Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    válasz mrbig25 #5407 üzenetére

    Esetleg még a végén megemlítheted, hogy törölhető a /system/tts (PicoTts.apk fájljai) és a/system/vendor/pittpatt (az arcfelismeréssel történő belépéshez kell, de előlapi kamera hiányában ez felesleges) mappa is, a /system/etc/product (a gyári, de törölhető appok helye, mint pl. az officesuite) -vel egyetemben. A /system/etc/customization -nak is gyalulható:
    ~/contant/com/sonyericsson/r2r -a ReadyToRun.apk része, amennyiben azt törölted, ezt is mehet a levesbe.
    ~/contant/com/sonyericsson/wallpaperpicker -a gyári hátterek helye. Ha a wallpaperpicker.apk -t törölted, erre sem lesz semmi szükséged.
    ~/settings/com/ mappa különböző programok beállításai vannak itt, mint pl. a böngésző, amiben módosítani lehet a kezdőlapot stb.

    Ezek is törölhető appok:
    -CustomizedApplicationInstaller.apk -ez felelős a /system/etc/product mappában lévő appok telepítésért. Ha ezt törlöd, tök mind1 hogy van e mappába app vagy sem.
    -CustomizedSettings -ha ezt törlöd, a /system/customoization/settings/com/ -ban lévő módosítások nem lesznek alkalmazva
    -LearningClient.apk -ennek a törlése után, a beállítások/helyszolgáltatásokban a gps-műholdak kijelölésénél nem ír ki semmit

    Szerk. (#5411) mrbig25: Értem :)

    [ Szerkesztve ]

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák