Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    Úgy látom a hozzászólók többség inkább utálja (bár ez általában így van: aki szerint valami szar, az szidja, akinek bejön, az csak használja, komment nélkül, úgyhogy igazából nem hinném, hogy akárcsak reprezentatívnak is nevezhetőek lennének az itteni hsz-ek).

    Nekem mindenesetre bejön. Végre nem csak egy újabb felcicomázott változata a start menünek, hanem tényleges újítás. Érdekes módon, én még a laptopom touchpadjával is egész jól tudom használni (pedig híresen elbaltázott touchpadja van), semmi problémám nincs vele, egy határozott suhintással ott vagyok bármelyik sarokban, vagy szélen, hogy előhívjam a funkciókat. Külön tetszik, hogy nem csak ikonok listája, mint eddig, hanem némelyik információt is hordoz, és frissít a program elindítása nélkül (live tile ugye :) ). Lehet érezni, hogy van még mit csiszolni, illetvi néhány új metros program néha még enyhén bugos. De ha csak arra gondolok, hogy a dev. previewtól a consumer previewig mennyi változáson, fejlődésen ment át a cucc, és mennyi idő van még a megjelenésig, nem aggódom a végső kiadás miatt :)

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák