Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz rtom #8 üzenetére

    #8 rtom: A professzionális felhasználással nem feltétlen az otthoni felhasználóra gondoltam. Cégek, stb... Jelenleg ott tartunk, hogy a nagyjából kompromisszum mentes Tabletek erősen 100.000 Ft felett vannak árazva. Igaz filmnézésre és böngészésre az olcsóbb kínai kütyük között is lehet találni alkalmas készüléket, de azt mondom, hogy ez még mindig kevés, erre nem lehet alapozni. A hosszú akkumulátor idő meg megint szubjektív, mert aktív használat mellett még ezek a méregdrága készülékek sem bírnak pár óránál többet ami megint csak szerintem kevés.

    #9 FireKeeper: én jelenleg azt mondom, hogyha egy egyetemista mindenképp böngészős/pdf-ezős masinát akar, akkor vannak jó árban 3,5"-5" kijelzőméret közötti okostelefonok illetve nekik sokkal célszerűbb akkor már egy laptop amin könnyen tudnak tananyagokat szerkeszteni. A tablethez is mindenképp kell valamilyen táska szerintem, akkor már egy laptop sem okozhat gondot.

    Jelenleg az MWC-n bemutatott Optimus Pad 999Eur-ba lesz Németországban és állítólag a Motorola XOOM 1.200Eur-ért kerül a boltok polcaira. Ezért a pénzért ez színtiszta pazarlás szerintem, akármilyen jó is a 2 készülék...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák