Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rmmm

    tag

    válasz nightshadow #83782 üzenetére

    háááttt olvastam sokat forumokat, de igazabol arra jutottam h nem ismerem az igenyeimet, ki kell probalni. nincs tv-m mar nagyon reg ota a tartalom miatt.... projektort hasznalok filmezeshez (bar sima 800x600, mégis jo elmeny)
    de irigykedem barataim wifis tvire, konnyeden kirakni youtube tartalmakat vagy kepeket nezni rajta stb
    TV-t ezutan sem tervezek nezni rajta, de sorozatokat filmeket stb-t letoltve igen. sima mkv-kat, azok maguktol is neha igenytelenul mosodottak a tomorites miatt... szoval lehet h tulelem

    ami miatt vonz ez a tv, hogy 135ert 3 ev garival, vagyis kb annyiert tudok hozzajutni, mint a hájpolt 40es6200/6400akhoz
    éééésss igazabol talan monitornak is tudnam hasznalni, majd kiderul

    mert azzal tisztaban vagyok hogy ez baromi kicis. sogorom az okos tvben, neki sima HD 140cm Panaszkodik plazmaja van. 3 meterrrol nem is kell nagyobb felbontas. es hat ennek nyilvan nem lesz olyan szep kepe, de a smart funkciok vonzanak, meg a monitrra esetlegesen foghatosag

    hát igy, legrosszabb esetben eladom, ha nem valik be. volt mar ekkora samu tv-m de nem volt wifis sajnos, csak smart. 3D egyaltalan nem erdekel, ez akkor kiderult. lehet, hogy most a wifis dolgokrol is ki fog derulni

Új hozzászólás Aktív témák