Hirdetés

Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz tariattila #24243 üzenetére

    Igen, a kikapcsolva töltés az meglehetősen fájdalmas,,, mert nehéz kibírni hogy ne baszogassam a telefont amíg fel nem töltődik... :DDD
    Konkrétabban max akkor bírnám ki, ha kényszeríteném magam hogy amíg töltődik elmegyek itthonról, mondjuk boltba... WC-re is viszem magammal, baze, ott is kell a net :DDD

    Egyébként 12.22-én ezt írtam a Darky romra (igaz a 6.0-ra):

    "13 óra alatt 100%-ról (illetve 98-ról...) 55%-ra esett (bár még 56%-on van, de inkább fölé csalok, mint alá) az akksi töltöttség Darky 6.0 és ZSJPE modemmel.
    Valamivel több mint 2 órát hallgattam a rádiót, folyamatos HSDPA és szinkronizálás mellett, 1-2 sms, 1 hívás. Jó lesz :)
    Az a 2 óra rádió kb 20%-ot vett le a 45-ből."

    Szerintem azóta javult a helyzet, vagyis ha összehasonlítom azzal, amit előbb írtam, jobban néz ki, és ez nem fog 1 óra alatt 10%-ot esni, és jobban is használtam. Persze itt is folyamatos HSDPA kapcsolat volt és szinkronizálás:
    Még a végén (nekem) jobb az eredeti JPY modem, mint a ZSJPE... Ezt még kipróbálom majd, aztán meglássuk: [link]
    Azért kezd úgy kinézni az akku használat, ami mindenkinek elég nagyjából egy napra.

    "Darky 7.0 rom (mindenféle hack nélkül): reggel 7-kor vettem le az töltőről:
    11 óra alatt esett 36%-ot a töltöttség (vagyis 64%-on áll):
    - 1.5 óra rádió
    - Fél óra internet
    - 20 perc folyamatos telefonálás
    - 1-2 SMS"

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák