Hirdetés

2014. július 28., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

PROHARDVER!

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13751) Piloss válasza Cicero (#13748) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Főleg ha még hozzácsapódik egy krites medic

Am a 23-i frissítéssel vették ki

(#13749) gmx9 : Mármint setup time alatt? Melyik mapon? Akkor az valami bug lehetett

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius |||| Hirdetéseim: http://goo.gl/Xt5ZkI

(#13752) CloZee

CloZee
(tag)
LOGOUT blog

Milyen paranccsal tudnám visszahozni a meccs vége high score -t? Chris's highframe configom van (legalábbis túlnyomó részben) és nincs vele meccsvége high score táblázat.

Illetve miért van az benne a config leírásában, hogy ha használom a -dxlevel 81 indítási parancsot, akkor első indítás után ezt vegyem ki, ne hagyjam benn a launch optionsban

[ Szerkesztve ]

(#13753) LiLxWaYnEx

LiLxWaYnEx
(őstag)

Az egyik beta map kicsit buggos . Oldalra mész s mielőtt leesnél visszafordítod magad s a domb alá bekerülsz . Nagyon élvezték a buggerek . :(((

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete ( •_•) ( •_•) ⌐■-■ (⌐■_■)

(#13754) htc07 válasza LiLxWaYnEx (#13753) üzenetére

htc07
(senior tag)

Ekkora felbontáson tolod? ;]

(#13755) LiLxWaYnEx válasza htc07 (#13754) üzenetére

LiLxWaYnEx
(őstag)

Majd lesz jobb is . ( szar a gépem xD)

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete ( •_•) ( •_•) ⌐■-■ (⌐■_■)

(#13756) BeriHampeR

BeriHampeR
(fanatikus tag)

Változott már valamit a magyar pub jatek ? Meg mindig nepszeru az eszetlen rambojatek?

Eladó! Team Fortress 2 kulcsok - 400Ft/ db. #0 db van! http://goo.gl/XlPGRv

(#13757) Cicero válasza BeriHampeR (#13756) üzenetére

Cicero
(őstag)

Nem csak a magyar pubon van az...

(#13758) vhw

vhw
(PH! addikt)

Van esetleg valami jól bejáratott, megbízható módja/helye annak, ahol lehetne cserélni fegyvereket játékosokkal (itt most kifejezetten magyarra gondolnék).
Semmi seftelés, csak beszerezni pár fegyvert ami tetszene.

(bár gondolom ez nem kedvelt itt, de akit érdekel, ez felfogható konkrét felkérésnek is cserére)

[ Szerkesztve ]

Pro Suicider™ is a trademark of this player on EU and/or on other servers. All other marks cited here (like; "Lila", "Unicum", "Super-Unicum" etc.) are the property of their respective owners, which are in no way associated with this player.

(#13759) CloZee

CloZee
(tag)
LOGOUT blog

Fow -ot milyen paranccsal tudom állítani? Ha a settingsbe húzogatom, abban a pillanatban vissza állítja

(#13760) sgergi válasza CloZee (#13759) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Konzolban viewmodel_fov (szám). A szám helyére a neked megfelelő érték megy , mondjuk 80 vagy 90.

[ Szerkesztve ]

(#13761) Cicero válasza vhw (#13758) üzenetére

Cicero
(őstag)

Mi kéne? Én szívesen adok fegyókat, már rég nem játszok vele.

(#13762) Trapitus#MLG

Trapitus#MLG
(újonc)

Sziasztok! 3 Unusualt adok el Green Energy Backwords Ballcap, Circling Heart Bonk Boy es Miami Nights Brain Bucket. Elsö 10 bud vagy 13 sapkaban, masodik 9 bud vagy 11 sapkaban, harmadik meg 1.8 bud. Ha barmelyik erdekel irjal :). Nem fogadok el Robo sabkakat es a sapkak csak 1st gen effectel lehetnek. Es veszek Fuleseket 17 kulcsert :).

(#13763) po1son válasza Trapitus#MLG (#13762) üzenetére

po1son
(őstag)

Hát ne reménykedj, hogy ezeket eladod ennyiért... Most már a traderek 95% csak quicksellbe vásárol... :DDD

Steam napi/heti akciók a legolcsóbb nálam itt: http://t7.hu/16og

(#13764) Ra3 válasza po1son (#13763) üzenetére

Ra3
(őstag)

Akkor nem csak nekem tűnt húzósnak az ár, de én nem akartam leoltani, mert régóta nem trédelek.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#13765) starpeter

starpeter
(senior tag)

Sziasztok!

Nem tudom megnézni ,hogy mennyit ér egy Párbaj minijáték. Mennyit érhet?

(#13766) starpeter válasza starpeter (#13765) üzenetére

starpeter
(senior tag)

Ja, most nézem ,hogy nem értékesíthető :)

(#13767) gmx9

gmx9
(tag)

Mennyire van hatással a droppolásra a tradelés? Elvileg csak nem kéne összefüggnie, de mostanában egyre többet szoktam és azt vettem észre, hogy alig esik valami, rosszabb esetben semmi.

(#13768) Piloss válasza gmx9 (#13767) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Semmi köze sincs a kettőnek egymáshoz

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius |||| Hirdetéseim: http://goo.gl/Xt5ZkI

(#13769) gmx9 válasza Piloss (#13768) üzenetére

gmx9
(tag)

Azóta dobott egyet, csak 1-2 hete eléggé lappangott. Köszönöm.

(#13770) po1son válasza gmx9 (#13767) üzenetére

po1son
(őstag)

Gondolom meglett a heti limited a dropba (10-12 tárgy) és azért nem kaptál semmit.

Steam napi/heti akciók a legolcsóbb nálam itt: http://t7.hu/16og

(#13771) gmx9 válasza po1son (#13770) üzenetére

gmx9
(tag)

Ezeket a dolgokat ismerem, ezért lepődtem meg. A 8-10 óra is nagyjából megvolt, de 5-6 tárgy esett mellé. Nem siránkozás akart lenni, csak nem voltam teljesen biztos benne, hogy a "csere-bere" hat-e erre.

(#13772) Siera válasza gmx9 (#13771) üzenetére

Siera
(senior tag)

Nekem úgy rémlik, 8-12őt dob.

Ha valamilyen áru miatt keresel PM-ben akkor írd oda, hogy mi az, mert anélkül nem tudom, hogy mire gondolsz!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.