Minden márkanévben ez a sok eeeeeeeeee betű! Kitalálhatnának már valami ujat is, vagy az i betű ár nem olyan frankó?
Family Guy Online - Closed Beta
Minden márkanévben ez a sok eeeeeeeeee betű! Kitalálhatnának már valami ujat is, vagy az i betű ár nem olyan frankó?
Family Guy Online - Closed Beta

hát azért ez a tee elég pici kijelzőjű, és a felbontása sem elegendő a weboldalak többségéhez...
ellenben a netbookoknak mindenképpen van jövöje: msi wind, eee-k, acer one, stb. még csak a kezdet
Ez nem olyan utánozzunk le az ASUS-t és nem EEE-pc hanem TEE pc 
.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”
Hm... TeePC, EeePC... Még hiányzik egy WeePC, MeePC és egy íMac. 
"És robbanó tartály mögött vihorászni tűzharc közepén szerintem még a Nők lapja horoszkópja szerint sem jelent jót." /by MAZUR [GS'10J]
rábukkantak egy olyan igényre, ami eddig nem lett kielégítve. eddig próbáltak olyat kielégíteni, amit generáltak. aztán óvatosan, a lehetséges veszteséget minimalizálva, oldalra léptek, és dőőőlt a pénz. most meg nem győznek aláállni. asus, hp, msi, acer, albatron, stb... amíg van lehetőség, nyomul.
ez olyan, mint a görögtűz, csak görögvíz - Loretto
Jó ez az EEE-zés, de melyik lesz a myyy? 
ennyi ram ilyen proci ennek nem sok értelme van....
gyúrunk vazze
ááá... csak magyar marketingesek adták neki a nevet: Tanulni Egyszerű Ezzel 
FERZON DroidTV - Android-os médialejátszó a PH!-n csak tőlem | Android-os Tablet PC-k magyar nyelvvel, GPS-sel és 3G-vel is!!! > Hirdetéseim: http://href.hu/x/duqu

Nem tudom, de én ezt hihetetlenül vártam. Ilyen cuccnak már 2 éve piacon kellene lennie. Az eepc semmi, az egy kis laptop. De ez... ez arra használható, amiről az ASUS álmodott. Nincs nyitogatás, "nagy" kijelző (szerintem abszolút elég). Tankönyv helyett, füzet helyett, stb...
Még a jövőben nagy kapacitású akksi-t találnak hozzá, és kész a 21.század könyve.
azért a könyv remélem még sokáig könyv marad 
FERZON DroidTV - Android-os médialejátszó a PH!-n csak tőlem | Android-os Tablet PC-k magyar nyelvvel, GPS-sel és 3G-vel is!!! > Hirdetéseim: http://href.hu/x/duqu

inkább hoznák már ki a htc kaiser/touchpro se xperia féle telefonokat új generációs hardverrel ehelyett a sok szar helyett...
ms is elkészülhetne végre a wm7-tel.
Nem értem. A különlegessége miatt nyilvánvalóan egy vagyonba fog kerülni. Ennek ellenére olyan hardvert tesznek bele, amilyen a 2003-as Dell Axim X5 PDA-mban volt, csak nagyobb kijelzővel. Nem értem... Nem vették észre hogy 2008 végén járunk?
Most is 400-as procival szerelt PDA-m van, de az is csak a 240x320-as videók dekódolására elegendő. A RAM és a ROM mennyiségét (128-128 MB) meg nem is minősíteném... röhej.
A nagy kijelző nemigen előny, mert nethez nem elég, videóhoz a procinak sok, táskába meg nem teheted, mert azonnal megreccsen, és a mérete miatt nem védheted meg egy bőrtokkal ami már a PDA-n is otromba.
Az árat 80'000 Ft körülire saccolom. Ennyiért telefonos, navigációs PDA-t kapsz WM6-tal, vagy egy minden szempontból milliószor jobb netbookot full XP-vel.
Halva született. R.I.P.
[ Szerkesztve ]
"You are here for a good time... not a long time" /Colin McRae/

de, Wii 
a Tee amúgy kifejezetten tetszik.
Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.
aha, az mikor jön, hogy Múúúú? vicc már ez a hype... mondjuk jó kis pénz van benne...
Eligor Rendszerház Kft. - Rendszerben gondolkodunk - www.eligor.hu

Nem tudja valaki a felső képen, a bal alsó net-pc milyen tipus? A kifordítható monitoros. Engem az érdekelne.

hali
a kedvencem: gigabyte m912 és itt a fórumja
Valószínűleg azért szerelték ilyen gyenge hardverrel mert az üzemidőt akarták minél jobban elnyújtani. Az ilyen készülékek teljes mértékű és folyamatos használat gyorsan lemeríti az akkut. Egyébként ennek a gépnek így én se sok értelmét látom (és igen a hardver miatt)
Ha vki internetre akar gépet ennél jobb választásokat is talál.
Másfelől ezeknek a mobil készülékeknek a lényege a mobilitásukban kellene, hogy legyen még erős hardver mellett is merthát multimédiás készülékekről beszélünk. Léteznek már szinte mindenféle méretben (méretről néha úgy érzem, hogy felesleges vitatkozni mert kinek mire van igénye mert ha én egy zsebben hordozható gépet akarok akkor ne várjam el a 10" képátmérőt és az 1024x768 felbontást
) mobil gépek és vannak hozzá erős hardverek is. Tehát akkumulátoros üzemidőn kellene változtatni vmit.
Kiadó lakatlan szigetet keresek azonnali átköltözéssel.
Szerintem az lenne az igazi büntetés, ha egy ilyet kéne használnod mondjuk 2 hétig tankönyv és füzet helyett.. 
Amúgy én sem értem, miért hozták ezt ki, ugyanaz a helyzet, mint az umpc-kkel, amelyek már évek óta a piacon vannak, de a mai napig nem tudja senki, hogy igazából mire is jók ezek a kütyük..