Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Pasztázás:

    Na több videót megnéztem mielőtt szétszedtem, hogy le van e ragasztva (plombázva) garancia miatt valahol. Volt olyan videó ahol le volt 1 helyen, de volt olyan is ahol nem. Na így gondoltam hátha nekem se lesz, így nekivágtam. Gyorsan lekaptam a bill-t ahol a vidin láttam egyet, na nekem szerencsére nem volt ott, és innen be is fejezem ezt a címkés (plombás) dolgok mert elárulom előre sehol sem volt a továbbiakban sem

    A szétszedésről annyit, hogy aki erre az elhatározásra jut csak akkor tegye ha már van tapasztalata noti szerelésben, mert ahogy itt a videón van ugyan annyira szét kell szedni (kivéve kijelzőt), szóval teljes darabjaira...

    Na de térjünk a lényegre, sajnos úgy van kitalálva hogy hozzáférj a pasztázáshoz az alaplap szó szerint a kezedbe kell hogy legyen csupaszon (hűtéssel). Meg kell hogy említsem elég gagyi pasztát használnak a gyárban, megvolt már keményedve egy része, illetve mint egy gombóc fagyit csak úgy ráb@szták, le volt folyva a fele. Ha normál minőségű paszta van egy gépen, illetve igényesen fel van kenve nem így kéne kinéznie ahogy kinézett...De nem is nézegettem sokat, szépen leszedtem a régit, a prociról, a gpu-ról illetve a hűtőről ami rajtamaradt, utána szépen bekentem őket jó minőségű pasztával (természetesen előtte a hűtést kitisztítottam). Ezután jöhetett az összeszerelés....Mint szétszerelésnél itt is nagyon oda kell figyelni, mindent úgy tegyél vissza ahogy volt. Miután elfogyott az összes csavar kicsit megnyugodtam, ismerek olyat aki szétszedi a gépét és mindig 2-3 csavar megmarad utána...:) Első bekapcsolástól azért tartottam de minden úgy működött ahogy illik.

    Erdeymén:

    Eredmények előtte, és utána is ugyan úgy használtam a gépet, bekapcsoltam elindítottam az AIDA64 hőmérséklet tesztelőjét, majd pontosan 1 órát GTA4-eztem vele.

    Pasztázás előtt:

    Pasztázás után:

    Végeredmény:

    Throttlingolás megszűnt, nem lassult be eddig semmi, szóval nekem megérte.

Új hozzászólás Aktív témák