Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Burki #268 üzenetére

    Ez nem igaz.
    Én CloneZilla Live és GParted segítségével átvariáltam a partícióimat, mert én is utáltam ezt a teljesen logikátlan felosztást (gratula egyébként azoknak, akik ezt kitalálták), aztán az OKR segítségével visszahúztam az eredeti rendszert.

    ELŐTTE:
    diskmgmt.msc
    UTÁNA:
    diskmgmt.msc

    Pénteken azért biztonság kedvéért megint kipróbálom a rendszer-újrahúzást az OKR segítségével, hogy biztosan jól működik-e még a jelenlegi átvariált partíciókkal, és akkor megpróbálom képekkel illusztrálni, addig viszont tuti nem lesz időm ilyesmire, szóval remélem addig ráér a dolog.
    Ha tényleg működik megint, akkor esélyes, hogy írok róla nagyon rövid Logout-cikket, úgysem írtam még semmit. :D Meg ezt már sokan kérdezték, hogy van-e rá lehetőség. Én sem tartom hülyeségnek az OKR-partíció meghagyását. A lényeg, hogy az OKR-partíciót ne helyezd át, különben tényleg nem fog működni, mert tudtommal az OKR-partíciónak szektorszinten egyeznie kell az eredeti helyével. Ha áthelyezed, ez megváltozik.
    Arra még én sem jöttem rá, van-e lehetőség eme partíció helyének átvariálására, mert pl. egy kisebb SSD esetén nem lenne rossz. Valahogy biztosan meg lehet csinálni, mivel a szervizekben is megcsinálják. :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák