(#13832) laceszgamer válasza mate3553 (#13831) üzenetére

laceszgamer
(senior tag)

Hányas szinten vagy? Ahogy növekszik a szint úgy próbál nagyobbak közé tenni alapból, ott azért már több az értelmes player-

"Ha kibírsz még egy menetet, amiről azt hitted, nem bírod ki – az adja az élet igazi értelmét." - Rocky Balboa

(#13833) mate3553 válasza laceszgamer (#13832) üzenetére

mate3553
(PH! nagyúr)

Gyanítom, hogy legalapabb, mert most kezdtem :D

(#13834) laceszgamer válasza mate3553 (#13833) üzenetére

laceszgamer
(senior tag)

Ja akkor még kell pár teljes 4 win-es kör. :)

"Ha kibírsz még egy menetet, amiről azt hitted, nem bírod ki – az adja az élet igazi értelmét." - Rocky Balboa

(#13835) mate3553

mate3553
(PH! nagyúr)

Van ph-s brigád, aki szokta így együtt tolni? :D

(#13836) gmx9

gmx9
(fanatikus tag)

Az új limitált ládákból érdemes nyitni 1-2-t?

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#13837) laceszgamer válasza gmx9 (#13836) üzenetére

laceszgamer
(senior tag)

https://wiki.teamfortress.com/wiki/Limited_Late_Summer_Pack

Itt van, hogy mi van bennük, értelemszerűen ez alapján érdemes mérlegelni, hogy megéri-e. :)

(#13838) Piloss válasza gmx9 (#13836) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Szvsz nem, csak néhány misc van bennük

(#13839) lalakov

lalakov
(senior tag)

El lehet valahogy tüntetni a raktáramból a "Nem cserélhető, Nem értékesíthető" tárgyakat?

Köszönöm.

(#13840) Spet válasza lalakov (#13839) üzenetére

Spet
(senior tag)

Rákattintasz, és utána a törlés menü használatával "eltüntethető", véglegesen.

Valar morghulis!

(#13841) lalakov válasza Spet (#13840) üzenetére

lalakov
(senior tag)

Akkor fel kell tennem a játékot, gondolom ez nem valósítható meg a Steamből. Köszönöm. :)

(#13842) Assimilator válasza lalakov (#13841) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Steamből nem, csak játékból.

(#13843) lalakov

lalakov
(senior tag)

Újabb kérdésem lenne. Tele lett a hátizsákom. Vettem hátizsákbővítőt. Ezt is csak a játékból lehet feloldani? Hol? Hogyan?

(#13844) gmx9 válasza lalakov (#13843) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

Igen. Rákattintasz, lesz majd egy lehetőség, hogy használ, arra rámész és kész.

[ Szerkesztve ]

(#13845) lalakov válasza gmx9 (#13844) üzenetére

lalakov
(senior tag)

Köszönöm sikerült. :R

(#13846) Pangelus

Pangelus
(kvázi-tag)

A Kísértetjárta Fémet hogyan lehet legkönnyebben megszerezni :F

A siker titka Jó helyen jó időben a nap 24órájában.

(#13847) BigBlue69 válasza Pangelus (#13846) üzenetére

BigBlue69
(őstag)
LOGOUT blog

trade_minecraft pályákon általában van egy fejnélküli lovas.. Ott letudod vadászni könnyen.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2 .

(#13848) Pangelus válasza BigBlue69 (#13847) üzenetére

Pangelus
(kvázi-tag)

olyanokon voltam már egy tucaton meg olvastam ,hogy az ucsó ütés melee-vel kéne stb de semmi :(((

A siker titka Jó helyen jó időben a nap 24órájában.

(#13849) Wip3ra21 válasza embe (#13431) üzenetére

Wip3ra21
(újonc)

Akkor hogyan is kell ezt megoldani mert nekem is ez lenne a gondom ?

(#13850) htc07

htc07
(senior tag)

sziasztok!

a tavaly farmolt spelleket nem lehet tradelni idén? amiket most farmoltam ki azokat még marketbe is fel tudom rakni, de amik pihennek a másik accountomon, azokat nem.

(#13851) atiiika

atiiika
(lelkes újonc)

Üdv!

Mi a különbség a díszes varázsigekönyv és a varázsigekönyv magazin között?

(#13852) Assimilator válasza htc07 (#13850) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

A másik accod is prémium fiókos?

(#13853) htc07 válasza Assimilator (#13852) üzenetére

htc07
(senior tag)

Nem, de a prémiumosról lett kimenekítve tavaly a simára, most meg hoznám vissza.

(#13854) csana válasza atiiika (#13851) üzenetére

csana
(senior tag)

Lényegében csak a megjelenése. Alapból, hogy tudd használni a varázslatokat, mindenki kap egy magazint, viszont ez nem látszik kívülről.
Ha pedig egy varázskönyvvel rohangálsz, akkor az láthatóan oda van csatolva a karaktered övéhez.

Lenne nekem is egy kérdésem. A wikin nem igen taglalják a különböző festék varázslatok működését. Mi van ha egy korábban már aranyra mázoltam a sapim, és szeretném összekenni színváltós szpellel? A korábbi festék megmarad?
És fordítva mi a helyzet: van egy halloween spelles satyim, amit kipingálnék aranyra. Megmarad a spell vajon?
Vagy mondjuk lehet rajta spell is meg a festék is, de nem tetszik a festék színe, és át akarom színezni másra, olyankor minden megy a levesbe?

(#13855) csana válasza htc07 (#13853) üzenetére

csana
(senior tag)

Nem biztos hogy jól értem, de alapból semmi nem cserélhető az ingyenes accodról. Ez a korlátozások egyike. Egy ingyenes accountra küldhetsz bármit, de ő már nem tud küldeni neked semmit, egészen addig amíg prémiumos nem lesz. Azt követően eltűnnek a korlátozások a cserélhető itemekről.

[ Szerkesztve ]

(#13856) htc07 válasza csana (#13855) üzenetére

htc07
(senior tag)

nem, amit kapsz, azt tovább is tudod tradelni; csak ezeket a varázs cuccokat tradelockolták tavaly, mert mindenki bespájzolt belőlük.

(#13857) Serpiko

Serpiko
(őstag)
LOGOUT blog

Segítség kéne! Elindítom a játékot és rögtön kilép, mutatja, hogy játékban vagyok pár másodpercig utána újra semmi. :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#13858) Cheesus

Cheesus
(senior tag)

Kicsit lemaradtam mostanság, ez az End of the Line Community Crate mit takar? Ha jól értelmeztem sima kulccsal nem lehet kinyitni, de többet nem tudtam belőle kihámozni...

Steam iD: http://steamcommunity.com/id/lacek93/ ][ sneakerbox.hu

(#13859) csana válasza Cheesus (#13858) üzenetére

csana
(senior tag)

Ezek a lládák 1-2 napja esnek még csak, és nem ismert milyen itemek nyithatóak belőlük, illetve még kulcs sincs hozzá..

(#13860) gmx9 válasza Cheesus (#13858) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

Elvileg hamarosan lesz ez a End of the Line update, ehhez jöttek a ládák. Biztos valami "speciális" kulccsal kell majd kinyitni, bár nem hiszem, hogy nagyon megérné, mindegy mi lesz benne.

(#13861) Cheesus válasza gmx9 (#13860) üzenetére

Cheesus
(senior tag)

& csana: Köszi a válaszokat :R

(#13862) Cheesus

Cheesus
(senior tag)

Csak engem nem enged játszani a TF2? Nem szoktam keresési feltételeket stb állítgatni, de azt írja hogy:
"Disconnected, an issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers".
Ami vicces, mert még délelött engedett játszani, és nem buheráltam semmit rajta. Játékfájlok ellenőrzése megvolt, nem talált hibát, meg újra is indítottam a gépet. Ugyan ez a hiba van ha csak gyors játékot szeretnék játszani, meg akkor is ha a kedvencek közül próbálok egy szerverre felmenni...

És mire leírtam tárgytalan lett az egész :U

[ Szerkesztve ]

(#13863) BioNiCMaN válasza Cheesus (#13862) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ugyanebbe futottam bele pár perce... Mit csináltál, hogy megoldódott? :F

Konkrétan békésen játszottam, pályaváltás és beüt ez a szar... :W

[ Szerkesztve ]

Hála Istennek, a fóliasátornak és a teleportomnak.

(#13864) sgergi válasza BioNiCMaN (#13863) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Múltkor nekem is volt, 10-15 perc alatt magától megjavult. Egyébként itt a segítség.

[ Szerkesztve ]

(#13865) Piloss válasza BioNiCMaN (#13863) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Nálam is ugyanez volt kb 2 hete, egy gép restart megoldotta.

(#13866) Cheesus

Cheesus
(senior tag)

A Lugerszerűséget hogyan lehet megszerezni ha megvan a Poker Night in the Inventory játék?

(#13867) Cranium

Cranium
(lelkes újonc)

Hali, frissen telepített gép, és Steam, letöltöm a TF2-t, belépnék egy szerverbe azt írja ki, hogy You are in insecure mode, you must restart before you can connect to servers. Próbáltam kiguglizni, de semmi értékelhetőt nem találtam, a felsorolt megoldásoknál egyik se működött. MI lehet a gond? Amúgy most játszanék először ezzel a játékkal.

With blood and rage of crimson red, Ripped from a corpse so freshly dead, Together with our hellish hate, We'll burn you all--That is your fate!

(#13868) gmx9 válasza Cranium (#13867) üzenetére

gmx9
(fanatikus tag)

Elviekben olyasmi a gond, hogy nem a legfrissebb a Steam (nem updatelte magát?). Két megoldást láttam, az egyik, hogy beállították részt vesznek a béta programban (a beállításoknál rögtön az account résznél át is lehet állítani), de nem mindenkinek vált be. Persze utána indítsd újra a klienst.

Még egy ilyet találtam, bár már macerásabb; viszont a srác azt írta megoldódott. [link]

[ Szerkesztve ]

(#13869) Cranium válasza gmx9 (#13868) üzenetére

Cranium
(lelkes újonc)

Beállítottam mindent, még a linken levő lépéseket is megcsináltam, de semmi, még mindig insecure.

With blood and rage of crimson red, Ripped from a corpse so freshly dead, Together with our hellish hate, We'll burn you all--That is your fate!

(#13870) Piloss válasza Cranium (#13869) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Steam Guard be van kapcsolva (Beállítások-->Fiók)?

(#13871) Cheesus

Cheesus
(senior tag)

Ha 3 kinyert fémből barkácsolok egy sityakot, azt el lehet adni / van értelme megcsinálni?

(#13872) BigBlue69 válasza Cheesus (#13871) üzenetére

BigBlue69
(őstag)
LOGOUT blog

Ink a 3 fémért keress olyat ami tetszik.. Szvsz még 2-3 is kijönn belőle. :)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2 .

(#13873) Cranium válasza Piloss (#13870) üzenetére

Cranium
(lelkes újonc)

Be van kapcsolva, VAC státuszom is jó, szóval nem értem mi a gond.

[ Szerkesztve ]

(#13874) Cranium válasza Cranium (#13873) üzenetére

Cranium
(lelkes újonc)

Legújabb frissítés sem oldotta meg a problémát, most már végképp nem értem mi lehet a gond.

(#13875) Cheesus válasza BigBlue69 (#13872) üzenetére

Cheesus
(senior tag)

Hát csak azért kérdeztem az eladást, mert tudom hogy böszmeség (nem akarok senkit megsérteni), de nagyon megtetszett a repeszpuskából ill rakétavetőből az ünnepi változat, és arra gondoltam, hogy vmi wallet pénzt össze kellene harácsolnom hozzá, hogy meg tudjam őket venni. Ezért kérdeztem hogy van-e értelme sityakot barkácsolni, hogy azt aztán le lehessen adni :)

(#13876) BigBlue69 válasza Cheesus (#13875) üzenetére

BigBlue69
(őstag)
LOGOUT blog

Az alap sapit ugyse tudnád eladni.. Akkor inkább gyüjtögess kulcsra..

(#13877) lalakov válasza BigBlue69 (#13876) üzenetére

lalakov
(senior tag)

Lehet a játékban kulcsot szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#13878) sgergi válasza lalakov (#13877) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Nem, azt csak cserélni és pénzért venni lehet.

(#13879) Cheesus válasza BigBlue69 (#13876) üzenetére

Cheesus
(senior tag)

Köszi a tippet :R

Más: van vmi gyakorlati haszna is az új update-nek, amiben a játékon belül kacsákat lehet szedegetni? Elolvastam a hozzá tartozó wiki-t, de semmi érdemlegeset nem találtam...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.