Ciki, az én lapomban megy, pedig "csak" 650SLI-s
http://www.abit.com.tw/cpu-support-list/mb/nv_nforce650sli_fp-in9-sli.htm
Ciki, az én lapomban megy, pedig "csak" 650SLI-s
http://www.abit.com.tw/cpu-support-list/mb/nv_nforce650sli_fp-in9-sli.htm
hír címében a "referenciakialakítást"-t javítsátok ki. 
Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... HTC Sensation, Nikon D5000 - Bicskás internyet
Appááám. Milyen gáz már ez. Egy hülye üzleti vita miatt a vevők lettek megsz****va.
"You are here for a good time... not a long time" /Colin McRae/

kép alatt kis javitás kéne: A Wolfsdale jöhet, a Yorkfield nem, csak egyedül van szegény farkas 
••• OCTeamHungary™ & Team OCX™ OC Godfather 3DMark2001 Addict •••

csak a szokásos vegyünkteljesenújlapotmertazintelméltóztatottújprocesszortgyártani történet, csak más tálalásban?
A vér nem válik VAZZE!™
(#6) venember83
Hehe, uj lapot kell venni, persze ![;]](/dl/s/v1.gif)
Ennyire hulyenek nezni az embereket azert... Kulonben akkor is eleg ego, ha csak a hirt nezzuk, nem eleg, hogz a chipset jobban fűt szinte mint a proci, de meg inkompatibilis is par uj procival 
nVidia mondjon le!
[ Szerkesztve ]
The name on the front of the shirt is more important than the one on the back! 6/10 monacói győzelem (sorozatban 5), az F1 királya. Pedal to the metal, McCrash mindörökké! 600+ mountainriders.ro http://tiny.cc/iQuZP
Nem gondolom, hogy az intel lenne a hibás...Ha az NVidia chipsetet gyárt, neki
kéne talán kompatibilissé tennie, ha már viszonyul valakihez. Főleg úgy, hogy új
chipset.....
Egy hőzöngő "hazafi" apukának mondom, az orvosi egyetem, tandíj, vagy hűség kapcsán: A fiad legújabb és szükségtelen divat mobiljáért aláírsz 2 év hűséget egy cégnek, a hazádért ugyanezt nem teszed meg ? És lett nagy csend...

Ez azért meglehetősen kemény dolog. Így kibaltázni azokkal akik ilyen méregdrága lapokba fektettek. 
[ Szerkesztve ]
''Öregember nem gyorsvonat!''

fektessenek méregdrága processzorba is, és nicns gond 
••• OCTeamHungary™ & Team OCX™ OC Godfather 3DMark2001 Addict •••

Hát, megint beigazolódni látszik a régimondás, hogy intel procihoz intel chipsetet.
Bár sajna ők is kevernek cégen belül
"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Hát ahogy ezt a hirt olvasom m,intha az AMD-re hajtaná át az embereket 
bár lehet, hogy csak roszul veszem ki 
Okos Vok.

Nem értem az nV-t miért nem engedi, hogy az intel gyártson SLI-hez chipset-et. Tudom-tudom konkurencia meg minden, de a vga eladásoknak azért lehet jót tenne a dolog, főleg hogy így cf-es lapokat "kénytelen" gyártani az intel ami sem az intelnek sem az nV-nek nem túl kedvező az amd miatt. Jobban kéne hogy szeressék egymást így hogy az AMD megvette az ATI-t.
[ Szerkesztve ]

intel még a 2006-os év közepén szeretett volna kialakitani egy nyilt több gpu-t támogató megoldást, ami a késöbbiekben leváltaná az SLI-t és a CF-et.
Pletykák szerint az amd hajlik erre. Az nvidia elzárkozása érthetö, hiszen aki sli-t akar annak nvidia chip set-es alaplapot kell vennie, tehát az egész rendszer töllük van, késöbb fejlesztésnél ha már az user "kénytelen" a kitaposott úton haladni.
Tehát lehet öket köpködi, de mint tudjuk elös a biznisz :-(
Ha adja az Isten és megegyezik az intel meg az amd és kihoznak egy közös de nyilt multi gpu illesztö környezetet akkor az nvidia csak akkor lesz kénytelen csatlakozni, ha a végfelhasználók részéröl nyomás érkezik hozzájuk, erre pedig nincs sok esély.
-a véleményem a sajátom és még az is lehet, hogy tévedek-

Az nv ezt nagyon rosszul csinálja! Sajnos.
Sokkal többet veszít a réven, mint amit nyer a vámon.
Aki amd-t vesz, az valszeg mostantól amd chipsetes lapot fog venni. Ha van esze.
Aki intelt, az valszeg intel chipsetes lapot fog venni.
Aki CF-et akar, az amd, vagy intel chipsetes lapot vesz.
Az nv mellett egyedül az SLI szól. De nem hiszem, hogy tömegével lennének ilyen vevők. Tehát gyakorlatilag semmi nem szól az nv mellett.
Mostanában sokan vannak, akik p35-be sli-t raknának, aztán jön a felismerés, hogy abban csak cf megy. Ezért vagy letesz az sli-ről, vagy cf-et csinál p35-ben, vagy nv alaplapot vesz. Érzésem szerint ez utóbbinak van a legkisebb esélye.
Tényleg jó lenne, ha lenne egy egységes multi gpu szabvány. Ne legyen már itt is az mint a hddvd bluray fronton.
Tényleg! Az amd fog támogatni sli-t? ![;]](/dl/s/v1.gif)
[ Szerkesztve ]
http://www.muszaj.hu/
Ha menne az SLI Intel chipsettel, akkor Intel procihoz szinte senki nem venne nVidia chipsetes lapot... szóval ez nem szimplán konkurencia, hanem öngyilkosság lenne a részükről.
\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! - www.ameliemauresmo.hu //////////////// Videókazetták digitalizálása Xvid és DVD-Video formátumba olcsón, jó minőségben! Ha érdekel dobj privit!

Raadasul ugy, hogy a profi termekeikben semmilyen alaplapi tamogatas nem kell a 4 kartyas sli-hez, csak 1 darab szabad pcie16 hely es megfelelo driver. A teljes kommunikacio az sli hidon megy, az alaplaphoz csak marketing okbol van kotve. (raadasul szoftveresen)

Intel chipsetes lapokhoz nem feltétlenül kell új lapot venni, csak az nV 680i-ről van szó.
... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

én használnám az spdifet...ha volna vagy lesz?
http://www.facebook.com/serverhive szerverhozzáférés! | "Mond szépen angolul: Gyors róka!"
Könnyen hoppon maradhatnak azok, akik csúcskategóriás, Sportszelet-alapú Duó-s rendszert építettek a La Kraft RumForce 680i piskóta lapkakészletét tartalmazó tortalaplapok egyikére, és új négymagos megybefőttel bővítenék desszertüket – írja a svéd NordicStohlware. A lap hétvégi tudósításában arról számol be, hogy a La Kraft egyik legszorosabb partnerének számító Szörp a Pa a napokban hivatalos öntőformában közölte a felhasználókkal, hogy az RumForce 680i-t tartalmazó tortalaplapok nem támogatják az Sportszelet 45 nanoréteges bevonóréteggel készülő négymagosait (Csokis-Kandírozott).
pedig eddig mintha arról lett volna szó, hogy fogja támogatni
True Success is Blonde
Az a baj, hogy az nV tudja, hogy az Intel ki akarja tenni a valagukat a VGA piacról. Az nVidiának bojkottálnia kell az összes olyan megoldást ami egy kicsit is az Intel segítségére van, márpedig az SLI ilyen. Az Intel Larrabee ellen is borzalmasan fog küzdeni az nV. Sajna a zöldeknek kb. nuku Ray-Tracing tapasztalatuk van, így ezen a területen nem versenyképesek az AMD-vel és az Intellel.
Az nVidia a következő években erősen a saját útját fogja járni, csak úgy maradhat életben ezen a piacon, ha nem az AMD és az Intel elképzelései felé megy.
A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.
ideje lenne előhozniuk egy durca nem melegedős saját CPUt... 
Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha
olyankor, amikor egy nem melegedő chipsetet se bírnak össztehozni? márpedig egy cpu picit összetettebb, mint egy nb...
ez olyan, mint a görögtűz, csak görögvíz - Loretto
Meg kell venni a Via-t.
Amúgy a nem melegedős chipsetnek, nem feltétlen a mérnökök "tudatlansága" az oka. Szvsz inkább a minimális pénzügyi keret miatt nincs komolyabb fejlesztés.
A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.