Tetszik, sokaknak szimaptikus lehet a visszafogott forma tervvel, márcsak az ára a kérdéses.
(L) Atiradeonika (L)

Tetszik, sokaknak szimaptikus lehet a visszafogott forma tervvel, márcsak az ára a kérdéses.
(L) Atiradeonika (L)

Szép házikó, 9.1 kilogramm nem akarom tudni az árát 
A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.
Akkor nem mondom meg
129$ körül kapható.
Egyébként tényleg nagyon jó kis háznak tűnik, ha lenne
rá keret, meg is venném már csak azért is mert ez még
felső tápos, és usb3 as is

[ Szerkesztve ]
~~ A lustaság nem más mint pihenés, mielőtt még elfáradnánk ~~

+1
Jó ház, csak egy kicsit nagynak érzem.
BFBC2 / STEAM : AxBattler[HUN] ........................ BattleTag: AxBattler#2652

Úgy érzem az Antec-ra ráférne egy vérfrissítés. Elegáns házak táján semmi előrelépés, miközben a Lian Li ontja magából a házakat, és új szereplőként megjelent a Fractal Design is. A p182 óta semmi, csak foltozgatás.

sikerült a csomagolás méreteit beírni... nem meglepő ettől a szerzőtől... 
Nekem ez sem tetszik
Amúgy frankón meg van csinálva: Ha tápot akarsz cserélni akkor veheted kb ki az egész alaplapot, mert nem fér ki.
Ha rom-ot cserèlek, mièrt nem vàltozik az IMEI szàm? by крокодил ||| Mi ez a Biostar? Sárgarépából, meg lucernából gyárt alaplapokat? by noPublicFG ||| Vannak jobban és vannak kevésbé jobban sikerült darabok, és van a Gigabyte. by ///Krisz\\\

Nagyon korrekt ház.Szívesen átpakolnék ![;]](/dl/s/v1.gif)
"Nos, ami engem illet, én optimista vagyok - semmi értelme sincs annak, hogy más legyek."(Winston CHURCHILL)
a fusi scaleo p hasonlo belsovel rendelkezik csak matx, illetve az ara joval kedvezobb 
4 sale http://tiny.cc/aprok
Annyira nem rossz, de a felső táp nem tetszik.
"I see the diamonds, but you only see the rock"
Pedig azokkal sincs gond... TT Armor Jr.-ommal hozom ugyan azt a teljesítményt(hőt, persze ez ventitől is függ) mint az alsótápos gépházak.
[ Szerkesztve ]
Ha rom-ot cserèlek, mièrt nem vàltozik az IMEI szàm? by крокодил ||| Mi ez a Biostar? Sárgarépából, meg lucernából gyárt alaplapokat? by noPublicFG ||| Vannak jobban és vannak kevésbé jobban sikerült darabok, és van a Gigabyte. by ///Krisz\\\

Nekem nem kellene egy ilyen ház. De attól még szép és egész jó a formája, csak nekem épp kicsi. 

a kettőt egy napon sem lehet említeni... vagy csak vicc akart lenni? 

Első blikkre, - amikor a fotókat megláttam - már készültem is rá, hogy rendesen leszólom. Aztán megnéztem a videót...
Nagyon korrekt kis házikó! Az előlap zsanéros kihajthatósága, a porszűrők és a hdd-k rögzítése nagyon tetszik. Talán arra kellett volna nagyobb figyelmet fordítani, hogy ha már ennyire letisztult az előlap, akkor a csatikat illett volna jobban eldugni...
Nekem ez egy ici-pici házikó, így biztos, hogy nem leszek rá vevő, de ettől függetlenül szimpi! 
(#9) tiborandras: Nem beszólásból, de ebben a FuSi házban azért van egy nagy adag Codegen utánérzés... 
[ Szerkesztve ]
Alléz Olympique de Marseille!
Ahogy elnézem a képeket egy méretes VGA is bőven belefér a házba.
http://prohardver.hu/tema/asus_p8h67-m_pro/hsz_1-50.html Running on Iconia A501 Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung

Még kettő is! 
Alléz Olympique de Marseille!

Nem gondoltam, hogy mostanában még össze tud bármelyik gyártó hozni szép gépházat.
Mondjuk a videón az Antec felirat nem tűnik túl minőségien kidolgozottnak, de élőben kellene látni, vagy legalább rendes képen.
Egyébként meg az első csatlakozókat tényleg berakhatták volna egy fedél mögé, de így se vészes.

Szép is, praktikus is, - klassz megoldásokkal, USB3-al - nagynak is tűnik, az anyagvastagság is rendben van, csak nekem már kevéske a három merevlemez hely.
AnandTech Teszt: [link]
Zajban jó, de hőmérsékletben gyengécskén szerepel.
[ Szerkesztve ]
Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

Azért ez egy kis házikó. Gondolom, az SSD oldallapos felfogatás miatt nem erőltettek több HDD helyet, meg így a combosabb vga-k is ki tudják nyújtani a lábukat... 
"Zajban jó, de hőmérsékletben gyengécskén szerepel." - Sajnos ezzel a kompromisszummal minden léghűtéses gép esetében számolni kell.
[ Szerkesztve ]
Alléz Olympique de Marseille!

Nem gyere be, pár évvel ezelőtt még csak-csak jó volt egy ilyen kialakítású ház de a +20k-s kategóriában már illene egy kis kábelek elrejtésének a lehetősége illetve azok a kivezetések irtózatosak szerintem. Bár az is igaz hogy ezen kívül nincs nagyon mibe belekötni 
asse tom mi van sokszor, hát még most

A nagy VGA-knak biztos tágas terük van ebben a házban.
"Sajnos ezzel a kompromisszummal minden léghűtéses gép esetében számolni kell."
Még egy 40k-s ház esetében is, mint a Tied?
Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

Köszi, de az meg túl kicsi... 
Egy csomó hasonlót lehet egyébként kapni, pl.: Gigabyte GM-széria.
BFBC2 / STEAM : AxBattler[HUN] ........................ BattleTag: AxBattler#2652

Felső tápos 
Alap, hogy ha privit küldök illik válaszolni.

Meg az is, hogy le kell szedni az előlapot a vinyó betételhez eléggé a 90-es évek divatját idézi.
No pain - no game

Amíg PC-m volt bsztak ilyen házat csinálni, most hogy notebookom van sorra jönnek ki a jobbnál jobb házak...
Nekem nagyon tetszik ez a kis Solo II!

Miért kellene leszedni? Elég kihajtani. Egyébként meg miért nagyobb probléma ha az előlapot kell leszedni, mintha az oldallapot kellene?
KaiotEch: Az a merevítő ránézésre kiszedhető.
Si vis pacem, para bellum.
Az oda van szegecselve.
Ha rom-ot cserèlek, mièrt nem vàltozik az IMEI szàm? by крокодил ||| Mi ez a Biostar? Sárgarépából, meg lucernából gyárt alaplapokat? by noPublicFG ||| Vannak jobban és vannak kevésbé jobban sikerült darabok, és van a Gigabyte. by ///Krisz\\\
daa-raa nyert, csavarozva van:
4 sale http://tiny.cc/aprok

Már van is róla egy részletes review AnandTechen. Kábelrendezés szerintem teljesen jól megoldott:
kép1
kép2
Nekem nagyon tetszik.
[ Szerkesztve ]
Amúgy én pont az alsó tápos házaktól tartok, mivel hiába a porszűrő, épp hogy emiatt a szűrő miatt fuldoklik a táp, és mint tudjuk a tápokra aztán tényleg baromi káros a meleg,
több esetet is hallottam már hogy alsó elrendezésnél fél év után megadta magát a táp,
megfőtt...
~~ A lustaság nem más mint pihenés, mielőtt még elfáradnánk ~~
Ezen már én is filóztam rengeteget, hogy mivel kap hidegebbet és főleg megfelelő mennyiséget.
Ha rom-ot cserèlek, mièrt nem vàltozik az IMEI szàm? by крокодил ||| Mi ez a Biostar? Sárgarépából, meg lucernából gyárt alaplapokat? by noPublicFG ||| Vannak jobban és vannak kevésbé jobban sikerült darabok, és van a Gigabyte. by ///Krisz\\\

Ezért jó ez az elrendezés, mert a táp a házon kívülről szívja a levegőt, de alsó táposból is van jó, pl ami Fractal Design Define Miniben van, hogy a táp alul van, és a gép aljáról, de a házon kívülről szívja a levegőt. Csak arra kell figyelni, hogy gyakran legyen tisztítva porszűrő. ![;]](/dl/s/v1.gif)
első alsó tápos házak már 3-4 évesek. nekem kb két és fél éve megy alsótápos házban a tápom és szereti. volt olyan széria, aminél meg szinte kötelező volt alulra rakni a tápot, pl a TX650 rev1. ettől nem kell tartani.
más: SOLO egy halk ház, speciális vinyófelfogatással, kb spcrre járóknak és egyéb zajtól irtózóknak (emiatt a vinyók spec felfogatása). különleges darab, de aki erre vágyik, annak megéri.
antecek meg azért minőségben nem rosszak, p18x széria néz ki annyival jobban a vetélytársainál, mint amennyivel drágább.
The first rule of tautology club is the first rule of tautology club.

És a házból beszívott meleg az jó 
2 alsó tápos vasam van az egyik kb 3 éves a coolink táp van benne venti cserésen mert a gyárija csapágyas lett cirka 1,5 év alatt de 4 éves és még mindig frankó 
A hideg levegőtől csendesebb is 
Alap, hogy ha privit küldök illik válaszolni.

www.sweclockers.com videón látszódnak a csavarok 05:26
Nem lényeg, csak poén, hogy a Computex 2011 kiállításon még szegecses volt. 

Én most vettem észre hogy a táp fordítva van hoppá 
Végig néztem a videót és nagyon szimpi okos kis kecó ez 
Alap, hogy ha privit küldök illik válaszolni.

A HAF-932 teljesen más kategória! Nomen est omen: High Air Flow - valójában egy hatalmas tésztaszűrő. Minden létező helyre rácsot tettek, és a ventik helyét sem ügyetlenül alakították ki. Nem halk gép építésre lett kitalálva, hanem arra, hogy nagy teljesítményű, komoly wattokat befaló cuccok esetében se jelentsen problémát a melegedés. Ha kihasználod a ház adta összes lehetőséget, akkor akár 10db 12-es ventit is be lehet építeni! ![;]](/dl/s/v1.gif)
A kérdésedre válaszolva igen, ennél a háznál is kompromisszumot kell kötni, ha olyan konfigot teszel bele, amire ki lett találva. (gondolom, nem árulok le nagy titkot, hogy nem Athlon II - 5750 párosról beszélek
)
(#24) MikeMyers : Hidd el, az a HDD beépítés nagyon okos megoldás! 
[ Szerkesztve ]
Alléz Olympique de Marseille!
Valóban. 
"Egylábú embert találtak egy Belga réten, a Belga állítólag arra hivatkozott, hogy neki sose kellett láb!"

Nem igazán tetszik,a felső táp miatt.
Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"
Köszi a válaszokat mindenkinek, igazából biztosan nem rossz az az elv amire kitalálták, de
ugye a porfaktor elég nagy
Szóval ez akkor hatásos tényleg ha az ember rendszeresen takarítja,
de kb milyen időközönként kell ezt a porszűrőt kimosni?!
Hetente, vagy havonta?? Ez nem jó a feledékeny embereknek
[ Szerkesztve ]
~~ A lustaság nem más mint pihenés, mielőtt még elfáradnánk ~~
valoban.
atgondolhattak a piaci megjelenes elott, mennyien anyaznanak a fix merevitessel jaro kellemetlensegek miatt es gyorsan megoldottak a kerdest.
4 sale http://tiny.cc/aprok

Nekem egy solo van, és egyeltalán nem vészes a porszűrő. Ha egyébként is rendszeresen porszívózol, akkor elég fél évente kitisztítani. Persze ha tanyán élsz és a tyúkólban tartod a házat akkor tényleg nem árt hetente tisztítani a porszűrőt..
“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.” Battlelog: RDHA-Rhyn

Én a nagy tanyán élek (Bp) de nehogy azt hidd hogy itt kevesebb por van mint egy vidéki kisvárosban vagy a falvakban, sőt inkább több mert itt nincsenek növények amik megfogják a port:S
~~ A lustaság nem más mint pihenés, mielőtt még elfáradnánk ~~

Nekem mondod pestinek, hol folyik a Lánchíd? 3 évig laktam Vörösvári és Bécsi út kereszteződésében, na ott aztán volt por dögivel. De a rendszeres porszívózás tényleg működik. Ki kéne próbálnod neked is 
[ Szerkesztve ]
“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.” Battlelog: RDHA-Rhyn
Hogy őszinte legyek jelenleg nem igazán működőképes a céleszköz (kifogyott a porzsák),
de mire meg lesz a keret a gépre addigra beújítok egy csomaggal

Amúgy van egy bevált portalanító módszer ( még nem szabadalmaztattam ), nem kell hozzá porszívó;
Házibarkács képmagnó avagy computer tisztítási technológia leírása és utasítás;
(nálam bevált)
Végy egy szocialista mintaiparban gondosan elkészített, de az idő vasfoga által már megcsorbított biciklipumpát
Persze a jó öreg vékonytűs fejjel, végy egy ráérő ismerőst akinek van gyakorlata a pumpálásban és nem fárad el hamar, a hatásfok növelése érdekében végy egy porszívot is.
Ha ezek megvannak, jöhet a menet;
Porszívó bekapcs, ismerős pumpál, jobb kézben a pumpa vége, balkézben a porszívó és már is fantasztikus tisztítóerőre tettünk szert, ráadásul
a kiáramló por rögtön a porszívó megfelelő tárólórekeszében landol
Nekem ez bevált 1 évben 2 ilyen megoldás és tisztább lesz mintha egyenként
szedtem volna darabjaira, azt még lehagytam hogy az ismerőst a művelet után
illik megkínálni egy nagy pohár hidegvízzel 
[ Szerkesztve ]
~~ A lustaság nem más mint pihenés, mielőtt még elfáradnánk ~~

Ez nekem kicsit macerásnak tűnik. Maradok a rendszeres porszívózásnál, a gépet meg évente szétszedem és kifújom süritett levegővel.
Hogy kicsit ON is legyek: 3 éve vettem meg a solo-t és egy pillanatig se bántam meg. Voltak vele nyűgök, gondok, de összességében egy nagyon halk, esztétikus és mégis hűvös ház. Jól meg van tervezve, nyilván nem olyan hőfokok lesznek benne, mint egy ementáli házban, amiben több a lyuk mint az anyag, de teljesen vállalható a hőmérséklet. És mondanom sem kell a zajtalanság bőven kárpótol azért a néhány plusz fokért.
Megnézve a svéd videót a solo II-ben pont azokat a dolgokat javítottkák amivel a soloban problémám volt: a táp elötti keresztmerevítőt, az első 90 mm-es ventiket, a hosszú kártyák behelyezését és a táp megfordítását. A belső csatlakozós usb 3 kivezetés is dicséretes. Engem a hátlap kivágása hidegen hagy, általában csak alaplappal együtt cserélem a procihűtőt, akkor meg úgyis ki kell szedni a lapot is, de ettől még másnak biztos hasznos a kivágás.
A belső feketére festése szerintem jót tett a dizájnnak, viszont nekem az előlap szürkén jobban tetszett.
Összességében, szerintem nagyon jó lett a solo II, kategóriájában best buy.
Hja, van egy eladó solo-m, ha valakit érdekel : ![;]](/dl/s/v1.gif)
“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.” Battlelog: RDHA-Rhyn

Jó lenne ha már itthon is lehetne kapni a közeljövőben...

Kiváncsi leszek, mennyi lesz az a 130 dollár mire ideér..
“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.” Battlelog: RDHA-Rhyn