Hirdetés

2014. április 21., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

PROHARDVER!

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13601) Siera válasza Źşë' (#13598) üzenetére

Siera
(senior tag)

Mért tenné cserélhetővé? Szerintem amúgy gift wrapolni lehet őket alapból is.
Strangé válnak, és számolják a pontokat, amiket viselésük közben kapsz.

Ha valamilyen áru miatt keresel PM-ben akkor írd oda, hogy mi az, mert anélkül nem tudom, hogy mire gondolsz!

(#13602) Źşë' válasza Siera (#13601) üzenetére

Źşë'
(PH! addikt)
LOGOUT blog

gift wrap után marad "nem cserélhető" igaz? akkor nem sok értelmét látom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13603) Spet válasza Źşë' (#13602) üzenetére

Spet
(senior tag)

Igen, marad, de mivel ezek promo itemek (summer shades már nem szerezhető be), így értékük van ha strange ha normál itemek.

Valar morghulis!

(#13604) Źşë' válasza Spet (#13603) üzenetére

Źşë'
(PH! addikt)
LOGOUT blog

arra akarok kilyukadni h kevés embernek kell "nem cserélhető" item, így értelmét sem látom strangevé kreálni - nem tudom h ti hogy vagytok vele

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13605) vhw

vhw
(PH! addikt)

Véletlenszerű naab kérdés;
Olykor kis halálfej jelenik meg a játékosok fellett, mit jelent?

Pro Suicider™ is a trademark of this player on EU and/or on other servers. All other marks cited here (like; "Lila", "Unicum", "Super-Unicum" etc.) are the property of their respective owners, which are in no way associated with this player.

(#13606) htc07 válasza vhw (#13605) üzenetére

htc07
(fanatikus tag)

marked for death; mini-crit minden találat, ami éri, ha jól emlékszem.

(#13607) Spet válasza Źşë' (#13604) üzenetére

Spet
(senior tag)

Hat of Undeniable Wealth And Respect, Something Special For Someone Special, Samson Skewer stb. stb. Ezek sem traidelhetőek mégis igen borsosak az áruk, és nagy a kereslet irántuk.

Valar morghulis!

(#13608) spanyoll

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv Urak! Van pár ládám és eladogatnám őket. Hol lehet megnézni, hogy mennyit érnek?
75-76-77esek.
Köszi előre is :)

"Képzetem a világ...a világ hordozója, minden megjelenőnek, minden objektumnak előzetes feltétele: mert bármi létezzék is, csak a szubjektum számára van."

(#13609) ayo válasza spanyoll (#13608) üzenetére

ayo
(őstag)

írd be pl ide: http://steamcommunity.com/market/

http://jateknaplo.blog.hu

(#13610) spanyoll válasza ayo (#13609) üzenetére

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

0.03 usd? Oke, hogy nem sokat er, de ennyire? :D

"Képzetem a világ...a világ hordozója, minden megjelenőnek, minden objektumnak előzetes feltétele: mert bármi létezzék is, csak a szubjektum számára van."

(#13611) ayo válasza spanyoll (#13610) üzenetére

ayo
(őstag)

hát kb. 1% ezekből, ami ér is valamit

http://jateknaplo.blog.hu

(#13612) Źşë' válasza spanyoll (#13610) üzenetére

Źşë'
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ezeket ontja magából a játék :)) mondjuk kitalálhatnának ezekre is valami kraftolási rendszert :D akkor eltűnne a piacról az a sok tízezer

(#13613) spanyoll

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

Mindegy akkor, felrakosgatom ezeket a szutykokat aztan jobb mint a semmi alapon legalabb lesz belole 0.2€ :D
Meg van egy festekem ed egy chemical kit vagy mi, azoktol is megszabadulok, ugyse kell, craftinggal is csak nagyon nagyon alap szinten foglalkozom (csinaltama egy black boxot aztan csokolom :D )

(#13614) Assimilator válasza spanyoll (#13608) üzenetére

Assimilator
(fanatikus tag)

A játékon belül be tudod állítani, hogy amennyiben marketen eladható a termék akkor az adatlapján mutassa az aktuális legalacsonyabb market árat. Szerintem elég jó dolog. :)

Cápa van a telepen!

(#13615) zalan04

zalan04
(újonc)

Üdv

Valaki segítene ojan szervert mondani ahol sok itemet lehet találni :F ?!

Erőre is kösz :D :)

Sony Ericsson Xperia™ X8

(#13616) Assimilator válasza zalan04 (#13615) üzenetére

Assimilator
(fanatikus tag)

Az "itemtalálás" nem szerverfüggő. Nagyjából 1 óránként kapsz egy itemet, teljesen mindegy melyik szerveren játszol.

Cápa van a telepen!

(#13617) Spet válasza zalan04 (#13615) üzenetére

Spet
(senior tag)

Beírod a server keresőbe, hogy idle, csatlakozol, lerakod tálcára és nem is kell játszanod vele, csak fut a háttérben és néha ránézel, hogy dobott-e tárgyat.

Valar morghulis!

(#13618) zalan04

zalan04
(újonc)

jó tudom de. Van olyan szerver is hallottam valaki sok itemet talált. Egy ember volt olyan szerver is ami csak emberek álltak! És ara kapott Fura Lángszórót vagy stb. :( Van egy olyan szerverem is csak nagyon unalmas. :W

De azért kösz! :C

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson Xperia™ X8

(#13619) Hangm4n válasza zalan04 (#13618) üzenetére

Hangm4n
(tag)

Strange fegyverek nem esnek dropból, csak ládából lehet nyitni, úgyhogy tuti, hogy kamuzott az illető.

(#13620) zalan04

zalan04
(újonc)

van egy kicsi baj!

Sony Ericsson Xperia™ X8

(#13621) BioNiCMaN válasza zalan04 (#13620) üzenetére

BioNiCMaN
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A baj nem kicsi... :DDD

Hála Istennek, a fóliasátornak és a teleportomnak.

(#13622) spanyoll válasza BioNiCMaN (#13621) üzenetére

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

:DDD akartam volt mondani...

(#13623) Larry303 válasza spanyoll (#13622) üzenetére

Larry303
(PH! addikt)

te csak ne tudjál itt ;] -sapihuszár

- a munka azoknak való akik nem tudnak horgászni - http://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs/

(#13624) Assimilator válasza zalan04 (#13618) üzenetére

Assimilator
(fanatikus tag)

Úgy talált sok itemet, hogy ment neki a játék ugyanazon a szerveren vagy 5 órán keresztül és kapott 5 itemet.
Idle szerver meg azért unalmas, mert az a lényege. Elindítod, lerakod a tálcára és csinálsz mást, vagy a gépnél sem vagy.

Cápa van a telepen!

(#13625) spanyoll válasza Larry303 (#13623) üzenetére

spanyoll
(őstag)
LOGOUT blog

Na, csak nem te is tfezgetsz :D
Valamikor összefuthatnánk ott, megnézhetnéd noobkodásom (régi q3-as reflexek még megvannak, de tempóm csökkent :DDD )

(#13626) Larry303 válasza spanyoll (#13625) üzenetére

Larry303
(PH! addikt)

kb 3 éve abbahagytam a rendszeres játékot...persze a gépen még fent van a mai napig imádom, szal ökörködni mehetünk :)

- a munka azoknak való akik nem tudnak horgászni - http://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs/

(#13627) zalan04 válasza Assimilator (#13624) üzenetére

zalan04
(újonc)

Értem, köszönöm :-)

Sony Ericsson Xperia™ X8

(#13628) zalan04

zalan04
(újonc)

Az a baj hogy nem cserél velem senki! Mert csak ládám van csak és mindenki azt mondja:no,nem ezeket mondják. Akkor mindig :O sírok magamba: Valaki cserélne velem!? :F :F :F :F :F

Sony Ericsson Xperia™ X8

(#13629) Spet válasza zalan04 (#13628) üzenetére

Spet
(senior tag)

Ha lesz sok fémed elcseréled kulcsra ha van kulcsod elcseréled játékra vagy értékesebb tárgyra amelynek később még felmehet az ára. Az új ládák csak az első nap érnek valamit utána már semmit (főleg, hogy most már nem nagyon tudnak új dolgokat kitalálni), a régiekben viszont van pénz. Itt nézelődj, hogy amid van mi mennyit ér és akkor megtudod miért nem akarnak veled cserélni.

Valar morghulis!

(#13630) Assimilator válasza zalan04 (#13628) üzenetére

Assimilator
(fanatikus tag)

Mondjuk ha valamit el akarsz adni/cserélni akkor nem az lenne az első, hogy megnézed mennyit ér? ha utánanéztél volna láthattad volna, hogy semmit nem érnek.

Szerintem a topic első hozzászólásában leírtakat, belinkelt magyar nyelvű oldalakat olvasd el jó alaposan. Akkor sokkal kevesebb meglepetés fog érni és nem fognak téged sem madárnak nézni, mert tudni fogod minek mi az értéke, menete.

Cápa van a telepen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.