Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Enszuke #35 üzenetére

    Gyenge próbálkozás, mert ezzel te engem nem dühítesz fel. Csak elmagyarázom neked, hogy vannak ULV és mainstream termékek. Az ULV fele annyit fogyaszt mint a mainstream. Vagyis ha odarakják az ULV-s Trinity-t, akkor ugyanúgy nem lesz sansza az Intelnek üzemidőben, hiszen láthatod, hogy a mainstream Trinity is elég szépen tartja a lépést, közben a fogyasztása kétszer nagyobb, mint az ULV-s termékeké.

    Igen, a PH-nak bevétele van a reklámokból. Nem, én nem tiltom le őket, csak veled ellentétben értem, hogy mi hogyan működik. A PH-n ugyanis nincs olyan tartalom, ami gyorsítható. Ami mozog az nem feltétlenül gyorsítható. Azt tudod gyorsítani ... ha már a flash-ről beszélünk, amit úgy készítesz el, hogy támogassa a stage 3D felületet. Mivel nekünk a bannereket nem így készítik, így szimplán félrevezetés, hogy a GPU-s gyorsítás a PH-n számít, mert nem. Nincs olyan tartalom, ami ezt igényli. Azt nem állítjuk, hogy ez mindig így marad, de a közeljövőben biztos nem lesz változás.

    Azért mert nincs okom az Intel ellen. Most is Intel procit használok. Semmi bajom vele. Szóval a Q9550-et hosszú távú tapasztalat alapján tudom ajánlani, bár kétségtelen, hogy az idő eljárt felette, így ma már nem jó vétel. Ettől függetlenül bajom nincs vele. A másik gépem ami van az Athlon 64 X2 4850e. Szintén nincs gondom vele. Persze efelett is eljárt az idő.
    Amiért írok neked az azért van, mert folyamatosan rossz meglátásokat közölsz a fórumon.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák