atom+ vista. csak nehogy maghasadás legyen
végre egy kicsit erősebb procit tesznek bele, erre vistát pakolnak rá
nem értem meg hogy minek, de biztos igazuk van.
a hűtésre lennék még kíváncsi.
Az izmok megfeszülnek, a szív duplán dobban
atom+ vista. csak nehogy maghasadás legyen
végre egy kicsit erősebb procit tesznek bele, erre vistát pakolnak rá
nem értem meg hogy minek, de biztos igazuk van.
a hűtésre lennék még kíváncsi.
Az izmok megfeszülnek, a szív duplán dobban

Vistával mondjuk nem is olyan drága. Azért gondolom Magyarisztánban nem ez lesz az ára (már ha egyáltalán kapható lesz).
"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"
Tapasztalatok szerint (pl. MSI Wind topik) az egymagos 1.6-os Atomon is elég jól megy a Vista 2GB rammal, nem lassabb, mint az XP ugyanazen a konfigon.
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.

Atom + Vista.
A HP nagyon bunteti a nepet.

MSI Winden 2GB RAM mellett gyorsan,korrekten fut a Vista,Aero-val is.
Nekem semmi gondom nincs vele,sőt az akku üzemideje is több,mint XP-vel.

Hjajj látom tapossák az utat a 2 magvas atomnak.
Majd figyeljétek meg 1év alatt mibe bele nem rakják majd....lassan a kávéfőzőbe is atom lesz. 
Persze majd jön hamarosan az első tuning eredmény is atommal...az leégett procikat meg csak simán fúzióként fogják emlegetni 
.::www.megadanceradio.hu::.
már van rekord
bár csak egymagossal persze
[ Szerkesztve ]
Az izmok megfeszülnek, a szív duplán dobban

Egyre jobban tetszenek ezek a gépek! Le is cserélném az adataimnál szereplő masinát egy hasonlóra, csak félek, még ha le is mondok a játékról, csőstől jönnének a kompromisszumok, ami azért érzékenyen érintene. 
Még ilyeneket, árversenyt, árcsökkenést. 
"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos." | Philips Villanyborotva Apró : http://href.hu/x/czn0

Egyáltalán nem gáz az Atom.
Netbookba bőven jó, mert pici és könnyű vasat lehet köré építeni, ami terepen - szerintem - a legfontosabb. Teljesítménye halovány, de ezeknél a számitási kapacitás sokadrangú kérdés.
Asztalra is tök jó az Atom. Én már egy hónapja egy D945GCLF2-n nyomulok, ha nincs szükségem teljesítményre. Alig fogyaszt valamit, halk, használható. Ha kraft kell, arra meg ott a Phenom, ami fogyaszt, jelentősen hangosabb, igaz tud számolni is.
Tehát, szerintem van létjogosultsága.
Vistáról meg annyit, hogy tény, hogy vannak bajai, de 2G rammal már egészen jól használható (igaz, az XP-nél ez a határ az 512M volt annak idejen
).
A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! <A Href="http://www.szittyozium.hu" target="_new">http://www.szittyozium.hu</A>

Ekkora "árkülönbség" mellett nem hiszem hogy nagy kereslet lesz az egymagos verzió után...pistának meg memória kell elsősorban: 2 GB mellett már boldogan dorombol. Jobban belegondolva nálam ment 1 gigával is 420-as Celeron társaságában egy rövid ideig, és már azzal sem volt sok gondom "irodai" használat mellett: írtam a kis dolgozataimat, word-excel-pp egyszerre 5 böngészővel, no issue....tény viszont hogy a WoW beszaggatott, ami 2GB betételekor elmúlt...
Szóval nem lesz ez olyan rossz, meg pofás is: kompakt kis jószág, és az ára sem vészes...nekem tetszik.
"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."