Sziasztok C1x tulajok,én manapság tervezek mp3 lejátszót venni,Sony e105 és Samsung C1X között vacilálok,namármost az lenne a kérédésem hogy mindeddig megy már valakinek a rádió a C1X-en? Nekem ez az egy pozitívuma lenne a Sonyval szemben,és valószínűleg ez alapján fogok dönteni. A válaszokat előre is köszönöm. üdv Bogie
Gyorskeresés
Legfrissebb anyagok
Szakmai témák
PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
Általános témák
GAMEPOD.hu témák
Hirdetés
Hozzászólások

OLE-3
(fanatikus tag)
Nekem csak a menu van. Ha ralepek megjelenik a tuner, aztan megfagy. Szepen kikapcsol a vilagitas idore, de visszalepni mar nem tudok.
Volt 1 srac itt aki elvitte szervizbe ezzen a radios firmware-rel, es neki aktivaltak a radiot. En gyanitom, hogy csak szoftver problema. Kene vmi c1 hax oldalt talalni 
[Szerkesztve]

OLE-3
(fanatikus tag)
Holnap pentek azt tudod ugye? 

corrado
(újonc)
Ez a mix 1 db mp3 v. sok-sok egymás után következő szám?
Csak mert az mp3 lejátszó programoknál simán tudod állítani, hogy ne legyen szünet a két szám között.
A lejátszó gépezetnél nem tudom van-e ilyen lehetőség.
[Szerkesztve]

Rendi
(újonc)
Sztem Sony: több szám ráfér(atrac3), 70 órát bír egy AAA elemmel, ja és próbáltam mind kettőt->a sony sokkal szebben szól(pedig inkább samsung párti vagyok, de ezt a meccset most a sony nyerte 

tuskooo
(PH! addikt)
Továbbá külön szoftver kell, ha zenét akarsz rá rakni, továbbá kisebb kijelző...

breetai
(senior tag)
Ja-ja az OK! Mert ügye szerintem még pénteken is 16:00-ig legalább kell, hogy legyen szervíz. Ill. ha pénteken adom le a hétvégén nem fog hiányozni ... 
"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?"

breetai
(senior tag)
Sony ''szebben szól'' ez 1 relatív, 2 ugyanazzal a számmal+fülessel tesztelted le!? EQ nélkűl!? ...
Ill. szerintem a Sony halkabb, és ahogy már írták is, csak a saját progijával rakhatsz rá zenét. Valamint én ezt a ''atrac3'' formátumot nem ismerem, de az OGG kicsi és hibátlan. Bár nekem az 1GB-on MP3-ban is minden elfér. (192 és 192/256 VBR-ben!!!) 
"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?"

OLE-3
(fanatikus tag)
Ja ja igy ertettem, hogy tobb szam jon egymas utan. Ha egyben van, persze, hogy nincs gond 

OLE-3
(fanatikus tag)
Miert nem fog?
Amugy szerintem hetvegen biztos nem nyulnak a cuccodhoz, erdemesebb hetfon vinni. 

OLE-3
(fanatikus tag)
Mellesleg ma kapott a draga egy sony fulest, mert kicsit hulyen ereztem magam a ket gömbbel a fulemben
Azert igencsak erehzeto a kulonbseg...

ponti_ak
(PH! addikt)
Hi.
70 óra lejátszás AAA elemmel?
Ehh, finoman szólva hihetetlennek tűnik... mondjuk az ''Egysoros LCD kijelző a kényelmes navigációhoz...'' szöveg akár még alá is támaszthatja ezt az adatot (
), mert a mindenféle csilivili kijelzők sokat zabálnak, ez tény ....de nekem akkor is túl soknak tűnik ez a 70 óra.. nagyon. 
Ha talál valaki ilyen tesztet a neten, linkelje be pls. Kíváncsi lennék rá, de tényleg.
A hangminőség valamennyire tényleg szubjektív... ahogyan az is, hogy mennyire jön be a lejátszó külsőre... nekem ez a Sony abszolut nem, pláne hogy 30k-ba kerül. Csak mert Sony?
Nemtudom, de ahhoz képest tudásban ''kicsit'' kevés [link].. persze ha maga a márkanév megér valakinek ennyit, akkor nem szóltam..

tuskooo
(PH! addikt)
A 70 óra szerintem mindenképpen meredek, akármilyen kicsi is a kijelző..
Sony-flame-be ne menjünk bele, de nekem rengeteg bajom volt a sony cuccokkal, monitorral kezdve a discmanen át egészet a tv-ig...

ponti_ak
(PH! addikt)
Cnet teszten kb 36 óráig bírta... [link] ennyit a marketing-dumákról...
Viszont az amcsi kollégák meglepően jó pontot adtak a kis kütyünek.. (persze ez csak 1 vélemény a sok közül...)
Az adatlapján [link]80db-es Jel/Zaj viszony szerepel... ez méginkább elgondolkodtató... hogy lehet így jó hangzása...
Nemértem... mind1...
Nekem továbbra sem tetszik ez a kis Sony-pogácsa - se külsőre, sem egyáltalán.. -, de hát ízlések, és pofonok, mint tudjuk... 

OLE-3
(fanatikus tag)
Arra van otletetek miert nem menti el a beallitasokat? Beallitottam a wow-ot, de a kovetkezo szamnal 'elfelejti'. Otlet?

tuskooo
(PH! addikt)
Ahogy mondod, a marketing szövegek mindig kamuk...
Amúgy nem azt mondom, hogy nem jó lejátszó, csak az kicsit erős, hogy elveri a samsungot (ez persze nem neked szól
)
Van valakinek tapasztalata a Nomaticáról? Ez egy online rendeléseket lebonyolító cég, és elég olcsónak tűnik: http://hu.nomatica.com/lecteurmp3/ypt6xHU.htm?Provenance=arukereso
Eladó 2db bontatlan Samsung 3D-s szemüveg, Cooler Master Wavemaster full alu ház

Bogie
(lelkes újonc)
Nem Sony rajongó vagyok,csak a fentebb belinkelt tesztet kiegészíteném hogy sztem a Sony lejátszása ATRAC3-ra van optimalizálva,tehát a 70 órás álom lejátszási időt csak ATRAC3-formátumban van esélyünk előcsalni,amire a tesztelők nem gondoltak,mp3-al tesztelték a lejátszót. Sokan írják hogy az atrac3 formátum szebben szól,kisebb helyet foglal,ezen érdemes elgondolkozni,lehet benne valami.Ponti_ak nak meg üzenem hogy az 512-es lejátszó nem 30K-ba kerül,hanem csak 23-ba,ennyit a márkanévről,ettől függetlenül még lehet hogy a Samsung jobb,csak a tényeket ne ferdítsük! Senkinek nem akartam a lelkébe tiporni,elvileg ez egy samsungos topic. Üdv Bogie
én is revidiálom magam, cnet tesztet elvolvastam, azt írják hogy szépen szól a sony, és irtó hangos, csak van rajta kikapcsolható hangerő korlátozás.
továbbra is azt mondom, hogy az mp3-aidat ne alakítsd át atrac3-ra amikor rárakod a zenét, mert romlik a minőség.

ponti_ak
(PH! addikt)
Senkinek nem tiportál a lelkébe, és elnézést kérek a téves információért, a lejátszó valóban 23k-ba kerül. [link], illetve már annyiért is meg lehet kapni. Bocsánat, tévedtem. 
Így már kicsit tényleg más a leányzó fekvése, valamint ne haragudj, ha esetleg ellenségesnek tűnt, amit írtam róla, de az a 70 óra még mindig piszkálja a csőrömet, egyszerűen nem tudom elhinni... (...azért azt gondolom te sem hiszed, hogy dupla annyit megy csak az ATRAC3 miatt..
)
Egyébként most már én is szívesen kipróbálnám, hogyan szól ez a (m)ATRAC3
, kíváncsi lettem.. a Sony player-eken kívül támogatja valamilyen lejátszó?
[Szerkesztve]

Bogie
(lelkes újonc)
Az ATRAC3 a Sony védjegye alatt készült,flashmemóriás lejátszók terén szerintem még csak a Sony támogatja,MD-kben szinte azö sszes gyártó belátta hogy jó dolog,így nem csak a Sony-k,hanem a JVC és egyéb MD-k is olvasták(nekem is volt Sony MD-m,2 is,mindkettővel jól megvoltam,csak a fülhallgató kimeneteket tettem tönkre),lehet hogy a későbbiek folyamán más gyártók is ráállnak. üdv Bogie

OLE-3
(fanatikus tag)
up: ... Beallitottam a wow-nal az optimumot fulhallgatora, de a kovetkezo szamnal 'elfelejti'. Otlet? Ki tudna vki probalni? (c1x/c1z) 

tuskooo
(PH! addikt)
És el is tart egy ideig konvertálni..

kizul
(kvázi-tag)
Hello - breetai
te az első hozzászólásban azt írtad hogy vettél egy YP-C1-et ugye? ( Samsungot )
utánna pedig azt írtad hogy a haverodnak olyan van tehát YP-T6Z.
amiben nincs rádió. nos tényleg átb..... mert ezek szerint neked egy YP-T6Z-d van ami így néz ki: [link]
ebben nincs rádió de az én haveromnak pedig YP-C1Z -je van amiben van rádió és így néz ki:
[link]
tehát te YP-C1-et rendeltél de YP-T6Z jött helyette.
Nekem is amúgy YP-T6-osom van csak nekem 512MB-os tehát YP-T6X.

breetai
(senior tag)
HI!
Szóval nekem TUTI YP-C1Z-m van! Azé ennyire nem vagyok dilettáns!!!
Azért nem volt benne rádió, ill. rádió-menüpont mert az 1.153-as fw-rel érkezett. De a 2.195 óta már ott a menüpont! Csak lefagy ha rálépek/használni akarom!
Hétfőn megy szervízbe. ENNYI!
"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?"

kizul
(kvázi-tag)
bakker
HÜP,HÜP
áhhhhh NEEE phh, phh,
kb. 20 perce még szépen boldogan bügyköltem a Samsung YP-T6X-emet.
kb. olyan 90 szám lehetett rajta mind olyan számok amit már agyon hallgattam így hát az összeset le akartam törölni. Mivel a telefonomon ( Siemens ST60 ) úgy van hogyha a ''Gyári beállítások vissza állítása'' című linkre rámegyek a telefonomon nem csak a saját beállítások hanem minden amit én raktam fel rá letörlődött, nagyot bámultam mert hogy lehet hogy letörlődik azis ami nem saját beállítás.Nahh, ez mindegy de azért ezt a mócert megcsináltam a YP-T6X -emmel ez okosabb volt mint a telefonom és ez törölte a beállításokat ami nem gyáriak voltak. Utánna viszont nagy csalódás ért valahogy a nyelveknél nem volt benne a magyar nyelv
sajna de a magyar nyelv nem gyári beállítás
úgyhogy ezt a szerencsétlenséget meg ne próbáljátok
NE CSINÁLJÁÁÁTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! elég hogy én hülye voltam 
[Szerkesztve]

pyrannha
(senior tag)
Nekem is T6X-em van és Nekem nem törli le a magyar nyelvet a gyári beállítások visszaállításával. Szerintem csak fw hiba. Melyik fw van fenn a lejátszón?

kizul
(kvázi-tag)
bocs most kijavítom magamat szóval az előző hozzászólásomnál a 7. sorban azt írtam hogy:nagyot bámultam mert hogy lehet hogy letörlődik azis ami nem saját beállítás......
na ide hülyeséget írtam ( láthatjátok az előző hozzászólásomnál alul hogy szerkesztve )
tehát további szerkesztésre nincs lehetőség úgyhogy most akarok javítíni szóval az a mondat úgy szól hogy a ''saját'' szócska nincs benne vagyis így:
nagyot bámultam mert hogy lehet hogy letörlődik azis ami nem beállítás...
tehát az előző hozzászólásomat a hetedik sort így olvassátok!
A sz.. mondatért élnézést kérek 

kizul
(kvázi-tag)
de most leszedtem hozzá egy 1.560 as fw-t . holnap fel is teszem rá 

pyrannha
(senior tag)
Szerintem inkább a 2.260-ast tedd fel rá, mert sokkal többet tud mint az 1.560-as. Annyi a hátránya az 1.560-assal szemben, hogy a rádió minősége egy kicsit romlott. De ez nem nagyon foglalkoztat, mert csak nagyon ritkán hallgatok rádiót.

kizul
(kvázi-tag)
( Mistereko ) a YP-T6 -nak semmi baja a hangzásával 30 vol. on halláskárosodást szenvedsz és recsegés/sistergés nincs . ajánlom neked ezt az oldalt:
http://www.hwt.hu/cikkek.php?id=170 egy teszt a YP-T6 -ról igaz a 256MB-osat tesztelik de ugyanaz tudásra mint az 512MB-os vagy az 1GB-os mikor rámentél az oldalra legalul lesz olyan hogy: ''Bevezető, tesztalanyok'' menny rá és válaszd ki a YP-T6-ot és olvasd el hogy mit ír ( ez egy teszt oldal úgyhogy igazat ír ) jaa alatta megint rámész arra hogy:
''Bevezető, tesztalanyok'' és kiválasztod az ''Öszegzés, eredményhirdetés'' linket jaa
még olvasod annyit elárulok hogy a Samsung YP-T6 lett az első a tesztelésben 

cSuwwi
(lelkes újonc)
Ha visszakaptad, majd mesélj.
Mit mondtál? (Hali, kéne rádió, 1 hét múlva jövök érte) 
Mennyiért? (Mert sztem az kevés hozzá, hogy garanciás)
És megcsinálták-e? 
A nők olyanok, mint a parkoló... a normálisak mind foglaltak, a többi meg rokkant vagy fizetős...

d-boy
(senior tag)
Hi all!
Most vettem egy Samsung YP-C1-et ajándékba.
Bocs, nem akarom végigolvasni a topicot, mi a vélemény erről a cuccról? 
Köszke
d-boy
If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

ithomas
(senior tag)
XAR! ![;]](/dl/s/v1.gif)
Real eyes realize real lies!

pyrannha
(senior tag)
Nah, asszem holnap viszem vissza a T6X-emet. Eddig 3 különböző fülest tett tönkre. Egy Sennheiser mx400-at, egy Sennheiser mx550-et és egy Sony NE-1-et. A hiba mind a három fülesemnél ugyanaz: kinyírja a jobboladliban a basszust. Csak a magashangokat szólaltatja meg. A baloldali minden esetben jó volt. Még szerencse, hogy eddig mindegyik fülesemet szó nélkül gariztatták.

tuskooo
(PH! addikt)
jaj
d-boy: ennyi pénzért jó, de persze van jobb is nála

cSuwwi
(lelkes újonc)
Nekem is tönkrement az NE-1-es Sonym, de nem a hangja, hanem szétszakadt a gumi, amiben a kábelek mennek, pont a füles kimeneténél (mindkettőnél)
Már az első percben feltűnt, hogy elég gagyin van megcsinálva, a gyári Samsung normálisan néz ki. Bírt vagy 1 hónapot 
Visszaviszem és hozzájukvágom ha nem cserélik garisan :|
A nők olyanok, mint a parkoló... a normálisak mind foglaltak, a többi meg rokkant vagy fizetős...

OLE-3
(fanatikus tag)
Van egy elado c1x-em ha erdekel vkit.

d-boy
(senior tag)
Miért adod el?
If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

OLE-3
(fanatikus tag)
Feljebb irtam. (#272)

breetai
(senior tag)
Persze, meglesz! Csak hónap jussak el a szervizbe! 
"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?"

kizul
(kvázi-tag)
= [pyrannha] = nahh van egy rossz meg egy jó hírem, melyikkel kezdjem???
na mindegy kezdem a rosszal: a magyar menüt fel se teszi az fw
.......
.........
na akkor mondom a jót: fenn van rajta az FM 












