Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gézengúz

    addikt

    Szal Pirelli.........

    Azzal kezdődött, hogy a 15 Mbites nettel a dlink360R (a B-s sorozatú) elég gyengén adta magát...alacsonyabb felszinkronizálási értékek, vonalbontogatások...
    Volt lehetőségem tesztelni egy Pirellivel kölcsönbe...

    Magasabb felszinkronizálási értékek, stabil, alacsonyabb ping ...Szal úgy voltam vele kell egy ilyen...Olcsón hozzájutottam így ez lett....Na de nem volt hajlandó 4 megabitnél többet produkálni... akármilyen resetet nyomtam én neki és akármilyen beállítást nem és nem....

    Utolsó mentsvárként haverhoz el pirelli le pirelli fel...ahha kínlódott....

    Havernak volt mentve beállítása ....rátoltuk.... egyből száguld... Kissé félve hazahoztam, itthon is megy...felhnév jelszó megváltoztat... minden megváltoztat.. mégis megy...reset factory megint nem megy csak 4Mbit....

    Hozzátartozik, hogy havernél van voipteló nálunk nincs...

    Mentés vissza megint ok...míg rá nem jöttünk, hogy mentett beálítást rátolva világít a voip led....és valóban a modem voip részénél beíródott a haver telószáma változtathatatlanul...
    Amikor ez a beállítás van benne száguld...

    Ki érti ezt... :)

    A lényeg, hogy megoldódott...Sokkal gördülékenyebb vele a net még ha a max közelében is megy a feltöltés...Nem bontogat, stabil... és egyben router és wifis..

    Fiatalság, bolondság :)

Új hozzászólás Aktív témák