Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz vlevi #129 üzenetére

    "Az meg marha idegesítő, hogy repkednek az ablakok."

    Nem értem ez miért gond, elvégre úgyis a középső Alt+Tab-os ablakot nézed, ha csak azt akarod, az meg ott marad felül. (Repkedő animáció meg nálam nincs, lehet mert mindig első dolgom, hogy lekapcsolom az összes animációs időhúzást. Csak átmenet nélkül átvált rá és kész.)

    "Ráadásul itt is az alkalmazás előnézeti képét mutatja, nem csak az ikonját"

    De az ikonját is mutatja szerencsére... Amúgy mikor ablakot vált az ember (vagy csak én?) statisztikailag bőven dominál az, amikor két alkalmazás közt ugrál oda-vissza, ahhoz meg nézni sem kell, csak Alt+tab és felengedés azonnal. (Erre egyszer rájönnének füleknél is...) Vagy, ha a kettővel ezelőtt kell, akkor Alt+(Tab x 2), ismét vakon.

    "És mire elkezdeném nézegetni, hogy mi az, addigra már át is vált, én meg ilyedtemben elengedem az alttabot, erre a lökött át is vált arra."

    Őőő... Ha felengeded még jó, hogy át vált rá, ez mindig is így volt. Hogy te "ijedtedben" kényszeresen felengeded, az... hogy is mondjam... elég sajátos. ;]

Új hozzászólás Aktív témák