Hirdetés

2012. május 30., szerda

Hozzászólások

(#1) maniac


maniac
(senior tag)

Hali!

Az igazat megvallva ATi es AMD parti vagyok ugyhogy bocsi ha valakit megsertek! En 2 eve vettem eloszor es utoljara Nvidia kartyat. Azelott 3dfx-t utana meg Ati-t vettem csak. Most is egy R250PRo-m van (nekem eleg). Na most a 5800 nem rossz, DE a savszelesseg nem elengedo ahhoz amit valojaban tud ez a kartya. Kikene boviteni a kartya savszelesseget, ezzel kitudna nyomni a kartya azt amit valojaban tud. Nem ingyenes cuccokkal kell eladni egy videokartyat hanem a tudasaval. Ha ez kell a nepnek akkor ez van, de en nem vennek csak emiatt egy 5800-t. 629 eurobol meg kijon egy 9700PRO VIVO meg ram es egy tuner kartya is :)

(#2) twollah


twollah
(PH! nagyúr)

629 euro kicsit huzos ar.

(#3) xuldar


xuldar
(őstag)

Nevetséges, mivel próbálják ''jobb belátásra bírni'' az embereket. 629 euró azért kiba sok egy asztali gépbe szánt videókártyáért. Ha ajándékba küldenek hozzá plusz cuccot, sokkal jobban járnának, hy az ajándék és a postaköltség árát levonnák a kártya árából, mert úgyis a cég fizeti ki (szerintem). Miért fizettetnek ki feleslegesen többet olyan dologra, amire nincs is szüksége az embernek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4) Agyzuzo


Agyzuzo
(PH! addikt)

Ennek az árnak a harmadából ki lehet fogni egy 9700-ra moddolható 9500-ast, ha az ember elég szemfüles... :D A maradékból meg lehet venni egy 3.06-os HT-s PIV procit lassan... :D

(#5) Edem


Edem
(senior tag)

''öt év garanciát vállalnak''

Jó vicc! A 3(!!!) éves GF256-omat (ez a GeForce első generációja) max 5000Ft-ért lehetne eladni. Hol érdekelne engem (mint egy 120000Ft-os kártya tulajdonosát), hogy 5 év múlva lesz-e még gari a kártyán.

A winchesterekre persze már három évet sem adnak... :(((

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#6) twollah


twollah
(PH! nagyúr)

IMHO az FX szeriaval csunyan bukni fog az NVidia.
Tul sok penz a viszonylag semmi sebessegtobbletert.

(#7) Edem válasza twollah (#6) üzenetére


Edem
(senior tag)

Amikor vállalkozó apuka bemegy a boltba, akkor nem kezdik el magyarázni neki, hogy mennyivel jobb egy hw egy másiknál, csak közlik, hogy az a jobb (drágább, így nagyobb a haszon :) ). Vagy nem? :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#8) twollah válasza Edem (#7) üzenetére


twollah
(PH! nagyúr)

Vegul is.
A boltos nem a penztarcaja ellensege hanem ami penztarcanek.

(#9) Jander


Jander
(senior tag)
LOGOUT blog

Én azt hallottam hogy ezeknek a kártyáknak a ''termelését'' beszüntették mert az Nvidia nv34-35 chip alapú kártyákat akar gyártattni...

Szóval tényleg nagyot bukhatott volna ezzel a kártyával ha tovább folytatta volna a ''termelést''. Szerintem ez a kártya is azért jött ki olyan gyorsan, mert nyakukon maradt :)

Bár én akkor is azt mondom szépen halkan a sötétben hogy:
''nvidia rulz!'' :t :P

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#10) Panther válasza Jander (#9) üzenetére


Panther
(HÁZIGAZDA)

Egyetértek, halkan nyugodtan :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#11) e-biza válasza Jander (#9) üzenetére


e-biza
(őstag)

igaz a gf fx egy alibikártya volt, hála a TSMC-nek...
de félre téve mindent, mutatok egy képet

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#12) e-biza


e-biza
(őstag)

2/3/2003 - Huang (NVIDIA's CEO) is confident that Nvidia will end up back on top. ''Tiger Woods doesn't win every day. We don't deny that ATI has a wonderful product and it took the performance lead from us. But if they think they're going to hold onto it, they're smoking something hallucinogenic.''

tényleg mondtak ilyet?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.