Hirdetés

2014. április 18., péntek

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-09-22 09:05:24

PROHARDVER!

Sony Ericsson Xperia arc S – arcfelvarrás [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4651) razorka777 válasza Storms (#4650) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igen, flashtoollal, vagy SUS-sal.

[ Szerkesztve ]

Xperia P Android 4.4(CyanogenMod 11)

(#4652) Storms válasza razorka777 (#4651) üzenetére

Storms
(senior tag)

Mi kell még hozzá?

MEGBÍZHATÓSÁGOM: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Storms

(#4653) razorka777 válasza Storms (#4652) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egy gyári ICS-es ftf.A SUS-hoz semmi.

(#4654) Storms

Storms
(senior tag)

Amugy 3 napja vettem a telót, kijelzőt elvileg gariba cserélték a T-mobile-nál. Az előbb levettem a fóliát mert karcos volt már, a sarkánál kezdtem el lehúzni, és alatta a plexi a saroknál egy picit feljött amikor elkezdtem lehúzni. Ez miért volt? Lehet baja ebből a telónak? Vagy alapból rosszul volt összerakva?

(#4655) Storms

Storms
(senior tag)

Ezt nem hiszem el, flashtool-al felraktam a gyári ICS ROM-ot minden ok lenne de nincs mobilinternet :( :W Hiába kapcsolom be az adatkapcsolatot. T-mobile-os vagyok. XDA-ról töltöttem le egy gyári ICS-t.

(#4656) razorka777 válasza Storms (#4655) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nincs pánik, csak be kell lőni az APN-t.
Az első két sort kell beírni, a többit automatikusan kitölti.
Név:T-Mobile H
Hozzáférési pont neve:internet.telekom

Majd elmented és van internet. :)

[ Szerkesztve ]

(#4657) Storms válasza razorka777 (#4656) üzenetére

Storms
(senior tag)

Megpróbálom köszi. De előtte miért nem kellett ilyesmit csinálni? Egyből ment a net. T-mobile-os szoft volt rajta. Meg utána az Xperia Ultimate HD.

(#4658) razorka777 válasza Storms (#4657) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Lehet, hogy előtte független firmware volt a telefonon és az nem töltötte le az internet beállításokat automatikusan.
De ez csak egy tipp. :)

[ Szerkesztve ]

(#4659) tomy86 válasza Storms (#4657) üzenetére

tomy86
(őstag)

Az Ultimate HD-n valószínűleg azért ment, mert wifin volt előbb. Ha bekapcsolod a wifi-t, akkor automatikusan lekéri és beállítja a szolgáltatód APN beállításait bármelyik rom. A szolgáltatós romok meg alapból tartalmazzák a beállításokat, ezért nem volt gond vele.

(#4660) 21dawid válasza Ablakos (#4649) üzenetére

21dawid
(újonc)

Felraktam az aosb-t dark kernellel.nem lehet beallitani csengohangot ,zenelejatszoban is hiaba allitom be.nallad is ilyen? Lehet h azert mert nem a slim gappsot raktam fel, ha nem a cm 11 est?

(#4661) Ablakos válasza 21dawid (#4660) üzenetére

Ablakos
(fanatikus tag)

Csengőhang beállítási problémám nem volt. Az SD kártyán tárolt saját hangokat használom, mert a systemben lévő nekem nagyon modern :B A beállítások -> profilokban is lehet változtatni. Talán ott mászik el a beállítás. A google kieg szerintem nem befolyásolja a hangokat.

(#4662) 21dawid válasza Ablakos (#4661) üzenetére

21dawid
(újonc)

Ott sem lehet..:\ felrakom ujra hatha jo lesz

(#4663) Storms válasza razorka777 (#4656) üzenetére

Storms
(senior tag)

2 napja fizettem elő az 1GB-os netre a T-nél. Tegnap délután már jött is az sms hogy elértem az 1GB-ot és lassítják. Máskor 1 hónap alatt se fogyott el az 1GB. Most ez azért van mert ezt állítottam be APN-nek? :( Először hívni se tudtam senkit, valami regiszter hibát írt ki állandóan. Eredeti T-s ROM van valahol ? 1254-1970 ez az SI száma a telómnak.

[ Szerkesztve ]

(#4664) 21dawid válasza Ablakos (#4661) üzenetére

21dawid
(újonc)

Es az mitol lehet h folyamatosan max-on porog az ora??

(#4665) Ablakos válasza 21dawid (#4664) üzenetére

Ablakos
(fanatikus tag)

Milyen óra pörög? Az akku időkben látod ezt?

(#4666) 21dawid válasza Ablakos (#4665) üzenetére

21dawid
(újonc)

A beallitasokban. A processor nem megy lejebb

(#4667) Ablakos válasza 21dawid (#4666) üzenetére

Ablakos
(fanatikus tag)

Aha. A CPU ütemező szabályozza ezt. Ha performance a beállítás, akkor nagyon sokára csökkenti a cpu frekvenciát. Az ondemand, interaktive nekem bevált.

(#4668) 21dawid válasza Ablakos (#4667) üzenetére

21dawid
(újonc)

Oke,kiprobalom .koszi. Ujra raktam amugy a romot,de meg mindig nem jo csengohangbeallitas..:\ plusz a galeriaval is van vmi mert nem mutatja az osszes kepet a memkartyarol,amik a dcim 100androba vannak.ezeken kivul nagyon tetszik a rom:)

[ Szerkesztve ]

(#4669) Storms

Storms
(senior tag)

Miért nem lehet beállítani, hogy hova mentse a készített fényképeket, videókat? Fényképező beállításokba sehol se találom.

(#4670) 21dawid válasza Ablakos (#4667) üzenetére

21dawid
(újonc)

Sikerult!!! Memkartyarol toroltem minden olyat,amit nem tudtam h micsoda! Ujra inditottam es mostmar jo minden !!!:)

(#4671) denes04

denes04
(tag)

Sziqsztok.Azt szeretném kérdezni mi a legegyszerübb modja rootolni a telot? gyári ics van fent

Zte Skate H3 Mach Speed...:)

(#4672) razorka777 válasza denes04 (#4671) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

root

(#4673) duvi válasza Storms (#4669) üzenetére

duvi
(őstag)

Ha jól emlékszem akkor a gyári fényképező alapból a kártyára ment, ha érzékel külső memkarit (DCIM/100ANDRO az elérési útvonala)

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II>SE Arc S>Huawei Ascend P6(B104)+32GB Samsung Class10

(#4674) tomy86 válasza denes04 (#4671) üzenetére

tomy86
(őstag)

(#4675) denes04 válasza tomy86 (#4674) üzenetére

denes04
(tag)

Igen az eroot bejött:)

(#4676) BigDawe

BigDawe
(újonc)

Helló

Eladó Xperia Arc S, ha valakit érdekel!

http://aprod.hu/hirdetes/sony-ericsson-xperia-arc-s-elado-ID1YtO7.html

(#4677) denes04

denes04
(tag)

Kb 10 féle telom volt az összeset rootoltam custom romokat telepitettem fel...kerneleket...stb..A lényeg hogy ezen a telon sajna nem tudom hogy kezdjem....A root megvan...Valami stabil,jo akksiidejü rom kellene meg egy leirás a telepitésről...Valaki?

(#4678) denes04

denes04
(tag)

Nah már a recovery is fent van....

(#4679) Storms válasza denes04 (#4677) üzenetére

Storms
(senior tag)

Én egyedül az Ultimate HD ROM-ot próbáltam. Egyszerű nagyon felrakni. Ha a recovery megvan, akkor felteszed SD kártyára a .zip-et és CWM-ből felteszed. Itt vannak a Rom-ok.: [link] Először is nézd meg ,hogy nyitható-e a bootloader, ha igen akkor flashtool-al kitudod nyitni.
1, Tárcsázóba *#*#7378423#*#*
2, Service info > Configuration > Rooting Status.
Ha a Bootloader unlock allowed felirat végén Yes szerepel, akkor nyitható. Ha No, akkor nem,nekem sajna nem, de így is van rá elég sok custom rom.
Ha nem lehet nyitni , akkor Eroot-al root-old, majd telepítsd fel a CWM-et, X-parts-al aztán mehet CWM-ből a ROM.... :)
------------------------------------------------------
Jó lenne ha valaki tudna ajánlani valami jó rom-ot, akkor nem próbálgatnám végig, nekem valami olyan kellene ami kevesebb ram-ot eszik mint a gyári, viszont kinézetre maradna olyan mint a gyári. :R

[ Szerkesztve ]

(#4680) PAtr0n

PAtr0n
(őstag)
LOGOUT blog

Srácok!

Rendelt már valaki e-bayről full készülékházat? Konkrét eladó érdekelne, nem akarok hulladék lutrit, ami nem megy össze, nem pattan össze, eláll, stb...

Köszi!

Üdv!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4681) AkosAkos

AkosAkos
(fanatikus tag)

Xperia Arc S telefonomra hogyan rakhatnám vissza az eredetileg rajta lévő Androidot (2.3?) a 4.0.4 helyett? Mert iszonyatosan lassú, a beállítások is másodpercek alatt jön be.

(#4682) razorka777 válasza AkosAkos (#4681) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Flashtool-lal tudod visszavarázsolni.
[link]

(#4683) AkosAkos válasza razorka777 (#4682) üzenetére

AkosAkos
(fanatikus tag)

Hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#4684) razorka777 válasza AkosAkos (#4683) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Feltelepíted a legfrissebb flashtoolt, majd letöltöd a telefonodnak megfelelő 2.3-as ftf-et, amit bemásolsz a C:flashtool/firmware mappába.
Elindítod a flashtoolt, rákattintasz a flashmódra, betallózod az ftf-et, majd amikor felugrik a csatlakozásra felhívó ablak, csatlakoztatod a telefonod flash módban.(kikapcsolt állapotban miközben nyomva tartod a vissza gombot rádugod a PC-re a telót)

[ Szerkesztve ]

(#4685) AkosAkos válasza razorka777 (#4684) üzenetére

AkosAkos
(fanatikus tag)

:R

(#4686) afi0903

afi0903
(újonc)

Van valamilyen app amivel knock on-t tudok használni?

(#4687) AkosAkos válasza razorka777 (#4684) üzenetére

AkosAkos
(fanatikus tag)

2.3-as ftf-et sehol sem találok. :(

(#4688) razorka777 válasza AkosAkos (#4687) üzenetére

razorka777
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azt hiszem ez az

(#4689) AkosAkos válasza razorka777 (#4688) üzenetére

AkosAkos
(fanatikus tag)

Sikerült, köszönöm!

(#4690) avlisz80

avlisz80
(lelkes újonc)

Sziasztok!Láttatok már olyat hogy hard reset után a telefon olyat csinál hogy pl. kilép ha a riasztásra vagy pl. a hangbeállításra megyek!Amúgy gyorsabb lett a teló de ezt a kilépést a menüből nem tudom hova tenni! :(

Az élet kemény mint a kád széle!!!!

(#4691) minimumgame

minimumgame
(lelkes újonc)

Sziasztok! Atomic GB 7.0-án nincs FM rádióm, ezt feltudnám tenni valahogy utólag ?

Köszi

youtube.com/MinimumGame | Facebook/Twitter/Origin: MinimumGame

(#4692) PAtr0n

PAtr0n
(őstag)
LOGOUT blog

Ha valaki igen jó minőségű, új, és olcsó komplett készülékházat akar, tőlük érdemes rendelni: Ebay

Komolyan mondom, a gyárival szinte megegyező minőségű, magas minőségű cucc. 10 nap alatt itt volt. Már rendeltem is a másodikat. Annyit azért felrónék nekik, hogy a leírás szerinti standard szétszerelő cucc nem volt a csomagban, de aki szedett már szét telefont annak már úgy is halomban vannak otthon a csavarhúzók, műanyag szétszedő kanalak.

(#4693) avlisz80

avlisz80
(lelkes újonc)

Tök jó mert mostmár olyat is csinál hogy hívásnál csak rezeg de fölvenni nem tudom mert csak bevillan a kijelző!Kikapcs után jó!Ha jól tudom 2év gari van rá(T.mobilos)Érdemes ezzel szarakodni még,vagy ugyis azt mondják erre nem vonatkozik a gari!Nem egyértelmű ez a 12+12 honap! :F

(#4694) tomy86 válasza avlisz80 (#4693) üzenetére

tomy86
(őstag)

Érdemes bevinni, bár első körben szerintem simán rátesznek egy GB-t és azt mondják, hogy meg van javítva.
Igen a T 12+12 hónap gyári garanciát biztosított a telefonhoz. A 12+12 pedig elég egyértelmű. 12 hónap teljes körű (telefon + tartozékok), majd még 12 hónap, ami már csak a telefonra vonatkozik a tartozékokra nem (akkura sem).

[ Szerkesztve ]

(#4695) avlisz80 válasza tomy86 (#4694) üzenetére

avlisz80
(lelkes újonc)

Igen közbe megérdeklődtem ápr25 lesz 2éve hogy vettem ugyhogy még garis :C
Remélem tudnak vele mit kezdeni!

(#4696) dannyl válasza avlisz80 (#4695) üzenetére

dannyl
(fanatikus tag)

Az tuti, hogy 2.3.4-et fognak rátenni. 2x gariztattam már a telót amíg megvolt, és mind2x azzal adták vissza. Annyit tanácsolnék, hogy írass rá minden hibát a lapra (karcok, repedések, akármi) mert van esély, hogy cserélik. Nekem is cserélték a műanyagokat, pedig ugye az használatból eredően repedt meg.

(#4697) adrig válasza minimumgame (#4691) üzenetére

adrig
(újonc)

Szia!
Igen, CWM-ből telepitsd fel ezt: Radio

Továbbá, régen mikor még az Atomic GB-et használtam, gondjaim voltak a fénykép lila szerű árnyalaitaira, egy kis idő rászánásával, megtaláltam rá a megoldást, ime: Cam_fix

Előtte:

Utánna:

Remélem segíthettem :DD

[ Szerkesztve ]

(#4698) adrig

adrig
(újonc)

További érdekesség:
Annó még 2 éve ezelőtt mikor megvettem a használt kártyafüggetlenitett Xperia Arc-om, sokat szenvedtem a bootloader feloldásával, mivel gyárilag nem feloldható (Bootloader unlock allowed: No). Sok-sok XDA topic turkálás után találtam két érdekes topicot, aminek a segítségével sikerült feloldanom a bootloadert, fastboot igaz nem lesz, de a leirások alapján a kerneleket beágyazhatad .ftf kiterjesztésbe és Flashtoolal simán feldobhatja az ember :C
Egy kis ügyességel, és hozzáértéssel bárki nekivághat :)
Bootloader Unlock Status: No / No Fastboot
boot.img to kernel.ftf

(#4699) minimumgame válasza adrig (#4697) üzenetére

minimumgame
(lelkes újonc)

Köszi szépen! :)

youtube.com/MinimumGame | Facebook/Twitter/Origin: MinimumGame

(#4700) Digojr

Digojr
(újonc)

Sziasztok!

Eladóvá vált szeretett készülékem,esetleg ha érdekel valakit:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4701) avlisz80 válasza dannyl (#4696) üzenetére

avlisz80
(lelkes újonc)

Az fa@a lesz mert a gyári 2.3.4-el a wifit eldobálta 4-5percenként :C
Ahogy föl ment rá a 4es android lássatok csodát a wifi probléma megszünt!!4 :C
Na majd meglátjuk!A repedést fölírtuk! :DD

(#4702) dannyl válasza avlisz80 (#4701) üzenetére

dannyl
(fanatikus tag)

Érdekes, mert nekem az egyetlen oprendszer volt (2.3.4), ami 2 hét után is még használható sebességű volt. Azért is cseréltem le a telefont, mert egyszerűen az 512 RAM használhatatlanul kevés ICS-hez.

(#4703) avlisz80 válasza dannyl (#4702) üzenetére

avlisz80
(lelkes újonc)

Sajnos igen nagyon kevés!Konkrétan 340mb az! :C
Bár én nagyon szeretem de ha visszajön mennie kell mert meg van az utódja!

(#4704) dionaea válasza PAtr0n (#4692) üzenetére

dionaea
(fanatikus tag)

Ez tényleg elég olcsó. És ha én nem merem kicserélni az újra akkor mennyiért cserélik ki a házat.

még mindig nagyon szeretem ezt a telefont a kamerája lehetne jobb no meg ez a fránya memória gondok.
Sztem én nem adom el 20-25 ért meg pláne nem akkor marad családban. idővel be kerül az Ericsson A1018 mellé mint dísz :D

"Bismarck was the real Death Star in his time"

(#4705) PAtr0n válasza dionaea (#4704) üzenetére

PAtr0n
(őstag)
LOGOUT blog

Szervize (GMS boltja) válogatja mennyiért cserélik, szerintem 3000Ft alatt nem állnak neki, de lehet keveset mondtam, és lehet annak sem örülnek hogy te viszed a házat hozzá, azt általában ők szerzik be. Amúgy ha elég bátor vagy, és ügyes kezű, neki lehet állni, van a youtubon szétszerelős, és összerakós videó. A lényeg, hogy legyen hőlégfúvód, mert a kijelzőt csak azzal ehet kiszedni, illetve vannak még járulékos dolgok a középrészen amik ragasztottak, és csak melegítve jönnek szépen ki. Sajnos ezek a videón nem is szerepelnek, ott csak a kijelző cserével foglalkoznak.

Én cirka 2 óra alatt szépen nyugiban megcsináltam a műveletet egy ismerős telefonján, a készülékház teljesen patent volt, gyári minőségű tényleg, nem áll el sehol, nagyon tuti. Nemsokára rendelek magamnak is, már elég ramaty ahogy kinéz az enyém.

Na jahh, jó kis telefon még mindig, én se adom el, marad GPS-nek az autóba ha majd jön az utód.

(#4706) avlisz80

avlisz80
(lelkes újonc)

Nos visszajött a teló a szervízből!Valóban a 2.3.4-et tették rá!Viszont az egész elejét kicserélték ami nagyon meglepett!Se repedés se egy árva karc!Ez nagy piros pont!A leendő új gazdája szinte új telefont fog kapni!Ha nem lenne 1 hete egy asus pf2-m lehet el se adnám!Mindenesetre kellemeset csalodtam a szervízbe!!!

(#4707) dannyl válasza avlisz80 (#4706) üzenetére

dannyl
(fanatikus tag)

Ezzel én is így voltam, teljesen korrektül rendbe rakják a telót.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.