Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Abu85 #42 üzenetére

    A Nano X2 tempója elég jó alap egy netbookba, vagy notebookba a VX11-es vezérlővel.

    Lehet is kapni, vagy csak a szokasos havi Via paperware launch, amivel bekerulnek a hirekbe?

    Egy idoben szinte hetente mutattak be valami Nano X2-re epulo uj alaplapot, holott meg az alap egymagos Nanot sem lehetett latni a piacon, mikozben az Intel a kezdeti akadozast lekuzdotte, es teljesen elaraszotta a piacot a kulonbozo Atomokkal.

    Egyebkent mar nem is emlekszem ra, hogy melyik Via chipsettel szivtam anno, amikor megszunt a Celeron ULV 650-es celhardverunk, es a gyartoja Via C7-M 1GHz-cel probalta potolni.
    VX700 lehetett?

    Olyan egzotikus oprendszerrel nem mukodott, mint pl. DOS, hiaba probaltam ki a szokasos DR-DOS 7.00-unk helyett MS-DOS 5.0, 6.0, 6.2, 6.22, 7.0-val is.
    Akarmelyiket probaltam, mindegyik memoriakezelesi hibaval elszallt mar a himem.sys betoltesenel.

    XP alatt meg potom masfelszer gyorsabb volt a 650-es Celeron. :DDD

    Persze a gyarto ppt-jeben 232% grafikus alrendszer sebesseg novekedessel reklamoztak az uj Via cuccot. :))

    Akkor gyorsan at is tertunk a valamivel dragabb P4 M ULV 1GHz modellre, mert azon legalabb minden futott.

    Azota a celhardverunk gyartoja is valtott Atomra...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák