Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz didyman #2035 üzenetére

    Magyarán, ha jól értem: ha akkuról megy az UPS, és kikapcsolom a monitort, akkor ne próbáljam visszakapcsolni, mert ad neki egy lórúgást, és levágja az akksit? :) Egyébként áramtalanítani nem szoktam a moncsit, se magát a gépet, csak simán kikapcsolom a gépet, oszt jócc.

    Amúgy ha csak simán indítom a gépet, akkor maga a monitor "újraéledve", tehát nem kikapcsolt kikapcsológombbal :D mennyire lenne megterhelő a szünetmentesnek? Vagy mindenképpen az volna a helyesebb út, ha megveszem azt az ominózus BK-600-at, és csak maga a gép megy róla? És még egy kérdés: az akkucserét leszámítva, mennyire megbízhatóak ezek a régi fajta dögök? Amúgy 5K körül lenne az UPS, plusz bele az akksi, mert ami van, az az eladó szerint már nem a legjobb...

    Kiegészítés: a cégnél 2 gépet visz egyszerre egy BK-650, az egyiken egy 17 vagy 19-es CRT-vel, ezért gondolkoztam a monitor rákötésén. Igaz, mindkettő full integrált konfig, de akkor is... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák