Hirdetés

2014. augusztus 23., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

PROHARDVER!

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13751) Piloss válasza Cicero (#13748) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Főleg ha még hozzácsapódik egy krites medic

Am a 23-i frissítéssel vették ki

(#13749) gmx9 : Mármint setup time alatt? Melyik mapon? Akkor az valami bug lehetett

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius

(#13752) CloZee

CloZee
(tag)
LOGOUT blog

Milyen paranccsal tudnám visszahozni a meccs vége high score -t? Chris's highframe configom van (legalábbis túlnyomó részben) és nincs vele meccsvége high score táblázat.

Illetve miért van az benne a config leírásában, hogy ha használom a -dxlevel 81 indítási parancsot, akkor első indítás után ezt vegyem ki, ne hagyjam benn a launch optionsban

[ Szerkesztve ]

(#13753) LiLxWaYnEx

LiLxWaYnEx
(őstag)

Az egyik beta map kicsit buggos . Oldalra mész s mielőtt leesnél visszafordítod magad s a domb alá bekerülsz . Nagyon élvezték a buggerek . :(((

( •_•) ( •_•) ⌐■-■ (⌐■_■)

(#13754) htc07 válasza LiLxWaYnEx (#13753) üzenetére

htc07
(senior tag)

Ekkora felbontáson tolod? ;]

(#13755) LiLxWaYnEx válasza htc07 (#13754) üzenetére

LiLxWaYnEx
(őstag)

Majd lesz jobb is . ( szar a gépem xD)

(#13756) BeriHampeR

BeriHampeR
(fanatikus tag)

Változott már valamit a magyar pub jatek ? Meg mindig nepszeru az eszetlen rambojatek?

Eladó! Team Fortress 2 kulcsok - 400Ft/ db. #0 db van! http://goo.gl/XlPGRv

(#13757) Cicero válasza BeriHampeR (#13756) üzenetére

Cicero
(őstag)

Nem csak a magyar pubon van az...

(#13758) vhw

vhw
(PH! addikt)

Van esetleg valami jól bejáratott, megbízható módja/helye annak, ahol lehetne cserélni fegyvereket játékosokkal (itt most kifejezetten magyarra gondolnék).
Semmi seftelés, csak beszerezni pár fegyvert ami tetszene.

(bár gondolom ez nem kedvelt itt, de akit érdekel, ez felfogható konkrét felkérésnek is cserére)

[ Szerkesztve ]

Pro Suicider™ is a trademark of this player on EU and/or on other servers. All other marks cited here (like; "Lila", "Unicum", "Super-Unicum" etc.) are the property of their respective owners, which are in no way associated with this player.

(#13759) CloZee

CloZee
(tag)
LOGOUT blog

Fow -ot milyen paranccsal tudom állítani? Ha a settingsbe húzogatom, abban a pillanatban vissza állítja

(#13760) sgergi válasza CloZee (#13759) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Konzolban viewmodel_fov (szám). A szám helyére a neked megfelelő érték megy , mondjuk 80 vagy 90.

[ Szerkesztve ]

(#13761) Cicero válasza vhw (#13758) üzenetére

Cicero
(őstag)

Mi kéne? Én szívesen adok fegyókat, már rég nem játszok vele.

(#13762) Trapitus#MLG

Trapitus#MLG
(újonc)

Sziasztok! 3 Unusualt adok el Green Energy Backwords Ballcap, Circling Heart Bonk Boy es Miami Nights Brain Bucket. Elsö 10 bud vagy 13 sapkaban, masodik 9 bud vagy 11 sapkaban, harmadik meg 1.8 bud. Ha barmelyik erdekel irjal :). Nem fogadok el Robo sabkakat es a sapkak csak 1st gen effectel lehetnek. Es veszek Fuleseket 17 kulcsert :).

(#13763) po1son válasza Trapitus#MLG (#13762) üzenetére

po1son
(őstag)

Hát ne reménykedj, hogy ezeket eladod ennyiért... Most már a traderek 95% csak quicksellbe vásárol... :DDD

Steam napi/heti akciók a legolcsóbb nálam itt: http://t7.hu/16og

(#13764) Ra3 válasza po1son (#13763) üzenetére

Ra3
(őstag)

Akkor nem csak nekem tűnt húzósnak az ár, de én nem akartam leoltani, mert régóta nem trédelek.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13765) starpeter

starpeter
(senior tag)

Sziasztok!

Nem tudom megnézni ,hogy mennyit ér egy Párbaj minijáték. Mennyit érhet?

(#13766) starpeter válasza starpeter (#13765) üzenetére

starpeter
(senior tag)

Ja, most nézem ,hogy nem értékesíthető :)

(#13767) gmx9

gmx9
(tag)

Mennyire van hatással a droppolásra a tradelés? Elvileg csak nem kéne összefüggnie, de mostanában egyre többet szoktam és azt vettem észre, hogy alig esik valami, rosszabb esetben semmi.

(#13768) Piloss válasza gmx9 (#13767) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Semmi köze sincs a kettőnek egymáshoz

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius

(#13769) gmx9 válasza Piloss (#13768) üzenetére

gmx9
(tag)

Azóta dobott egyet, csak 1-2 hete eléggé lappangott. Köszönöm.

(#13770) po1son válasza gmx9 (#13767) üzenetére

po1son
(őstag)

Gondolom meglett a heti limited a dropba (10-12 tárgy) és azért nem kaptál semmit.

Steam napi/heti akciók a legolcsóbb nálam itt: http://t7.hu/16og

(#13771) gmx9 válasza po1son (#13770) üzenetére

gmx9
(tag)

Ezeket a dolgokat ismerem, ezért lepődtem meg. A 8-10 óra is nagyjából megvolt, de 5-6 tárgy esett mellé. Nem siránkozás akart lenni, csak nem voltam teljesen biztos benne, hogy a "csere-bere" hat-e erre.

(#13772) Siera válasza gmx9 (#13771) üzenetére

Siera
(senior tag)

Nekem úgy rémlik, 8-12őt dob.

Ha valamilyen áru miatt keresel PM-ben akkor írd oda, hogy mi az, mert anélkül nem tudom, hogy mire gondolsz!

(#13773) BioNiCMaN

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Bepróbálkozott a kis kocsog:

Itt a profilja.

[ Szerkesztve ]

Hála Istennek, a fóliasátornak és a teleportomnak.

(#13774) Danielssss válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére

Danielssss
(őstag)
LOGOUT blog

Ezek botok, nem értem a valve miért nem lépett fel ezek ellen, amikor még nem terjedtek el.

(#13775) vhw válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére

vhw
(PH! addikt)

Ez most mi is lenne?

Pro Suicider™ is a trademark of this player on EU and/or on other servers. All other marks cited here (like; "Lila", "Unicum", "Super-Unicum" etc.) are the property of their respective owners, which are in no way associated with this player.

(#13776) Danielssss válasza vhw (#13775) üzenetére

Danielssss
(őstag)
LOGOUT blog

Ha felteszel 1 tradet valamelyik trade oldalra, automatán addolnak ilyen botok, akik fake linkeket küldenek, ha a linken keresztül bejelentkezel, ellopják az accod.

(#13777) gmx9 válasza Danielssss (#13776) üzenetére

gmx9
(tag)

Yep, sajnos túl sokan vannak, hogy megjegyezzük őket (plusz gyakran váltanak nevet). Jelenteni kell steamen és reménykedni, hogy törlik őket.

Pár napja rakott ki egy hírt a tf2outpost, hogy találtak egy jónak tűnő megoldást az ilyen botok ellen, eddig rendben van. Korábban mikor bumpoltam, volt, hogy 2-3 phisher is felvett, azóta egy sem. Egyébként amit ajánlani tudok: mielőtt elfogadod a jelölést, megnézed a profilját; látod mennyit játszott a tf2-vel, mennyi tárgya van, abból mennyi ref/kulcs. Megnézed írtak-e mások a profiljára, sokszor jelzik, hogy adathalász. Ha privát a profil, azonnali blokkolást javaslok. Akik rögtön felvesznek, miután felugrasztottad a hirdetésed, valószínűleg csalók.

[ Szerkesztve ]

(#13778) Evome válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére

Evome
(tag)

Nekem napi 10 ilyen fut be de mindig blockolom.. sajnos nem fogynak el :N
vannak már clever botok, vannak sima botok amik csak préselik a f*st azt arcomba, és van aki manuálisan a gép mögött próbál kicsenni egy linkel valamit tőlem :DD

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#13779) Danielssss válasza Evome (#13778) üzenetére

Danielssss
(őstag)
LOGOUT blog

Van amelyik beszélget veled, csak úgy veszed észre, hogy nagy szüneteket (space) hagy a mondatok felett, meg persze linkeli ezt a sz*rt.

(#13780) Evome válasza Danielssss (#13779) üzenetére

Evome
(tag)

tudom tudom :D
nem ma kezdtem az iparágat szóval volt már szerencsém egész ötletes dolgokat is látni :K

(#13781) BioNiCMaN válasza gmx9 (#13777) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"Pár napja rakott ki egy hírt a tf2outpost, hogy találtak egy jónak tűnő megoldást az ilyen botok ellen, eddig rendben van."

Hosszabb kihagyás után, ma feldobtam az outpostra egy hirdetést, semmi perc alatt megtalált a már linkelt "emberke"... Úgy érzem van még mit csiszolni a megoldáson...

(#13782) gmx9 válasza BioNiCMaN (#13781) üzenetére

gmx9
(tag)

Nem azt mondtam, hogy tökéletes, csak hogy valamit elkezdtek csinálni. :D Visszajelzések alapján jobb a helyzet, de kétlem, hogy teljesen kilehetne ezt a botos dolgot iktatni.

[ Szerkesztve ]

(#13783) Danielssss válasza gmx9 (#13782) üzenetére

Danielssss
(őstag)
LOGOUT blog

A furcsa dolog az, hogy ezek a botok ukrán oldallal kezdték, rögtön az ukrán-orosz helyzet után, lehet az ukrán kormány nagy potenciált lát a steamben ;]

(#13784) laceszgamer

laceszgamer
(fanatikus tag)

Valami nagyobb update nem várható a TF2-höz? Még a télen játszogattam vele sokat, de picit pihentetem, viszont akkoriban votl sok videó arrol a havas tájról meg rajta valami vonat ment. Abból elsz valami?

(#13785) Danielssss válasza laceszgamer (#13784) üzenetére

Danielssss
(őstag)
LOGOUT blog

Most volt valami expiration day update.

(#13786) gmx9

gmx9
(tag)

Az a videó neve volt azt hiszem, ha minden igaz az update-é Love and War. Egyébként Halloweenkor is biztos lesz valami.

(#13787) laceszgamer válasza Danielssss (#13785) üzenetére

laceszgamer
(fanatikus tag)

Az a Love and War része nem?

(#13788) Piloss válasza BioNiCMaN (#13781) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Azért javult a helyzet, eddig 3-4bot/bump az arány, most meg minden második bumpra ugrik 1 bot

(#13787) laceszgamer: Igen

[ Szerkesztve ]

(#13789) Danielssss válasza laceszgamer (#13787) üzenetére

Danielssss
(őstag)
LOGOUT blog

ja

(#13790) Źşë' válasza Evome (#13778) üzenetére

Źşë'
(PH! addikt)
LOGOUT blog

az ilyen eseteket betehetnéd steam topikba vagy ide is akár, sokan megköszönnék neked, elhiheted!! :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13791) gmx9

gmx9
(tag)

Olyan szervereket keresnék, ahol nem kezdők vannak, de nem is profik. Csak annyi, hogy az alapokkal már tisztában vannak a játékosok és a csapatmunkára törekednek. Tud valaki segíteni hogy találhatnék ilyen helyeket?

Kicsit már elegem van a 8 emberből 6 spy vagy sniper és egyéb dolgokból.

(#13792) Evome válasza gmx9 (#13791) üzenetére

Evome
(tag)

Ilyen nem létezik...
Talán olyat keress amit nincs F2P player de abból is olyat ami minimum 2 éves szerver

(#13793) Danielssss válasza gmx9 (#13791) üzenetére

Danielssss
(őstag)
LOGOUT blog

Minek tryhardkodsz tf-ben? :P

A kérdésedre válaszolva: Ilyen szerver már alig van, de próbálgass párat végig, hátha.

(#13794) BioNiCMaN válasza BioNiCMaN (#13773) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Még egy majom.

(#13795) Domaaaa

Domaaaa
(lelkes újonc)

Hello,van nekem egy olyan itemem hogy TheA Googol Üvegszemek amit régen nyitottam,és látom hogy cserélhető,ér ez valamit?

(#13796) Piloss válasza Domaaaa (#13795) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Ja, 1,66 refet

(#13797) Domaaaa válasza Piloss (#13796) üzenetére

Domaaaa
(lelkes újonc)

köszi,hát akkor nem sokat ér :D

(#13798) vitko

vitko
(őstag)
LOGOUT blog

Azt hogy tudom lecsekkolni, hogy a team fortress 2-m véve lett vagy ingyenes? csak mert olvastam olyat, hogy a vett TF2-k jobb vagy több tradelhető itemet dobnak, ennek ellenére nagyon sok nem tradelhető itemet kapok.

Egyébként úgy emlékszem annak idején orange box részeként vettem és ezért szeretném lecsekkolni, van erre valami mód?

Folyamatosan frissülő youtube csatornám: https://www.youtube.com/user/Zalandroid Android blogom (Zalandroid): http://zalandroid.hu/

(#13799) csana válasza vitko (#13798) üzenetére

csana
(senior tag)

Ha nem cserélhető itemeket dob a játék, akkor az azt jelentené, hogy nem vagy prémiumos, viszont vannak olyan fegyverek amik "achievement"-ek megszerzése után kapod meg (ezek nem cserélhetők), tehát lehet hogy csak sok ilyet csináltál mostanság..

Na de a lényeg, talán a legegyszerűbben úgy tudod leellenőrizni, hogy prémiumos vagy-e, hogy a TF2 batyud csak 50 férőhelyes. A prémiumos tatyi 300-ról indul.

(#13800) Spet válasza vitko (#13798) üzenetére

Spet
(senior tag)

Bemész a könyvtérba, jobb klikk a tf2-re majd tulajdonságok, és megnézed a dlc fület, ott írja, hogy premium vagy free.

Valar morghulis!

(#13801) vitko válasza Spet (#13800) üzenetére

vitko
(őstag)
LOGOUT blog

Premium DLC installed! Thanks :R

Folyamatosan frissülő youtube csatornám: https://www.youtube.com/user/Zalandroid Android blogom (Zalandroid): http://zalandroid.hu/

(#13802) Evome

Evome
(tag)

Genuine Professional Killstreak AWPer Hand
Ebbe mi ér olyan nagy pénzt?
Mert ahogy nézegettem a marketben semelyiken sincs rajta hogy számolná a killeket vagy akármi

(#13803) LiLxWaYnEx

LiLxWaYnEx
(őstag)

Na végre :) .

(#13804) Piloss válasza Evome (#13802) üzenetére

Piloss
(senior tag)

A Professional kit miatt

(#13805) Evome válasza Piloss (#13804) üzenetére

Evome
(tag)

de az mit tud?
Semmi plussz funkciót nem találok rajta

(#13806) Piloss válasza Evome (#13805) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Minél többet ölsz az adott fegyóval annál jobban szórja a szemed az effekteket és számolja a killeket, halálkor nullázódik
Újabb e-penis növelő cucc, semmi gyakorlati haszna sincs, csak simán jól néz ki

(#13807) Evome válasza Piloss (#13806) üzenetére

Evome
(tag)

Egy újabb fegyver aminek inkább az ára kell mint tudása :D :C
Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.