hát igen, rájöttem, hogy a 3G nekem tökéletesen felesleges, hát még a HSDPA... a GPS meg jópofa, de nem éri meg jelenleg annyira.a symbian meg yegyszerűen unalmas, nem lehet benne jóformán semmit csinálni a hivatalos programokon kívül, de még azokkal is néha szenvedni kell, hogy települjenek.
igazából a Moto Z6 és a Touch közt gondolkodom. tudásban még hasonlóak is lennének (a Touch előnye a WM, touchscreen és a wifi, de kétszer annyi az ára is, hátránya számomra a billentyűzet hiánya), és ez igazából nekem elég is lenne. mindkettő ugye testreszabható, bár a Z6 kicsit macerásabb, amennyire utánaolvastam a fórumokon.
szóval majd megyek megnézem pár boltban.
ja, még egy kérdés: az ilyen firmware-ekben hogy állítható/szabható testre a nyelvi csomag? nekem fontos lenne, hogy tudjon kínaiul a telefon, de nem tudom, hogy ez akármilyen nyelvi fw esetén megoldható-e, vagy csak azoknál, amikben eleve benne van ez a nyelvi csomag.
powered by Meizu MX