Semmi érdekes... 
Foxconn nT-A3500 (Brazos, 4GB DDR3, 500GB HDD, USB3.0, a/g/n WiFi) és HTC Surround 7 16GB Független ELADÓÓ!
Semmi érdekes... 
Foxconn nT-A3500 (Brazos, 4GB DDR3, 500GB HDD, USB3.0, a/g/n WiFi) és HTC Surround 7 16GB Független ELADÓÓ!

Jó ronda... hogy így ki van lyuggatva.
Nem írom alá!

Csak egy kicsit, még jó hogy nem a hátulját nézi az ember
.
Samsung Galaxy S (@ ICS CM9 nightly 4.0.4 + Devil kernel 2.0.72)
Na, atvette a gyarto a Samsung-fele designt...? 
alba gu brath
ki nem?
http://prohardver.hu/tema/olaszorszagban_lakom_dolgozom_odavagyom_beszelgeto/friss.html#msg11
jogos... 
alba gu brath

Eizo 
Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Hogy ki, kitől mit vett át arról csak annyit, hogy mikor a többiek (Samu,LG) még a 16:10 erőltették, akkor már BenQ baromi rég 16:9ben adta elő magát... Jó cég, kiváló ár/érték aránnyal...

Számítógéphez a 27" ahol már elviselhető a 16:9 mert van elég függőleges felbontás, ez alatt hülyeségnek tartom. A TN nyomulása gusztustalan, nem engedik érvényesülni a jó árú IPS paneleket.
twitter: MatrixfanLive
Szokásos TN meg csilivili műanyagok... Mikor szoknak már le róla? Érdekes, az Eizo meg a Dell még tud szép monitorokat csinálni.
ZTE Skate Nillkin tok fekete színben! | ZTE Skate matt fólia --> http://bit.ly/eLWpUo
Tud a BenQ is szép monitorokat gyártani! 
"Egylábú embert találtak egy Belga réten, a Belga állítólag arra hivatkozott, hogy neki sose kellett láb!"
Nem valami szépek 
Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy a templomban mindenki énekel, és csak Te fekszel a hátadon.

"Szokásos TN meg csilivili műanyagok... Mikor szoknak már le róla?"
EZ most a BenQ bűne lenn? 
Na jah, de amikor 45.000-ért 24"-os LED-es monitort kapsz tölük 3 nap pixelgarival, még akkor is ha TN-es!, mit is kapni a többiektől ennyiért? ![;]](/dl/s/v1.gif)
Close the World ..... Open the Next!

ott a pont 
Ha elégedett voltál az adásvétellel, kérlek értékeld itt: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/friss.html (be kell linkelni az apróhirdetést is)

Akkor abban a trendben jártak elöl, ami a legnegatívabb számomra a mai monitor-irányvonalban. Az a vékony fekete csík a filmeknél sokkal kevésbé zavar, mint az, hogy web és doksi kezelés során görgetnem kell, miközben a fél képernyő üres. A 16:10 még épp elfogadható utolsó kompromisszum lenne, a 16:9-el menjenek a sunyiba.
Hát nekem sem teccenek nagyon/túlzottan 
Alkotott már a Benq sokkal szebbet is (2200HD). Megint csúsznak le a lejtőn? 
Ph 56. legmegbízhatóbb tagja :) -> http://href.hu/x/hr23 - Newton I. Axiómája eltörte a lábam :D -

Mikor fogják már belátni a gyártók,hogy szakítani kellene a TN+Film panellal
Botrányosan szar a képük.föleg a nagyobb méretben

Még csoda, hogy kifér a dinamikus kontrasztarány egy sorban.
A következő fejlesztésnél már egy sor sem lesz elég a kiírásához. 
12 000 000:1 dinamikus kontrasztarány 
A BenQ az egyik legjobb ár érték arányt ajánlja! A minőségére nem nagyon lehet panaszkodni.
AZ egyik ismerősöm nagyon sokat szívott az LG vel pixelhiba miatt (3x biztos cseréltette nem kicsit volt dühös)
Ha valami igazán... .... zenére vágysz! Frissítve: 2012.04.01 LogBlog.

" web és doksi kezelés során görgetnem kell, miközben a fél képernyő üres."
Ööö, erre van jobb monitorokban az elforgatási lehetőség évtizedek óta.
Close the World ..... Open the Next!