Hirdetés

2014. július 28., hétfő

(#201) mad1

mad1
(PH! kedvence)

ez nem autos topic :F

Ne szemetelj ! / Steam

(#202) roly7 válasza mad1 (#201) üzenetére

roly7
(tag)

Ugy van csak éppen Petes azt kérte hogy ajánljon valaki "valami jó autós, valami egyszerűbb történetű mászkálok és lövöldözök típusú" játékot amit ajánlottam abból a 4 ből 3 így is autos.

(#203) west

west
(őstag)
LOGOUT blog

burnout revenge favorit nekem :K

Magyarítás billentyűzetekre profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva. Kérlek ide írj billentyuzetem@gmail.com

(#204) fekeandras

fekeandras
(őstag)

Rali: Richard Burns Rally.
Pályaversenyzés: Toca Race Driver 3.
Az előbbit szerintem nem kell ecsetelnem hogy miért,az utóbbi a sokszínűségével,elfogadható grafikával és irányítással.
Ha csak egy kis ész nélküli zúzásra vágyom akkor Flatout2.

[ Szerkesztve ]

(#205) Papi74

Papi74
(senior tag)

Race 08

Cross Racing :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#206) roly7

roly7
(tag)

GRID eddig ez viszi a prímet minden téren.

(#207) kilizsima

kilizsima
(kvázi-tag)

Én a GRID-et ajánlom:)) jó irányítás,jó verdák szép grafi...mi kell még ;] ?

Raidmax Sirius,Asus P5Q Pro,C2D E8400, Corsair Dominator 2*2GB Kit,Zotac GTX 260 896MB,500GB Samsung,Asus silent square,Logitech G9,Asus 22" TFT

(#208) mad1

mad1
(PH! kedvence)

Csatlakozom en is.Grid a kiraly.
Azert meg a burnout is ott van a szeren rendessen.Jovore jon a paradise. :))

Ne szemetelj ! / Steam

(#209) feka007

feka007
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

2008-ban egyértelműen a Grid. :K

(#210) athomi

athomi
(PH! kedvence)

Az utóbbi időkben az árkádosabb autós játékok közül a GRID. :K
Szimulátort nem játszok, így onnan nem tudnék választani.

[ Szerkesztve ]

Ide most nem tudtam mit írni.

(#211) mate0217

mate0217
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Flatout
Flatout 2
Flatout Ultimate Carnage

[ Szerkesztve ]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#212) piadex2

piadex2
(senior tag)

Sziasztok!

Ha multiplayerről van szó, akkor melyik a legjobb arcade/simulator játék? (Melyik a legjobb arcade, és melyik a legjobb szimulátor?)
Kösz:

piadex2

mod: amúgy mitől szimulátor ill. árkád egy versenyjáték? (bocs a láma kérdésért, de ezt tudnom kell)

[ Szerkesztve ]

ha üzenni akartok, akkor légyszíves privát üzeneteken, e-mailen vagy telefonon (06705022167) keresztül tegyétek! köszi

(#213) R

R
(senior tag)
LOGOUT blog

up

(#214) fpeter07

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Legutoljára flatout 2-vel játszottam, de a legjobb nfs:underground 2 volt

(#215) napoleon2323 válasza fpeter07 (#214) üzenetére

napoleon2323
(tag)

Igaz az egyik legjobb NFS szerintem is az Underground2!Azt nagyon eltalálták!

(#216) Slade92 válasza <MZ/X> (#1) üzenetére

Slade92
(fanatikus tag)

Race Driver GRID

(#217) Viktor77

Viktor77
(MODERÁTOR)

Aki szereti a GT-s irányvonulatot, és teheti, az próbálja ki a Sega GT-t. Nagyon régi játék, ennek megfelelő grafikával. Viszont vannak benne licence-ek, vásárlás, tuning, sőt, bizonyos keretek közt, saját autót is építhetünk. MInden autó valódi, és nagy az átfedés a GT-s sorozat autóival.
Sajnos az én gépemen furcsán szaggat (értsd, hol begyorsul, hol lelassul), így érdemesebb lehet régebbi gépre felrakni, Win98-ra.

LG Optimus F6

(#218) Teasüti

Teasüti
(PH! addikt)
LOGOUT blog

NFS U2 az örökzöld, mindig előkerül egy-egy lanpartyn. :)
Grid is jó arcade játék (kormánnyal kiábrándító, kizárólag billről élvezhető).

Lenne nekem egy más aspektusú kérdésem:
melyik az a szim (igazi szim), aminek jó hangzásvilága van? (azt már nem merem mondani, h HD avagy "THX", esetleg x-fi eax5, stb)
Mert ahogy észrevettem, ez csak másodlagos (harmad-, "sokadlagos") szempont egy autós szimnél. Melyik címmel tudnám kihajtani az x-fi karimat, h élvezkedjem kicsit? (dübörgő motor, csikorgó gumik, stb)

Eddig azthiszem RBR-ben voltak talán a legélethűbb hangeffektek, főleg a kavicsfelverődések, ilyesmik. De vhogy egyik játéknál sem találkoztam még olyan motorhanggal, amitől helyből felszállna a hifim. :C
De, mégis: most wanted-ben néhány autóval, alacsony fordulatról gázfröccsel néha hallatott olyan dübörgő hangot a játék, amibe majd beleszakadtak a hangfalaim. ;]

Topikba tartozó kérdésekre nem válaszolok privátban.

(#219) Tbs82

Tbs82
(tag)

Dirt 2, Grid na és az örök kedvencem a factory drive része miatt az NFS 5.

(#220) Dav123 válasza Teasüti (#218) üzenetére

Dav123
(lelkes újonc)

rFactor 2 [link] e videó alapján én úgy vélem elég ütős lesz a hangzás világ is. :) De tény hogy a mostani autós játékokban a hangok szörnyűek, pl.: TDU2 iszonyat jó játék de az autók hangja az kiábrándító, NFSU2-ben Subaru.. zene le, motorhang plafonig és had daloljon :D jelenleg nem is tudok más játékot mondani amiben hasonló jó hangzás lenne.

(#221) Mc Papa válasza tatarka-haj (#42) üzenetére

Mc Papa
(újonc)

Szevasztok! Én jelenleg a Starsky and Hutch játékot játszom aki szereti a veterán 80-as évek elötti kocsikat annak ajánlom. 18 misszión kell átvinni. A játék lényege:Kabd el a a rosszfiúkat.

[ Szerkesztve ]

(#222) HaaS

HaaS
(PH! addikt)

Revs.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#223) Mc Papa válasza Archer (#41) üzenetére

Mc Papa
(újonc)

Szevasz! Én jelenleg a Starsky and Hutch játékot játszom.Veterán izomautók vannak benne.Ha te szereted a 80-as évek előtti Amerikai kocsikat ez a játék neked való A játék lényege : kabd el a rosszfiúkat.

(#224) SOAD19 válasza Mc Papa (#223) üzenetére

SOAD19
(őstag)

Több, mint 7 éves hsz.-re válaszoltál, azt tudod ugyi?! ;]

(#225) BénaNyurga válasza SOAD19 (#224) üzenetére

BénaNyurga
(senior tag)

Nem számít :DD :DDD :W

(#226) Sirandrish

Sirandrish
(Szakértő)
LOGOUT blog

Megjött a kedvem valami autós gamehez, aztán valamit ajánlhatnátok nekem :B

Ne legyen full arcade, azaz ne lehessen 500al bevenni egy kanyart, viszont ne is kelljen a menüben versenyenként másfél órát bogarászni hogy eltaláljam a megfelelő beállításokat.
Utcai verseny vagy pályán zajló, tök8..

Oh és legyen könnyű..csak némi lazításra vágyom nem akarom szétverni a gépem :DDD

Szerk: nekem így elsőre talán a Grid vagy a Dirt 3 jutott eszembe..esetleg arról vélemény? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! <> "A Rock örök és elpusztíthatatlan"

(#227) flash-

flash-
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kart Racing nevű játékról mi a vélemény?

kifjezetten egy gokart szimulátoros játék érdekelne ez elvileg ilyen.
mennyire élethű az irányítás,stb?

Fp.:4,13

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.