Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eFeMeR74

    senior tag

    Na akkor kezdjünk tiszta lapokkal:)
    Mivel én nem látok bele senki gépébe ezért lehetnek problémák. (Nálam a auto frissités ki van kapcsolva a gépen, ha kell én frissítem, mert nem minden frissítés jó és telepakolja a gépet minden feles, lassító cuccosal)
    A lényeges lépés a telepítés -ha nem akartok fennakadást az első hozzászólás Linux Serviio érdemes nyomonkövetni azzal a különbségel, hogy MS rendszeren egy csomo lépést egyből lehet megcsinálni.
    A lényeg, ha már mindenféle codec, filter, stb van a gépen akkor azt le kell pucolni a mondjuk a revo uninstall progival és a következő képpen kell feltenni a serviiot.

    1. FFDShow telepítése (full-semmit nem állítunk- custom) [link]
    2. x264 codec: [link]
    3. Java 32-bit platform (ez be tud kavarni rendesen mivel a serviio is java alapú platform): [link]
    4. serviio : [link]
    5. Plugin mappába groovy fileok bemásolni, vagy komplett pack berakása:)

    Opcionális nem kötelező VLC Player: [link]

    A többi beállítás stb, már ugyebár levan irva, képi segítséggel :)
    Ennyi, ha a hálozat (wfi,router) megfelelő akkor müködnie kell :)

    U.I a TVn megjelenő icon mindig a serviioé, ha nem ott valami bibi van. Esetleg a javaval összeakad. Ha valami müxik nem kell frissíteni állandóan :)
    A start serviio.exe néha nem árt kézzel inditani, valamint egy serviio szerver leállítás, újrainditás is szokott segíteni :)
    Ha a serviio lejár nem kell vele foglalkozni megy tovább, de ha valaki akarja vegye meg nyugottan :)

    [ Szerkesztve ]

    MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

Új hozzászólás Aktív témák