Nah? Ki vásárolja fel őket hamarabb? Intel vagy Apple? INTEL vagy APPLE?
A reklám után megtudjuk. 
"És robbanó tartály mögött vihorászni tűzharc közepén szerintem még a Nők lapja horoszkópja szerint sem jelent jót." /by MAZUR [GS'10J]
Nah? Ki vásárolja fel őket hamarabb? Intel vagy Apple? INTEL vagy APPLE?
A reklám után megtudjuk. 
"És robbanó tartály mögött vihorászni tűzharc közepén szerintem még a Nők lapja horoszkópja szerint sem jelent jót." /by MAZUR [GS'10J]
Szvsz senki. Mindket ceg hasznalja az IP-t mar par eve kolonbozo termekekben.
Privat velemeny - keretik nem megkovezni...
ez a powerVR ugyanaz a powerVR (mmint ugyanannak a gyártónak a terméke), mint ami a quake2 idején volt elterjedt?
papíron jól hangzik, kérdés mi lesz belőle.
The first rule of tautology club is the first rule of tautology club.
Azt majd a jövő megmondja, hogy mennyire lesz versenyképes... (feltéve ha nem vásárolják fel addig) 
"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)
Ha a Kyrora gondolsz, akkor ugyanarról a PowerVR-ről van szó. De a cég már a mobil vonalra koncentrál, és csak IP-kkel kereskedik.
A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.
Ez asztali szinten minek fog megfelelni kb?
"Hello" I am "Ready 2 go" to be "Big in Japan" and to spend "The Night out"
Én meg már kezdtem azthinni, hogy beszáll még egy cég a GPU gyártásba 
Foxconn nT-A3500 (Brazos, 4GB DDR3, 500GB HDD, USB3.0, a/g/n WiFi) és HTC Surround 7 16GB Független ELADÓÓ!
Asztalra ki sem adják, mert oda lószar a teljesítménye. Ennek az a lényege, hogy alig 1-2 wattos fogyasztással tud jól teljesíteni.
A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.
rájuk bizony
más, teljesítmény: az relatív, nem crysist akarnak a userek futtatni, de a szép menük gyors ablakokkal már elvárások. és ahhoz is kell számítás (még egy Omniának -azért annak mert olyanom volt/van- is lassú a menüje egy asztalihoz képest, tehát van hova fejlődni).
The first rule of tautology club is the first rule of tautology club.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

Ez még jó is lehet mobil fronton.
.::www.megadanceradio.hu::.
Elég sok felé van használatban sok előd csip, csak furcsa hogy ezt most lehoztad a PH!-n, sokan nem tudják miről van szó, de pl ez teljesít a Texas Instruments eszközökben, az Apple kézi termékeiben és hát a TI SoCjaira építkezik pl a Motorola de talán Samsung is van.
A PVR540 van pl a legújabb Samsungokban... Wave, Galaxy S... stb szóval elég széles a kör, és abszolut nem ujdonság... kíváncsian várom mire lesz képes az 540 útód hiszen már az 540 is közel olyan számítási teljesítményel bír mint egy Wii.
Hasonlóan az első generációs Tegrához. Persze ezeken a területeken közel sem lehet annyira kiaknázni a bennük rejlő erőt, de nem rossz játékok kerülnek már ki a Gameloft házatájáról...
asd fgh jkl éáű