Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    Érdekes ez a hdmi kábel őrület, ami a boltokban van. Hihetetlen szórás van árakban, és mezei felhasználót nagyon meg akarják etetni, jó tv-hez drága kábel kell. Szerintem egy drágábbon 2-3x rajta van az olcsó ára haszonként. Vettem egy Sony kdlhx751-et ps3-al együtt, de persze nem volt egyikhez se hdmi kábel. A sok eladó okoskodása után eldöntöttem letesztelem magamnak, mennyire szar az olcsó. Vettem az MM-ben 5k-ért egy kábelt, meg mellette az Auchanban találtam legolcsóbbat 799Ft-ért.
    A két kábelhez a teszt adatfolyamot az a ps3 adta, cod black ops II, 2d és 3d is, meg Avatár BD végignézve 2D és 3D-ben is.
    Igazából az olcsó kábellel kezdtem, a másik csak egy fél filmre való időt volt használva, de semmi különbséget nem tudtam észrevenni, pedig nagyon szerettem volna belenézni a drágább árából várt képminőség javulást.
    Szóval a 799Ft-os kábellel azóta se volt kép szétesése, pixelesedés, hangya vagy bármi képhiba, amit észrevettem volna.
    Persze ez másnál bukhat, de én tuti nem adnék ki "prémium" összeget egy sima kábelért, a tv mögött nem látszik az árcédula mennyi volt.
    Maximálisan egyet tudok érteni az eredeti cikk írójával, csupán az a fontos, olyan helyen vegyünk kábelt, ahová 3 napon belül vissza tudjuk vinni ha valamiért mégse lenne jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák