Hirdetés

2012. május 30., szerda

Hozzászólások

(#1) Tomi84


Tomi84
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

HTPC-be, torrentezős gépbe több mint kiválló. Másodlagos vinyómat úgyis le akarom lassan cserélni, egy ilyen egészen megfelelne, csak nem tudom hol lehet kapani.

úgy kell élned, hogy ha megdöglesz és visszanézed életed filmjét, az olyan izgalmas legyen, hogy az adrenalin beindítsa a szíved és feltámadj

(#2) NoLF válasza Tomi84 (#1) üzenetére


NoLF
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"A SATA-300 interfésszel és 8 MB gyorstárral rendelkező termékek közül a BH típusjelzésű eszköz még az év vége előtt felkerül az üzletek polcaira."

mivel most jelentették be, nyilván nem fog Magyarországra megérkezni az év végéig, utána meg kapható lesz kvázi mindenütt, ahol notebook vinyókat árulnak.

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda

(#3) Devid_81


Devid_81
(PH! kedvence)

Nagyon megy az energia háború, ez nagyon jó! :K
Már csak a VGA piacon kellene robbantani valamit...és nem a 200Wattos karikat erőltetni...

.::www.megadanceradio.hu::.

(#4) mephi666 válasza Devid_81 (#3) üzenetére


mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

jah, ez olyan dolog, mint amikor valaki egy jó emberes pacalpörkölt vagy töltöttkáposzta után édesítővel issza a kávét, meg cukormentes kólát iszik, hogy vigyázzon az egészségére/alakjára :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ Xbox 360 Gamertag: mephi HUN ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) .mf válasza Tomi84 (#1) üzenetére


.mf
(PH! addikt)

Ne felejtsd el azt se, hogy ez kb 2x annyiba fog kerülni, mint egy azonos kapacitású asztali; és asztaliból is van 5400-as fordulatszámú (WD GP) -- ami sztem elég halk és hűvös, nálam hűtés nélkül megy kb negyed-fél éve 24/7.

(#6) PeppErKorN


PeppErKorN
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Azt lehet tudni, hogy mitől lett ez ennyire energia takarékos? 1/3-nyi fogyasztás csökkenés ugyanis elég derék dolog.

"Gondolj a holnapi napra, Ne legyen ugyanilyen!" - Hobo

(#7) defiant9 válasza .mf (#5) üzenetére


defiant9
(tag)

Nekem is 500-as WD green-em van másodlagos vinyónak, de azért annyira nem hűvös, fogyasztásban sem egy kategória ezekkel a 2.5" -ös HDD-kel. Giga/Ft-ban viszont valóban sokkal jobb.

(#8) liksoft


liksoft
(PH! nagyúr)

Ha jól látom (ha a kép ezt a típust takarja) már két lemezre fel fég 500GB. Szépen sűrűsödik. Így azt hiszem, mára elértük, az asztali gépekbe is célszerű a 2,5"-os drive-ot építeni. Vagyis "forradalom" zajlik. Most váltjuk le a 3,5"-t 2,5"-ra. Mint annó az 5,25"-t a 3,5"-ra.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). Ingyenes állapotfelmérés. adatmentes.kralik.hu

(#9) kem válasza liksoft (#8) üzenetére


kem
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Érdekes gondolat...hmm.

(#10) mephi666 válasza liksoft (#8) üzenetére


mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

hát szerintem nagyobb "forradalom" volt, amikor az 5.25-ös vinyót váltotta a 3.5-es... :) nagyon betyár volt, amikor még külön isa vezérlőkártya kellett még a vinyókhoz/floppyhoz... volt ismerősöm, akinek 2-3db 10-20megás 5.25ös vinyója volt... hát még most is hallom a fülemben, milyen hangja volt, amikor felpörgött meg "klutty"-ogott olvasáskor/íráskor :) kb 10éve 1hónapot végigmelóztam barackosban, hogy megvehessem többek között a 4.3-as fireball-omat :) (amit az akkori alaplapom csak 650mbyte-nak látott :S) nagy szám volt az akkor, mert csomó ismerősnek 1-2giga közötti seagate/samsung-ja volt (ami akkor nem volt valami hűdejó márka...) később meg a 4.3-ast váltotta a 40gigás (takony) maxxtor :S csomó fiatal, aki most kezd belecsöppenni, nem is emlékszik már a régi "izgalmakra" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ Xbox 360 Gamertag: mephi HUN ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) liksoft válasza mephi666 (#10) üzenetére


liksoft
(PH! nagyúr)

Azért én kergettem eredet ST-412-t is. 10MB. Itt kettő látható belőle. Nekem csak egy volt (van).

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). Ingyenes állapotfelmérés. adatmentes.kralik.hu

(#12) mephi666 válasza liksoft (#11) üzenetére


mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ez már erősen "fegyvernek minősülő tárgy" kategória... szilánkosra törné a lábujjaidat, ha ráejtenéd :D ez a 3.5"->2.5" nem olyan nagy ugrás szerintem... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ Xbox 360 Gamertag: mephi HUN ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Cs_Laci válasza liksoft (#8) üzenetére


Cs_Laci
(senior tag)

Biztos 2 tányérja van csak? Mert akkor kezdek gyúrni egy 1 tányéros 250-esre a notimba :)

Parker - Waterman - Rotring golyós és töltőtollak nagykerár alatt!! http://href.hu/x/7mi9

(#14) demagóg válasza Cs_Laci (#13) üzenetére


demagóg
(fanatikus tag)

Biztos. :)

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.