Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz ddekany #151 üzenetére

    De, az igen. A másik fele a fő probléma. Az, hogy mindíg mindent azonnal, kérdés nélkül, ráadásul bármiféle csoportosítást mellőzve kihajít a startra, mintha a visual studio telepítése után mind a huszonvalahány ikonra állandóan szükségem lenne. Meg se találom benne a visual studio indító ikonját. Jó, tudom, lehet benne keresni, de többször mondtam már, hogy a baj az, hogy valami körmonfont módszerrel minden elérhető benne, de mindent valahogy macerásabb elővakarni az új start-ból, mint a régi start menüből
    Amúgy az egész start képernő koncepció nem tetszik, erről is születtek már nagyon hosszú értekezések :D
    Valahogy a hidegrázás kerülget a gondolattól, hogy ha hozzányúlok a géphez, akkor pofánvág egy ordenáré hatalmas ablakkal, amit állandóan el kell tüntetni, mert én még olyan dolgot nem találtam, ami eddig ne lett volna meg a gépemen. Ráadásul a start képernyő élő csempéi sem mozgatták meg a fantáziámat. A legérdekesebb talán a naptár tudna lenni, de azzal, hogy oda is egyetlenegy dolgot hajlandó kiírni, azzal már elvágta magát. Csak dísznek jó. Ahogy az email csempe meg hasonlók is.
    Az ikonokat sem találom rajta, mert az az ikonmennyiség, ami még win7 start menüben átlátható, 10x10 centis területen elfér, arra itt egy 50 centis széles monitor nem elég, még azt is scrollozni kell. Értemén, hogy egy kis táblagépen ez teljesen jól néz ki, de akkor hagyják is meg ezt a felületet oda.. Az már más kérdés, hogy nekem a WP7 telefon sem tetszett, valami miatt olyan maradi vagyok, hogy a desktophoz, mint olyanhoz ragaszkodok :)
    Androidon van ilyen, meg tetszőlegesen méretezhető widget, nagyobb információ tartalommal, ezért azzal megbarátkoztam. Win8-al, WP7-el nem sikerült, sajnos ez van.

Új hozzászólás Aktív témák