Hirdetés

2015. szeptember 2., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

PROHARDVER!

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14001) SwitcX válasza CanibelZ (#14000) üzenetére

SwitcX
(fanatikus tag)

Az első kettőt teljesítettem. Milyen időközönként kapom meg az új feladatot? Most néztem és már ismét van kettő.

dA: http://zoltanszego.deviantart.com/

(#14002) Spet válasza SwitcX (#14001) üzenetére

Spet
(senior tag)

2darab/hét

Valar morghulis!

(#14003) CanibelZ válasza SwitcX (#14001) üzenetére

CanibelZ
(tag)

Ahogy Spet is írja, 2 db/hét. Mondjuk én valamiért múlt héten, hármat kaptam. Egyik nap 2 (1 sniper, 1 heavy), másnap meg kaptam még egy Kill contract-ot (öljek 100 ellenséget). Annyira nem jártam még ennek utána, hogy ez valami jutalom lehetett, vagy valami bug.

(#14004) SwitcX

SwitcX
(fanatikus tag)

Köszönöm! Érdemes megcsinálni a +30 pontot? Bocsi, ha egyértelmű kérdéseket teszek fel :)

(#14005) Spet válasza CanibelZ (#14003) üzenetére

Spet
(senior tag)

Valahol olvastam, hogy minden héten megkapod az eddigi contactot még ha valamelyik héten kimaradt, nem csináltad meg akkor is. (így ha én most megvenném, akkor ugyanannyi contactom lenne, mint nektek eddig, és csinálhatnám sorban)

Valar morghulis!

(#14006) sgergi válasza Spet (#14005) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Igen, mindegy, hogy mikor veszed meg, mindig odaadja az összes feladatot. De ez így korrekt a későbbi vásárlókkal. Én is csak múlt héten vettem meg, és odaadta az összeset, amit eddig kaphattam volna.

(#14007) CanibelZ válasza Spet (#14005) üzenetére

CanibelZ
(tag)

Ez érdekes, mert én első nap reggelén amikor lehetett megvettem és nem emlékszem, hogy valamit kihagytam volna. De nem lényeg, mert kaptam érte drop-ot ami nem tűnt el. :C

SwitcX: Én talán egynél nem csináltam meg többinél igen, de nem tudom, hogy a drop-hoz köze van-e vagy nem. Amit tudok, hogy az összes CP pontodba beleszámítja és ha 3000CP-t összeszedsz, a kitűződ arany lesz.

(#14008) SwitcX válasza CanibelZ (#14007) üzenetére

SwitcX
(fanatikus tag)

Mivel ezt a játékot nem tudom komolyan venni, csak ez a kevés pénz érdekel. Az hogy, arany vagy sem, tök mindegy. :DDD 4,27€ jött eddig vissza. Megy ez, jóféle. :)

(#14009) Assimilator válasza SwitcX (#14008) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Ezt a jatekot nem is kell komolyan venni. Szerintem pont ezert jo. Fun az egesz.

(#14010) spanyoll válasza Assimilator (#14009) üzenetére

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ja. Amúgy azért is jók ezek a contractok mert megjátszat más classokkal is. Én pl gyűlöltem a snipert mindig is, de most, hogy elővettem és elkezdtem játszani alig tudok lekattanni róla, még ha béna is vagyok gyakran :D
Scouttal ugyanez a helyzet, csak azt magamtól kezdtem el játszani csakazértis alapon, aztán megkedveltem.

I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

(#14011) spanyoll

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szerintem bugos csak a contract drop vagy tényleg az?
A héten megint kaptam hétfőn kettőt, azokat megcsináltam, de tegnap megint kaptam egyet.
Nem úgy volt, hogy konstans 2 contract/hét?

I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

(#14012) CanibelZ válasza spanyoll (#14011) üzenetére

CanibelZ
(tag)

Én is ezen a héten 4-et kaptam. :DD Nem értem ezt és neten se találtam. Talán reddit-en volna valami, de azt nem szoktam olvasni.

(#14013) Assimilator válasza spanyoll (#14011) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Teljesen lenyegtelen. Minel tobb annal jobb. :D

(#14014) spanyoll válasza Assimilator (#14013) üzenetére

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jó, de éppen ezért szomorít el, amikor csak kettőt kapok mondjuk, amennyi jár is :D

(#14015) Assimilator válasza spanyoll (#14014) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Rossz szemszogbol nezed. Ha kettot kapsz akkor nyugtazd, hogy minden rendben. Ha tobbet, akkor az ajandek. :D

(#14016) sgergi

sgergi
(PH! kedvence)

Elvileg meg van határozva, hogy összesen mennyit kaphat az ember. Ha valaki nagyobb ütemben kap az elején, akkor majd a végén nem fog kapni.

(#14017) spanyoll válasza Assimilator (#14015) üzenetére

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jogos. Megint kaptam egy caset dropként és basszus nagyon megy le az áruk :D
De cserébe a kulcsok hozzá még mindig drágák, meg lesznek is gondolom. Marad a goldminerkedés és a cuccosok eladása, mert 2.5€-t én személy szerint nem fizetek egy kulcsért.

(#14018) Assimilator válasza spanyoll (#14017) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Az newm kifejezes, hogy megy le az aruk.
Tegnap 1.23-ert adtam el egy ladat. Ma mar csak 0.7 fontert tudtam eladni.
Ahogy nezem hetente esik egy kort az ara.

(#14019) spanyoll válasza Assimilator (#14018) üzenetére

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ja, elég durva. De nem baj, a végén már hozzád vágják majd semmi pénzért mint a régi crateket, csak vedd meg a kulcsokat.

(#14020) Assimilator válasza spanyoll (#14019) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Az egesszel pont ugyanaz a problema, mint a CS-vel. Az agyatlan botolas es scripteles.
Ok nelkul verik lefele az arakat.

(#14021) Spet válasza Assimilator (#14020) üzenetére

Spet
(senior tag)

Ott sincs ok nélküli árleverés. Ez egyszerű közgazdaság: minél több van a piacon annál jobban csökkenne a kereslet iránta, ha ugyanabban az árban maradna, mint amiről indult. Így hogy eladják, csökkentik az árat, ami növeli a keresletet iránta.

Kb. egy marschall kereszt van adott item infójánál is, csak nincsenek egymásra vetítve a diagramok.

Valar morghulis!

(#14022) Assimilator válasza Spet (#14021) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Ez nem ilyen egyszeru.
Az egyszeru kozgazdasagban nincs script ami piaci ar alatt 1 centtel kirakja a termeket a piacra.
Ha ezt 100 ember megcsinalja - ami semmi - akkor egy dollart esett az ar.
Persze a legtobben script nelkul is ezt csinaljak.
A masik pedig az orultek on vonzatuk.
Adott egy pelda: mondjuk 2 dollar a legalacsonyabb ar. Jon Pistike es teljesen erdekes indittatasbol berak berakja 1.3 dollarert a motyojat. Jozsikanak is van cucca, de o nem nez fel marketre, csak a raktarban latja a legalacsonyabb arat, ami 1.3 dollar. Berakja ala. Aztan a tobbi. Na meg persze az egy centtel kevesebbert scriptek.

Nem ez az altalanos modell, de rengeteg ilyen van.

(#14023) pachito

pachito
(senior tag)

Szerintem sem kell különösebben meglepődni az árzuhanáson, 7. kontrakt előtt direkt figyeltem a marketet; 900 Powerhouse Case volt bent. 2 órával később, kontrakt után 1700. Innentől kezdve ámítja magát, aki a régi áron akarja eladni a ládáit...

Battle tag: kampec#2540 // HoN ign: Kampec // LoL ign: Demented Droid

(#14024) Spet válasza Assimilator (#14022) üzenetére

Spet
(senior tag)

Igen mert vannak olyanok, akik gyorsan szeretnének szabadulnia dolgaiktól, hogy a walletüket hizlalják (illetve visszajöjjön a befektetett összeg).

Mint ahogy pachito is írta, ahogy megugrik a ládák száma csökken az áruk (mint cs-ben a falchion case-ek, hetente egyszer esnek tömegével szerdánként, akkor esik az áruk, de egy kicsit utána mindig feljebb megy a hét végére)

Valar morghulis!

(#14025) Assimilator válasza Spet (#14024) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Ez rendben van. Egyebkent ahogy neztem ez nem nagyon megy vissza. Hetente van egy tores a vonalban lefele es semmi valtozas a kovetkezo toresig.

(#14026) ZedMester

ZedMester
(tag)

Ez a fegyver módosításokkal tényleg "sokat ér? (28centnél többet?)

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra, halaszd inkább holnaputánra, hátha akkor már nem kell.

(#14027) LiLxWaYnEx

LiLxWaYnEx
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mennyi csalóval találkozik az ember . :( Mesterlövész-t kiválasztják majd csak annyit látsz pörög körbe -körbe és mindenki fejest kap .

[ Szerkesztve ]

(#14028) Reno7 válasza LiLxWaYnEx (#14027) üzenetére

Reno7
(senior tag)

Mióta F2P lett sajna nagyon sok van, bár 2fort only szervereken kevesebbel szoktam találkozni.

''My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.''

(#14029) LiLxWaYnEx válasza Reno7 (#14028) üzenetére

LiLxWaYnEx
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Régóta játszom de eddig csak ma 2-vel találkoztam . :O

(#14030) Edem05 válasza Reno7 (#14028) üzenetére

Edem05
(senior tag)

Magyar szerverekre nem szoktatok járni? Én ott 2 év alatt két csalót ha láttam az is külföldi volt és 5 perc alatt el lett távolítva. :)

Steam: edem05 / Origin: IIEMSII

(#14031) spanyoll válasza Reno7 (#14028) üzenetére

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Eddig nem volt f2p? :F

(#14032) Ra3 válasza spanyoll (#14031) üzenetére

Ra3
(őstag)

Amikor indult akkor még jódarabig nem volt az, 2011-ben hozták be a f2p-t.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#14033) Assimilator válasza Ra3 (#14032) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Igen, de az 4 eve volt. :DDD

(#14034) spanyoll válasza Assimilator (#14033) üzenetére

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hát ez az. Úgy beszélünk a f2pről mintha tegnap történt volna, holott nem. A cheaterek meg manapság tényleg mintha többen lennének.

(#14035) Ra3 válasza spanyoll (#14034) üzenetére

Ra3
(őstag)

Nekem még mindig olyan mintha tegnap lett volna :)
Sokan azzal temették is a tf2-t, de igazság szerint akkor már nem sok új játékost vonzott be a dolog, ők meg nem pörgették úgy a mannco store-t ahogy Gabe és csapata azt szerette volna. Erre jött az isteni szikra, és hipphopp lett párszázezer új ügyfél.
Mondjuk az is igaz hogy nem sok olyan játék van ami ennyire pörög majd 8 évvel a kiadás után.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#14036) spanyoll válasza Ra3 (#14035) üzenetére

spanyoll
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na ja. A manncos dolgokat annyira nem vágom, múltkor kicsit rohangáltam benne, de feldühített, hogy a lootért kell külön ticket, hát kapják mán be. Meg azt vettem észre, hogy ott vagy magamfajta rookiek voltak 1-2 meccsel vagy tournamenttel avgy mi a neve, meg a 100+os öreg rókák.

(#14037) Assimilator válasza Ra3 (#14035) üzenetére

Assimilator
(senior tag)

Egyetertek, de azert joval tobb ilyen jatek is lenne ha azok is kapnanak 8 evi fejlesztoi tamogatast.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.