Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • the dealer

    tag

    Szervusztok!

    Következő a problémám amit nem tudtam megoldani:

    Utóbbi időben nem csak sima 1080p mkv fájlokat húzok le netről hanem, ilyen blu-ray dolgokat is amiben van egy csomó mappa, köztük egy olyannak, hogy "STREAM" amiben van egy csomó "m2ts" kiterjesztéső file, ami maga a film.
    Na most nekem az a gondom, hogy vannak filmek amiket egyszerűen le tudok játszani, mert van, hogy a legnagyon ilyen m2ts fájl az egész filmet tartalmazza és akkor csak elindi'tom és végignézem a filmet gond nélkül. Viszont vannak olyan filmek amiben a fő nézni való rész is rengeteg sok fájlra van felosztva, pl ilyen 7 gigásokra és egyre csökken egészen pár száz megáig. Az a kérdésem, hogy ezeket, hogy játszam le? Ha összeválogatom őket egy playlistbe, akkor minden fájl/"jelent" váltásnál elsötétül egy pillanatra a kép és megakad és mivel elég sok ilyen ugrás van, ezért zavaró, mindenestre biztos nem ilyennek kell lennie, gondolom én...
    Hogyan játszam le őket, úgy, hogy ne legyenek ezek a bizonyos akadások?

    MPCH X64-et használok és a bizonyos első hsz szerint be van álli'tva és rengeteg sok mkv és pár m2ts filmet meg tudtam már vele nézni.

    Előre is köszi a segi'tséget!!!
    :R

    Real life is just a hobby.

Aktív témák