Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    Sziasztok!
    ZXV10 esetében hálózati hibákat főleg szakadás azt meg lehet valahol nézni?...mennyi volt ha volt.Mert a múlt hét óta sokat szakadozik a netem és a zte előtt egy 321B modem volt fent mint betárcsázó egység.Tökéletesen működött eddig kb 1 éves a modem "dchard" egyedi firmware van rajta a vonali paraméterek igen jók Netmánia M csomagom van itt ez a max adsl2+ van mifelénk max.(Tápiószele).Szóval a múlt heti havazások óta a sebességem sem tökéletes mint ha hiányozna 100-300kb...idáig nem volt gond ezzel sem (2012.11-hó óta van M csomag eddig tökéletesen jött 2-2.2MB vel lefelé illetve 120-130Kb felfelé az adat)....és a múlt hét óta sokat szakad a netem is....napi 10-15 alkalom.Felhívtam az üfsz-t és mondták tegyem már vissza a hiper-szuper ZXV10-et hát ha azzal nem szakadozik majd....azt már látom hogy még gyengébb a kapcsolat sebessége...már csak 18144kb/s en jelzi a max.vonali sebességet a 321B-vel még 20144-volt.A snr értékek 9.9/10.1 ez hasonló volt a 321B-nél is..."dchard" firmware-én lehet ugye állítani de most 100-as értéken van a target SNR margin...
    Van esetleg ötletetek mi okozhatja a sok szakadást illetve a sebesség csökkenést?...esetleg a 321B haldoklik már másfél év után???Most a zte-vel tesztelem pár napot hogy azzal szakadozik e ,de mit tegyek fel progit ami logol hálózati adatokat,hibákat stb....

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák