Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motorolatom

    tag

    válasz vlevi #140 üzenetére

    Na most az, hogy mi mennyire használja a memóriát, azt látom. Nekem nem ez a legnagyobb problémám... Hanem a belassulás, évek óta küzdök vele. Mivel nekem 0-24 órát megy a gépem, egyszer csak azt veszem észre, hogy lomhább a gépem. Azt is észre vettem, hogy valami plugin_container iszonyat zabálja a procit, ez a firefox-hoz tartozik. Az új firefoxoknál már nincs ilyen. Nálam néha 4-6 progi is fut egyszerre, ebből 2 videokonvertáló, 1 nero, ami éppen DVD-t ír. "De természetesen ehhez az kell, hogy metro alapokon készített alkalmazásod legyen." Hát én pont erről írtam. És ez még nagyon messze van. "Mármint jó benne, hogy a háttérben lévő alkalmazásnak nem feltétlenül kell futnia és zabálni a memóriát, processzort, ha a felhasználónak ehhez semmi köze." Hát igen, ezek a memóriába betöltődő tárrezidens progik, de erről nem a MS tehet. Egy csupasz windows 7 rohadt gyors, de ha mindent feltelepítek, kb minden 3. proginak van tárrezidens progija. Tehát nagyon sok apro alkalmazás betöltődik. Csak azt nem értem, hogy metro esetén hogy váltok köztük, mert ugye erre volt a tálca, hogy kapcsolgathatok a megnyitott programok között.

Új hozzászólás Aktív témák